Mgłowe dysze spryskiwaczy przedniej szyby

Awatar użytkownika
Kulpas
Posty: 274
Rejestracja: 16 maja 2021, o 07:12
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Tomasz

Mgłowe dysze spryskiwaczy przedniej szyby

Post autor: Kulpas »

Witam wszystkich. Chciałem się dowiedzieć czy w superbie poliftowym od 2020r dysze spryskiwaczy przedniej szyby są mgłowe (dają delikatną mgiełkę podczas użytkowania) i jaki jest ich numer katalogowy?
Mam superba L&K z 2016r i u mnie każda z dysz jest 3 - punktowa i psika 3 strumieniami płynu na szybę co przekłada się na większe zużycie płynu do porządnego umycia szyby. Nie wspomnę już że takie dysze jest bardzo ciężko ustawić aby psikały płynem tam gdzie chcemy gdyż wszystko zależy od prędkości z jaką się poruszamy. Pytałem w ASO o dysze z najnowszego superba rocznikowo 2023 i o dziwo mają ten sam numer katalogowy który jest na moich dyszach. Zaznaczam, że dysze mam podgrzewane. Cena kompletu 2szt w ASO to 170zł i chciałem się dowiedzieć czy faktycznie w nowych superbach są one mgłowe bo bez sensu wydawać tyle kasy skoro numer części jest ten sam co u mnie i być może też są to 3 - punktowe dysze zamiast mgłowych. Żona ma Skodę Kodiaq w wersji Style z 2017r i ma już dysze mgłowe lecz bez podgrzewania. Może ktoś zna numer katalogowy dysz mgłowych podgrzewanych do skody Kodiaq to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnego i pięknego weekendu.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ