DCC

Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: DCC

Post autor: gachul »

Dżejkob pisze:Co z tego że jest skoro działa słabo?
Na comfort bujanie jest strasznie wkurzające i przy szybkiej zmianie pasa wręcz niebezpieczne, a pasażerowie z tyłu wręcz chcą wysiadać.
Normal nie czuć różnicy ani do comfort ani do sport. Poza tym takie ani to precyzyjne na zakrętach i przy wyprzedzaniu ani komfortowe na nierównościach.
Sport jest fajne ale jak droga robi się gorsza to trzeba zmieniać na comfort bo strasznie zaczyna w dupę kopać (235/40R19).
Kończy się to tym że przez większość czasu tłukę się na sporcie, a jak już nie da się wysiedzieć od podskakiwania to zmieniam na bujanie.

Do zalet trybu comfort trzeba zaliczyć że wręcz niesamowicie wyłapuje nierówności drogi mimo małego profilu daje złudzenie jazdy na balonach i na sporo lepszej drodze.
miałem podobne wrażenia na próbnej jeździe.... ten samochód sie dziwnie prowadzi
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: DCC

Post autor: whity »

A twój dziwnie wygląda ;)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: DCC

Post autor: whity »

marcin wroclaw pisze:Nie zaperzaj się Whity, nie chciałem sugerować, że jesteś bez kasy na paliwo, ani tym podobne.
Ej...ja w cale to tak nie odebralem...ale teraz faktycznie jestem bez kasy :(
Zaczęły zamówione meble przychodzic...;)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: DCC

Post autor: Misiek Fisiek »

W Blue City stoi znowu kombiak L&K z bohemia motors. Obejrzałem go dzisiaj. Fajnie się prezentuje. Nie wiem jak z tym zawieszeniem, ale pomijając ten monochromatyczny znaczek Skody na kierownicy wnętrze robi bardzo dobre wrażenie. Ta brązowa skóra jest ok. Generalnie powiedziałbym, żę postęp w stosunku do II generacji jest wyraźny. Na mnie to autko zrobiło pozytywne wrażenie przez te kilka minut,
Pogadałem chwilę z przedstawicielem dealera, pochwaliłem się, że jeździłem kombiakiem II generacji. Pytał czym teraz jeżdżę to powiedziałem mu, że Lanosem i stracił zainteresowanie moją osobą. Nie rozumiem dlaczego.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: DCC

Post autor: whity »

Ej misiek, dla ciebie brąz skóra jest ok? Pamiętam jak inaczej gadales/pisałeś;)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: DCC

Post autor: Misiek Fisiek »

Bo wtedy jeszcze jej nie widziałem. Zazwyczaj krytykuję to o czym nie mam pojęcia.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: DCC

Post autor: marcin wroclaw »

Misiek, po prostu wyczul konesera i wiedzial, że nie ma szans;)
Whity, wykończenia w mieszkaniu/domu nazywają się "wykończeniami" ze względu na masakre finansów ;)
Z ciekawostek to ostatnio widziałem dekoracyjny grzejnik łazienkowy za 40 000zl!!! (Widziałem w internecie. Do salonów z takimi grzejnikami nie wypuszczają właścicieli Skody).


Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
Marcin
Obrazek
Awatar użytkownika
grzesiu26
Posty: 2705
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:15
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Szczecin

Re: DCC

Post autor: grzesiu26 »

Z czystej ciekawości - z czego ten grzejnik ?
Czy to może jest grzanie "ciało do ciała" + abonament na kilka lat i stąd taka cena :lol: :lol: :lol: ???
Kaloteck
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2012, o 16:25
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: DCC

Post autor: Kaloteck »

Dżejkob pisze:Sport jest fajne ale jak droga robi się gorsza to trzeba zmieniać na comfort bo strasznie zaczyna w dupę kopać (235/40R19).
A to w takim razie trzeba sobie zalozyc jakies 16" :)
szpirit
Posty: 173
Rejestracja: 2 lip 2015, o 09:18
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: DCC

Post autor: szpirit »

Dżejkob pisze:Co z tego że jest skoro działa słabo?
Na comfort bujanie jest strasznie wkurzające i przy szybkiej zmianie pasa wręcz niebezpieczne, a pasażerowie z tyłu wręcz chcą wysiadać.
Normal nie czuć różnicy ani do comfort ani do sport. Poza tym takie ani to precyzyjne na zakrętach i przy wyprzedzaniu ani komfortowe na nierównościach.
Sport jest fajne ale jak droga robi się gorsza to trzeba zmieniać na comfort bo strasznie zaczyna w dupę kopać (235/40R19).
Kończy się to tym że przez większość czasu tłukę się na sporcie, a jak już nie da się wysiedzieć od podskakiwania to zmieniam na bujanie.

Do zalet trybu comfort trzeba zaliczyć że wręcz niesamowicie wyłapuje nierówności drogi mimo małego profilu daje złudzenie jazdy na balonach i na sporo lepszej drodze.
Żałujesz zakupu? Poważnie pytam :)
Dżejkob
Posty: 227
Rejestracja: 29 lip 2015, o 19:20
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: DCC

Post autor: Dżejkob »

Nie. Zresztą za te pieniądze niekupiłbym tak wygodnej i wypasionej fury.
Do dcc bym nie dopłacał ale było w L&K to nie miałem wyboru. Strasznie głośno opuszczają się szyby boczne, ekran dotykowy czasem podczas jazdy za dużo rozprasza jak się chce trafić w przycisk, wolę jednek pokrętło przy podłokietniku jak w audi. Asystent pasa ruchu jest całkowicie nieprzydatny, DLA w mgle przełącza światła za późno.
Poza tym auto bajer, a dcc w pewnych warunkach jest zajebiste.
“Tak, jakbym mówił do pieprzonej ściany.”
szczypiorek

Re: DCC

Post autor: szczypiorek »

Dżejkob pisze:Nie. Zresztą za te pieniądze niekupiłbym tak wygodnej i wypasionej fury.
Do dcc bym nie dopłacał ale było w L&K to nie miałem wyboru. Strasznie głośno opuszczają się szyby boczne, ekran dotykowy czasem podczas jazdy za dużo rozprasza jak się chce trafić w przycisk, wolę jednek pokrętło przy podłokietniku jak w audi. Asystent pasa ruchu jest całkowicie nieprzydatny, DLA w mgle przełącza światła za późno.
Poza tym auto bajer, a dcc w pewnych warunkach jest zajebiste.
W nowym q7 szyby opuszczają się bardzo bardzo cicho ale jest na to metoda Słowianka ja stosowała... Nie opuszczaj szyb będzie cicho i nie porysuja się. mam nadzieję że pomogłem :lol: :mrgreen:
Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

Re: DCC

Post autor: Jacek1976 »

jestem od dwóch tygodni posiadaczem wersji laurin&klemens 2.0 220km ,podczas jazdy w trybie Eco sytemu wrzuca na bieg jałowym w każdym momencie w którym chwilowo jest to możliwe, osobiście źle się na tym jedzie choć spalanie na poziomie 7.1
szpirit
Posty: 173
Rejestracja: 2 lip 2015, o 09:18
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: DCC

Post autor: szpirit »

Ja jeździłem testowym bez DCC 1.4 i moim zdaniem znacznie gorzej się zachowuje zawieszenie.. miałem wrażenie że auto z dcc jest bardziej mocne i zawieszenie jakby dojrzalsze, znacznie lepiej wybierało nierówności na normal.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: DCC

Post autor: whity »

Jacek1976 pisze:jestem od dwóch tygodni posiadaczem wersji laurin&klemens 2.0 220km ,podczas jazdy w trybie Eco sytemu wrzuca na bieg jałowym w każdym momencie w którym chwilowo jest to możliwe, osobiście źle się na tym jedzie choć spalanie na poziomie 7.1
To przełącz na normal;)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
ODPOWIEDZ