MY2020 Amundsen MIB 2.5 problem z mapa na VC

carver
Posty: 17
Rejestracja: 6 paź 2019, o 15:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny

MY2020 Amundsen MIB 2.5 problem z mapa na VC

Post autor: carver »

Witam, od jakiegos czasu mam problem z wyswietlaniem mapy na VC. Czasami, po przelaczeniu wyswietlania z ekranu infotainment na VC, na VC pojawia sie czarny ekran. Jezeli rolka na kierownicy probuje zmienic skale, widac symbol zmiany skali (lupa). Mozna rowniez ustawic automatyczne skalowanie poprzec wcisniencie rolki na kierownicy. Problem w tym ze zamiast mapy jest czarny ekran.
Probowalem ladowac rozne wersje mapy, zarowno ze Skody jak i VW (mimo ze wersja VW jest identyczna do wersji Skody), nie rozwiazuje to problemu. Problem z brakiem mapy nie pojawia sie zawsze. Zwykle po wylaczeniu systemu i silnika oraz po wlaczeniu za ok 30 min mapa jest widoczna poprawnie na VC. Czy spotkal sie ktos z takim problemem lub wie jak to rozwiazac? Nawigacja na ekranie infotainment dziala bez zadnych problemow.
kamikazzepl
Posty: 71
Rejestracja: 28 lip 2017, o 06:18
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Lokalizacja: Swiss

Re: MY2020 Amundsen MIB 2.5 problem z mapa na VC

Post autor: kamikazzepl »

Co prawda mam Columbus ale taki sam problem. Zgłaszałem to ostatnio jak byłem na przeglądzie i zrobili upgrade softu VC. Minęła dopiero 3 tygodnie ale póki co navi się zawsze wyświetla na VC.
ODPOWIEDZ