Rozkodowanie numeru VIN

Awatar użytkownika
maysee
Posty: 9
Rejestracja: 2 gru 2019, o 19:48
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)

Rozkodowanie numeru VIN

Post autor: maysee »

Czołem. Panowie, czy ktoś może mi pomóc w rozkodowaniu numeru VIN, żeby zobaczyć pełne wyposażenie samochodu?
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Rozkodowanie numeru VIN

Post autor: Enriquez »

Hmm. Naocznie nie widać wyposażenia? Info uzyskasz w ASO, samodzielnie w systemie erWin za 7 EUR netto, lub w jakimś zewnętrznym systemie typu autoDNA.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
maysee
Posty: 9
Rejestracja: 2 gru 2019, o 19:48
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)

Re: Rozkodowanie numeru VIN

Post autor: maysee »

Naocznie nie wszystko widać, bo czy kiedyś była kiera multifunkcja a ktoś wsadził zwykłą czy albo czy od początku bez multifunkcji, albo czy lusterko powinno się obniżać przy wstecznym? Z ASO spróbuję, kiedyś ktoś na forum OCtavii, może pracownik ASO, wszystkim rozkodowywał. Było dużo zonków jak się okazywało, że przewidziane pod tym VINem opcje nie występują w aucie.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Rozkodowanie numeru VIN

Post autor: Enriquez »

Dobre opinie ma AutoDNA. Kilka złotych i bez proszenia się. Sam też możesz sprawdzić na serwerze skody - 7 eur godzina. No ale jak nie wiesz jak się tam poruszać to możesz nie zdążyć :)
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
piotraskbw
Posty: 797
Rejestracja: 16 lis 2017, o 21:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 195KM / 420Nm
Lokalizacja: LDZ

Re: Rozkodowanie numeru VIN

Post autor: piotraskbw »

maysee pisze: 4 gru 2019, o 18:55 Naocznie nie wszystko widać, bo czy kiedyś była kiera multifunkcja a ktoś wsadził zwykłą czy albo czy od początku bez multifunkcji, albo czy lusterko powinno się obniżać przy wstecznym? Z ASO spróbuję, kiedyś ktoś na forum OCtavii, może pracownik ASO, wszystkim rozkodowywał. Było dużo zonków jak się okazywało, że przewidziane pod tym VINem opcje nie występują w aucie.
Sprawdzanie takiej historii ma częściowy sens, co z różnica czy auto wyjechało z salonu bez kiery multi a później ktoś uzupełnił ten brak ;)
Moim zdaniem ważniejszy jest stan bieżący samochodu :)

Możesz spróbować tu rozkodować:
https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/skoda
Jeśli kupiłeś grafitowego Superba, to się odezwij na PW, powiem Ci wszystko o tym aucie (charakterystycznym znakiem jest, to że grill na masce jest przedliftowy a auto poliftowe).
Awatar użytkownika
maysee
Posty: 9
Rejestracja: 2 gru 2019, o 19:48
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)

Re: Rozkodowanie numeru VIN

Post autor: maysee »

Dzięki za pomoc i odp. chłopaki.
ODPOWIEDZ