Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Adamm
Posty: 127
Rejestracja: 24 sie 2013, o 10:45
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Adamm »

Inaczej wygląda rabat 18% od ceny katalogowej 100 tys, a inaczej od 160 tys.
Awatar użytkownika
MILeq
Posty: 283
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 12:42
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: MILeq »

Rabat wyglada tak samo, kwota sie zmienia ;p


Sent from my urządzenie mobilne =)))
Awatar użytkownika
Kato
Posty: 108
Rejestracja: 30 lip 2013, o 17:03
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Imię: Adam

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Kato »

18% masz przy flocie, człowiek z ulicy nie dostanie rabatu 18 czy też prawie 19% chyba że wystawowy, demo itp.
No chyba że się mylę :)
Don’t judge me, I was born to be awesome, not perfect
Arturoo21
Posty: 131
Rejestracja: 4 mar 2013, o 18:29
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Artur
Lokalizacja: Krk

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Arturoo21 »

Mam pytanko nie o %, lecz o opony zimowe, udało się komuś je wynegocjować? Auto zamówione 1 sierpnia, się troszkę przedłużyło i odbieram w przyszłym tygodniu. Do AC od 1 listopada trzeba na zimówkach jeździć, także myślicie że to dobry argument do negocjacji? Ci którym się udało jakich argumentów używaliście? :p
Be yourself, be strong and never give up.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: szms »

Właśnie prędzej uda Ci się coś wydębić od salonu np. opony niż procentowy rabat. ;)
Arturoo21
Posty: 131
Rejestracja: 4 mar 2013, o 18:29
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Artur
Lokalizacja: Krk

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Arturoo21 »

Co do % rabatu nie narzekam bo jest naprawdę dobry, lecz teraz przy odbiorze będę chciał pomęczyć o oponki :p
Be yourself, be strong and never give up.
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

Arturoo21 pisze:Co do % rabatu nie narzekam bo jest naprawdę dobry, lecz teraz przy odbiorze będę chciał pomęczyć o oponki :p
Przy odbiorze zamierzasz walczyć, jak już zamówienie złożyłeś i zaliczki wpłaciłeś? Opony jakby nie patrzeć to jakieś 1200 PLN, czyli nierzadko ponad 1% wartości auta. Nie widzę dużych szans powodzenia tej misji ;) , ale walcz. Jak się uda to rewelacja.
Obrazek
Arturoo21
Posty: 131
Rejestracja: 4 mar 2013, o 18:29
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Artur
Lokalizacja: Krk

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Arturoo21 »

Będę na tym koniku jechał że pierwszy termin orientacyjny odbioru auta był na 23 września, potem był październik -.- a mamy już 14 ale listopad :p Będę próbował i dam znać w przyszłym tygodniu czy się udało :p
Be yourself, be strong and never give up.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: szms »

Powiedz, że zamawiałeś auto na koniec lata, a nie na początek zimy... i jeżeli auto tak się przeciągnęło i chcą Ci je wcisnąć w zimę to niech teraz dokładają zimówki bez szemrania, a letnie do bagażnika, bo na letnich pod koniec listopada to można się pokulać po garażu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

Arturoo21 pisze:Będę na tym koniku jechał że pierwszy termin orientacyjny odbioru auta był na 23 września, potem był październik -.- a mamy już 14 ale listopad :p Będę próbował i dam znać w przyszłym tygodniu czy się udało :p
A co masz wpisane w potwierdzeniu zamówienia? Jeśli przeciągnęli ten termin, to masz szansę. Walcz, walcz.
Obrazek
Arturoo21
Posty: 131
Rejestracja: 4 mar 2013, o 18:29
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Artur
Lokalizacja: Krk

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Arturoo21 »

W potwierdzenie 23 wrzesień ^^ także równe 2 miesiące spóźnienia :p
Be yourself, be strong and never give up.
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

Pietra pisze:Może się powtarzam i jestem nudny ale temat mnie nurtuje bo nie mam jak go sprawdzić - do jakiego telefonu zamówiłeś ten GSMIII? Podobnież z Samsungiem S3 i S4 to on nawet się nie chce połączyć nie mówiąc już o użytkownościach dodatkowych.
Auto już mam, więc mogę wypowiedzieć się na temat kompatybilności GSMIII z S3. Łączy szybko, działa sprawnie.

Mam tylko małe zarzuty:
- nie aktualizuje w pełni książki telefonicznej, umykają mu różne przypadkowe numery
- smsy czy nieodebrane połączenia w aucie pozostają w pamięci samochodu. Po odłączeniu od samochodu nie mam śladu w telefonie o takich danych, a czasami by się przydały
- wybieranie głosowe pozostawia trochę do życzenia, no chyba że ja za bardzo seplenię :)
Obrazek
technolog1
Posty: 117
Rejestracja: 19 paź 2013, o 18:31
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: technolog1 »

Witam wszystkich.

Co do pytania kolegi o opony zimowe: w 2009 (listopad) odbierałem Octavię i dostałem zimówki w prezencie od salonu. Teraz czekam na SuperB i niestety opon nie chce dać (ten sam diler). Wydębiłem za to dywaniki gumowe i rabat... jakieś 16% więc nie mam co narzekać.

Mam jeszcze pytanko (mały OT): czekam na SuperB Ambition w kombi, felgi alu 16" HELIX. Czy ktoś wie jakie tam są opony?
Adamm
Posty: 127
Rejestracja: 24 sie 2013, o 10:45
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Adamm »

Czyli GSM II z S3 nie będzie działał?!?
Awatar użytkownika
RemekS
Posty: 554
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 14:48
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: RemekS »

GSM II działa chyba ze wszystkimi telefonami bo nie ma zbyt dużo "bajerów" ;) . Problemy są w GSM III bo niestety nie wszystkie telefony są kompatybilne z nim i nie chcą działać w takim zakresie jak reklamuje Skoda :lol:
ODPOWIEDZ