Pompa oleju 1.8t AWT 150 km

bodzilla
Posty: 103
Rejestracja: 26 gru 2014, o 19:46
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Imię: Boguslaw
Lokalizacja: Grudziadz

Pompa oleju 1.8t AWT 150 km

Post autor: bodzilla »

Witam i jak w temacie-zamierzam zrobić mojej superbce remont kapitalny serducha i tutaj moje pytanie o pompę - czy brać Febi(wiem że to loteria raz chinol raz oryginał) w sumie za 500 zł z łańcuchem i napinaczem czy celować w ori serwis.Jeśli doradzacie tą drugą opcję to może macie namiary na kogoś kto może załatwić coś z delikatnym upustem.Zależy mi na tym by to była jeśli już ori serwisowa pompa.Pozdrawiam
piotraskbw
Posty: 797
Rejestracja: 16 lis 2017, o 21:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 195KM / 420Nm
Lokalizacja: LDZ

Re: Pompa oleju 1.8t AWT 150 km

Post autor: piotraskbw »

Robisz sam czy u mechanika?
Jak u mechanika, to niech on kupi części (w razie problemów będzie Ci łatwiej) i obowiązkowo weź fakturę w wyszczególnioną robocizną i częściami.
Jak sam to poszukaj może firm, które regenerują ORI, albo kup "ładną" używaną.
Jeśli kupiłeś grafitowego Superba, to się odezwij na PW, powiem Ci wszystko o tym aucie (charakterystycznym znakiem jest, to że grill na masce jest przedliftowy a auto poliftowe).
bodzilla
Posty: 103
Rejestracja: 26 gru 2014, o 19:46
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Imię: Boguslaw
Lokalizacja: Grudziadz

Re: Pompa oleju 1.8t AWT 150 km

Post autor: bodzilla »

Sam naprawiam jestem mechanikiem. Ale dość dawno nie robiłem kapitaliki i dlatego pytam. Myślałem także na SWAG ale to teraz też loteria. Wszystkie firmy się błaźnią bez wyjątku. Wezmę serwisówke i będzie po kłopocie. Może ktoś z was orientuje się ile może taka pompa kosztować?
ODPOWIEDZ