[S2] Bolero i kamera cofania?

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
Awatar użytkownika
Stembor
Posty: 265
Rejestracja: 9 gru 2010, o 22:47
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: ES/WY

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: Stembor »

Jak dla mnie super. Nie musze słuchac komunikatów - chyba już drugi rok nie słucham...

Oczywiście pod warunkiem, że koszt BOXa + Navibox'a nie przekroczy ceny Columbusa... ;)

Widziałem jeden navibox za chyba 1600 zł - to moim zdaniem gruuuba przesada, tyle, ze miał wyjście na zewnętrzny głośnik.

Zapco - jak dla mnie 10-20 min to za krótko na postój - wolałbym ze 2 godzinki - chyba aku nie padnie?

Nie jestem ze Śląska, tylko z centrum ale jak nie zgłosi się żaden chętny - wyrażam gotowość do testów (oczywiście jak mnie trochę poprowadzisz ;) )
1.8TSI Platinum plus parę dodatków,
Awatar użytkownika
eX
Posty: 823
Rejestracja: 21 lut 2010, o 08:34
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 192
Lokalizacja: GD

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: eX »

columbus trzyma pamiec ok 15-20minut. 2 godziny to przesada i to ostra
2.0TDi, CBBB, CR170KM, 4x4
Obrazek
Awatar użytkownika
zapco
Posty: 37
Rejestracja: 5 sty 2011, o 17:15
Samochód: Inny
Silnik: 1.9TDI AVB (100KM)
Lokalizacja: DWR

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: zapco »

Stembor - navibox za 1600 to chyba widziałeś Phantoma (WP9100). Adapter na razie pracuje z NaviBoxem Naviheaven - chociaż na życzenie mogę wpisać obsługę Phantoma. No na razie po 5 dniach 1 chętny... Coś cienko Panowie, gdzie ten zapał z początku topica ?
To wpisuję 20 min.

P.S. Czekam na chętnych do Śmingusa - po świętach musimy w pracy dokończyć większy projekt - więc czasu będzie mało.
You CAN connect? Of course, I CAN. Z CAN-BUS'em znamy się jak łyse konie.....
kl
Posty: 106
Rejestracja: 22 lip 2010, o 21:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: kl »

Jaki koszt takiego rozwiązania? Bo chyba przeoczylem.
Moduł Naviheaven GPS-Box kosztuje okolo 350 zł na Allegro - będzie działał?
Awatar użytkownika
mkotek
Posty: 127
Rejestracja: 3 sie 2010, o 21:07
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Michał 'Kotek'
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: mkotek »

Zapco - myślę, że Ci co byli zainteresowani, nadal są. Czekamy wszyscy na test tego pierwszego i jego wrażenia oraz sumaryczne koszty. Sam Naviheaven GPS to 350 PLN, sam to podrzucałem, teraz pytanie ile kosztuje Wasz moduł i montaż u Was, względnie czy można to zamontować samemu.
/Kotek
Superb Combi 2.0 TSI - odebrana (wrzesień 2010); Sedan - odebrany (23 grudnia 2010)
Awatar użytkownika
zapco
Posty: 37
Rejestracja: 5 sty 2011, o 17:15
Samochód: Inny
Silnik: 1.9TDI AVB (100KM)
Lokalizacja: DWR

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: zapco »

Ponieważ to seria prototypowa i mamy komplet części na ok 10 szt ciężko mi określać dokładnie cenę końcową. Ponapisze tak: jeśli 10-20 chętnych to cena ok 637zł (adapter MA-500TS). Jeśli więcej chętnych >30 to scalaki będą taniej i zejdziemy poniżej 600zł. Oczywiście cena nie obejmuje rabatu dla klubowiczów. MA-500TS WSPÓŁPRACUJE z Naviheaven NaviBox (tudzież GSP-Box).
Można oczywiście montować samemu, a jeśli ktoś ma opory to wysyła radio do nas i my zamontujemy.
You CAN connect? Of course, I CAN. Z CAN-BUS'em znamy się jak łyse konie.....
Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 496
Rejestracja: 8 maja 2010, o 12:10
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 199,8 KM i 407,1 Nm
Imię: jak w nicku
Lokalizacja: Warszawa w tygodniu, weekendy Olsztyn
Kontakt:

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: Krzysiek »

koledzy a może mi ktoś wytłumaczyć jak chłopu na roli jaka jest róznica między tym modułem oferowanym przez zapco a np zakupem :
http://allegro.pl/nawigacja-skoda-colum ... 06855.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja myślę tak i proszę mnie poprawić jeśli źle myślę: Kupuję tego Columbusa, sprzedaje swoje bolero za 1200-1400 zł więc różnica robi się bardzo mała i też mam nawigację oraz dvd itp. Zaznaczam iż kamera cofania wogóle mnie nie interesuje.

Dziękuję za odpowiedzi w temacie
http://www.slo.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
mkotek
Posty: 127
Rejestracja: 3 sie 2010, o 21:07
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Michał 'Kotek'
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: mkotek »

Różnica jest prosta - Automapa i iGo zamiast map Skody.
/Kotek
Superb Combi 2.0 TSI - odebrana (wrzesień 2010); Sedan - odebrany (23 grudnia 2010)
Awatar użytkownika
mkotek
Posty: 127
Rejestracja: 3 sie 2010, o 21:07
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Michał 'Kotek'
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: mkotek »

zapco pisze:Ponieważ to seria prototypowa i mamy komplet części na ok 10 szt ciężko mi określać dokładnie cenę końcową. Ponapisze tak: jeśli 10-20 chętnych to cena ok 637zł (adapter MA-500TS). Jeśli więcej chętnych >30 to scalaki będą taniej i zejdziemy poniżej 600zł. Oczywiście cena nie obejmuje rabatu dla klubowiczów. MA-500TS WSPÓŁPRACUJE z Naviheaven NaviBox (tudzież GSP-Box).
Można oczywiście montować samemu, a jeśli ktoś ma opory to wysyła radio do nas i my zamontujemy.
Zapco,
Czy możemy liczyć na więcej informacji o produkcie? Koledzy prosili o opis funkcjonalności, zdjęcia, a tu cisza. Czy jesteście pewni tej współpracy z GPS-Boxem i jaka była wersja Windows CE w testowanym przez Was egzemplarzu - 4.2, czy 5.0?

Wakacje coraz bliżej i muszę podjąć decyzję, z czym jechać.
/Kotek
Superb Combi 2.0 TSI - odebrana (wrzesień 2010); Sedan - odebrany (23 grudnia 2010)
Awatar użytkownika
zapco
Posty: 37
Rejestracja: 5 sty 2011, o 17:15
Samochód: Inny
Silnik: 1.9TDI AVB (100KM)
Lokalizacja: DWR

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: zapco »

Panowie - wyjaśnijmy sobie jedno: jest to prototyp a nie produkt. Co mogłem to opisałem jak działa, sesję zdjęciową i dokładną instrukcję obsługi będziemy robić kiedy projekt zostanie "zamknięty" i zostaną naniesione wszystkie poprawki. Dlatego też pisałem powyżej że szukam chętnych do testowania. Nie zastanawiajcie się teraz czy działa "dobrze" czy "bardziej dobrze". Po to są prototypy i moja prośba do Was o testowanie, żeby produkt doszlifować i żebyście decyzję o zakupie podjęli potem świadomie.
Nie chcemy teraz tego sprzedawać, nie zmuszam nikogo do zakupu a potem żegnaj Gienia....
Powtarzam jeszcze raz, poszukuję chętnych do testowania......
mkotek,
Czy jesteście pewni tej współpracy z GPS-Boxem
no pisałem po polskiemu że współpracuje, po to ten projekt powstał.
Miłego dłuuugiego łykendu.
You CAN connect? Of course, I CAN. Z CAN-BUS'em znamy się jak łyse konie.....
Awatar użytkownika
Stembor
Posty: 265
Rejestracja: 9 gru 2010, o 22:47
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: ES/WY

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: Stembor »

Zapco,

ilu masz chętnych? Może dodaj opis ile czasu zajmuje montaż, czy dużo trzeba rozgrzebać?
Wydaje mi sie, że jak będzie trzeba rozebrać radio, to może być kłopot z gwarancją, zatem przemyś sprawę montażu na zewnątrz...
1.8TSI Platinum plus parę dodatków,
Awatar użytkownika
eX
Posty: 823
Rejestracja: 21 lut 2010, o 08:34
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 192
Lokalizacja: GD

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: eX »

ale i tak trzeba to jakos bedzie podlaczyc, a zmiescic na zewnatrz to nielada problem, ciezko mi bylo wepchnac modul dvd free + duza antene do navi (navi u siebie mam nie oryginalnie). miejsca jest w tym miejscu jak na lekarstwo.
2.0TDi, CBBB, CR170KM, 4x4
Obrazek
Awatar użytkownika
Stembor
Posty: 265
Rejestracja: 9 gru 2010, o 22:47
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: ES/WY

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: Stembor »

Wierzę Ci na słowo - jeszcze radia nie wyjmowałem, ale może zapco coś wykombinował, a może dlatego, że nie ma miejsca musi wrzucić do radia?...
czekam aż się wypowie, bo męczy mnie ten temat ;)

Zapco - jeszcze jedno - czy możesz polecić jakiś moduł z WinCE chociaż 5.0?
Bo ten 4.2 to już trochę staroć jest...
1.8TSI Platinum plus parę dodatków,
Awatar użytkownika
zapco
Posty: 37
Rejestracja: 5 sty 2011, o 17:15
Samochód: Inny
Silnik: 1.9TDI AVB (100KM)
Lokalizacja: DWR

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: zapco »

Adaptera nie da się zamontować na zewnątrz bo.... radio przecież nie ma wejścia video!! . Niestety zostaje ingerencja we wnętrze radia bo tam tylko można podłączyć się z przetworzonym sygnałem video.
Z modułów a CE5.0 polecam Phantoma http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-3 ... ator7.html. Podobno po odblokowaniu można na nim cuda robić...

Aktualna liczba chętnych - 1. Na 90% zrezygnujemy z tego projektu z powodu braku zainteresowania, mamy w robocie wiele innych prac a na ten adapter szkoda czasu.... :(
You CAN connect? Of course, I CAN. Z CAN-BUS'em znamy się jak łyse konie.....
Awatar użytkownika
Stembor
Posty: 265
Rejestracja: 9 gru 2010, o 22:47
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: ES/WY

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: Stembor »

Zapco,

daj znać czy dostałes PW.
1.8TSI Platinum plus parę dodatków,
ODPOWIEDZ