Skoda Rapid

Nowości, fakty, ciekawostki. Dyskusje na temat artykułów i informacji prasowych publikowanych w sieci. Nie tylko o Superb'ie
Awatar użytkownika
przem00
Posty: 628
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 15:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KWI

Skoda Rapid

Post autor: przem00 »

Album http://www.auto.cz/skoda-rapid-uz-jsme- ... 97674d4b84" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Artykuł z pierwszego testu : http://www.auto.cz/skoda-rapid-uz-jsme-ji-ridili-67798" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Skoda Rapid

Post autor: sjak »

Będzie dobra flotówka. Brzydkie ale funkcjonalne. Koła chyba z dziecięcej spacerówki
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Skoda Rapid

Post autor: Big »

Mi tam to auto się bardzo podoba. Uwazam, że będzie to bardzo fajny samochód i nastepca Octavii Tour II. Oby tylko z ceną nie przesadzili. Jeśli podstawowa wersja będzie kosztowała ok. 48 tys zł to Rapid będzie sie sprzedawał jak świeże bułeczki.
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: Skoda Rapid

Post autor: neck99 »

Dokładnie Big. Autko fajne w sumie. Wypełnili lukę między Fabia a Octavią. Tył ładny te światła przód mniej. Nie podobają mi się te nowe spłaszczane grile jakie sa w citigo oraz w Rapidzie. Logo nowe tez mi na razie nie lezy. IMHO nie wiem czy to już nie ta akcja VAG-a która miała nieco oszpecić markę skoda ze względu na duży kanibalizm w grupie. Mniej zarabiają na skodzie co jest oczywiste.
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Skoda Rapid

Post autor: szms »

Mi się podoba, ten przód trochę taki jak tuningowany brewkami golf :D
Co nie zmienia faktu, że chętnie bym się nim przejechał, widać oszczędności, najbardziej rzuca mi się drążek zmiany biegów, widać opcja dosyć bogata, a "gałeczka" jak podstawowej fabii jeb**ęta chromem :D
ODPOWIEDZ