STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Jacek1976 »

Hej nikt tu się na nikogo nie obraża. Wydając spora kasę oczekuje jedynie auta z zawieszeniem jak każde inne nowe czyli bez żadnych odgłosów. Jak bym chciał słyszeć w środku efekt 30 szt desek wiezionych do tartaku to kupiłbym sobie ciągnik z przyczepą. Jeśli Tobie pasuje taki model to Twoja sprawa mnie nie i będę walczył o swoje,a zawiedziony jestem podejściem do tego tematu bo po wykonaniu 3 telefonów do wyższych instancji
Każdy nabiera wody w usta i odsyła mnie do serwisu. Pozdrawiam
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: szms »

Jesli ktos oczekuje ciszy w samochodzie to wyklada sporo kasy na mercedesa wyzszej klasy...
Spoko, nie boj sie, po roku zacznie Ci gwizdac uszczelkami. :lol:
Awatar użytkownika
piramida
Doradca
Posty: 4047
Rejestracja: 12 sie 2012, o 12:21
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 480bhp/570Nm
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: piramida »

Jacek, to dudnienie tez mi nie leży, czekam na dalszy rozwój sytuacji, nie byłem z tym w ASO bo nie mam czasu na pierdoły, mam ważniejsze sprawy na głowie, może jak ktoś rozwiąże problem to sie tym zajmie. Jak mi padnie silnik czy skrzynia to będą powody do lamentu, póki co to się cieszmy że na razie to tylko taka tuleja dokucza a nie coś poważniejszego!
Awatar użytkownika
elmi_k
Posty: 2548
Rejestracja: 9 sty 2014, o 20:06
Samochód: Toyota Hilux
Silnik: 3.0 D-4D (171KM)

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: elmi_k »

X
Ostatnio zmieniony 18 lip 2016, o 09:04 przez elmi_k, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
piramida
Doradca
Posty: 4047
Rejestracja: 12 sie 2012, o 12:21
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 480bhp/570Nm
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: piramida »

Może będzie a może nie ;-)
Awatar użytkownika
elmi_k
Posty: 2548
Rejestracja: 9 sty 2014, o 20:06
Samochód: Toyota Hilux
Silnik: 3.0 D-4D (171KM)

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: elmi_k »

X
Ostatnio zmieniony 18 lip 2016, o 09:04 przez elmi_k, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
piramida
Doradca
Posty: 4047
Rejestracja: 12 sie 2012, o 12:21
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 480bhp/570Nm
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: piramida »

elmi, po gwarancji na pewno będzie dłubnięty, w miesięcznym aucie trochę sie boję aczkolwiek box zamówiony i będzie w przyszłym tygodniu
pewu
Posty: 32
Rejestracja: 28 wrz 2013, o 16:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: pewu »

Jacek1976 pisze:Hej nikt tu się na nikogo nie obraża. Wydając spora kasę oczekuje jedynie auta z zawieszeniem jak każde inne nowe czyli bez żadnych odgłosów. Jak bym chciał słyszeć w środku efekt 30 szt desek wiezionych do tartaku to kupiłbym sobie ciągnik z przyczepą. Jeśli Tobie pasuje taki model to Twoja sprawa mnie nie i będę walczył o swoje,a zawiedziony jestem podejściem do tego tematu bo po wykonaniu 3 telefonów do wyższych instancji
Każdy nabiera wody w usta i odsyła mnie do serwisu. Pozdrawiam
Dokładnie tak.
Stukot to ewidentna wada, której nie można zbyć mówiąć że ten typ tak ma... Jeśli tak, to może niech dorzucą taką informację w katalogu/cenniku/broszurach, i jeśli ktoś dokona zakupu takiego auta świadomie, to nie ma problemu.
szms pisze:Jesli ktos oczekuje ciszy w samochodzie to wyklada sporo kasy na mercedesa wyzszej klasy...
Spoko, nie boj sie, po roku zacznie Ci gwizdac uszczelkami. :lol:
Dobre...! :)
Czyli kupując Dacie Sandero/Logan mogę spodziewać się w standardzie stukających wszystkich tulei w zawieszeniu, niedomykających się drzwi, itp.
No bo jak chcę ciszej, to kupuję skodę, gdzie mam stukot tylko z jednej osi, a uszczelki dopiero po roku się rozsypią... pytanie tylko, gdzie jest ten wyznacznik "ciszy", to kwestia marki, czy może ceny?
Piękne czasy nastały... większość nowych gier wydawanych aktualnie to wersje beta (1st day patch). Widać tak samo mamy z autami, tylko, że tutaj można zastosować technikę "TTTM" i olać klienta ;)
Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Jacek1976 »

Proponuję żebyś znalazł trochę czasu i pojechał do aso mówiąc krótko dla dobra ogółu,im więcej zgłoszeń tym większe prawdopodobieństwo że coś z tym zrobią
Awatar użytkownika
Iron
Posty: 277
Rejestracja: 5 maja 2010, o 11:46
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: WA (SK)
Kontakt:

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Iron »

szms pisze:Jesli ktos oczekuje ciszy w samochodzie to wyklada sporo kasy na mercedesa wyzszej klasy...
No tak ma spokój bo co chwilę stoi w serwisie :lol: -> coraz gorzej z jakością tej marki.
Obrazek

Obecnie:
Superb III L&K 2.0 TSI 280KM 4x4 DSG
Fabia III 1.0 TSI DGS Style
Kymco AK550
piotrgiera
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2016, o 13:48
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: piotr

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: piotrgiera »

Witam ja też odebrałem miesiąc temu dwie Skody Superb III 4x4 2.0 tdi 190 km L&K i w obydwu tak samo stuka w tylnym zawieszeniu porażka dzwoniłem dziś do serwisu i powiedziałem im o tym że stuka kierownik serwisu powiedział że nikt mu takiego problemu dotąd nie zgłosił po czym kazał poczekać sprawdził w komputerze i stwierdził że Skoda myśli nad rozwiązaniem problemu.
Powiedział mi też że były próby wymiany tych tulei metalowo-gumowych ale problem wraca i kazał czekać na reakcje i odpowiedz Skody ;(
Mam jeszcze jedno zastrzeżenie co do zawieszenia że zbyt mocno buja w programie NORMAL nie jest to zbyt przyjemne a w programie sport na 19 calowych kołach jest trochę za twardo.
Dajcie znać co z tymi stukami czy znalazł ktoś już jakieś rozwiązanie?
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: szms »

piotrgiera pisze:Mam jeszcze jedno zastrzeżenie co do zawieszenia że zbyt mocno buja w programie NORMAL nie jest to zbyt przyjemne a w programie sport na 19 calowych kołach jest trochę za twardo.
Ja pier... niedługo Skoda będzie dostawać maile, że w schowku zbyt jasno, a z tylu zbyt duże okna... :shock:
piotrgiera
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2016, o 13:48
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: piotr

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: piotrgiera »

O co ci chodzi człowieku piszę tu o poważnych tematach które mi nie pasują.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: szms »

O to chodzi, że nie potrafisz nawet przywitać się na forum - to raz, a dwa... zaczynasz od płynącego tylko i wyłącznie lamentu.
A więc zapraszam Cię do przywitania się w odpowiednim do tego wątku.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: kamracik »

Poza tym nie można mieć zastrzeżenia, że zbyt bardzo buja bo na to akurat się świadomie zdecydowałeś, przecież jechałeś za pewne na jazdach próbnych. Więc tutaj jedynie może Ci to nie leżeć ;)

Odnośnie tylnego zawieszenia, to osobiście uważam, że to klapa na całej linii Skody, aczkolwiek z osądem bym zaczekał czy w ogóle będą zamierzać coś z tym zrobić, bo wydaje mi się, że mogę grać na czas jak z 1.8TSI, gdzie w końcu poprawili po 2 latach błąd.. po cichu.
ODPOWIEDZ