Policja się zbroi ;)

Nowości, fakty, ciekawostki. Dyskusje na temat artykułów i informacji prasowych publikowanych w sieci. Nie tylko o Superb'ie
Awatar użytkownika
rowerek
Posty: 714
Rejestracja: 13 cze 2010, o 09:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Poznań

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: rowerek »

dato pisze:Robi, wqrzający jest Twój nachalny marketing forum policjantów badających rynek i zbierających informacje operacyjne od naiwnych userów...
Mogę wiedzieć na czym polega to zbieranie informacji operacyjnych od użytkowników i jak jest to potem wykorzystywane? ;) Serio pytam. Jakieś wrzucanie filmików z kamerek? Czy co? Zawsze dobrze wiedzieć co siedzi za taką szczytną otoczką walki z fotoradarami ;)
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 26
Rejestracja: 3 lis 2010, o 11:19
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: Robi »

Koleś coś konfabuluje nit niczego nie zbiera bo i po co? Forum jest anty Policyjne a to że siedzi jeden policjant to chyba nikomu nie robi większej różnicy. Mi to w każdym razie zwisa i powiewa dopóki zachowuje się normalnie i nie robi jakiś dzikich akcji jest tak samo mile widziani jak inni użytkownicy. Policjant też człowiek tylko ma gównianą robotę..cóż począć ktoś to musi robić.
http://WWW.FOTORADARY.NET.PL" onclick="window.open(this.href);return false; - Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: szms »

Może nie odnośnie Twojego forum czy jak to tam się zwie i działa, nie wierzę i tyle. Nasze państwo pod względem "bezpieczeństwa" dąży chyba do ideału Korei Północnej. Na każdym kroku, ktoś Cię po łbie jeb*, że źle, że niedobrze.
Za szybko jedziesz - samobójca
Źle obliczysz fakturę - złodziej
Kupisz nowy samochód - oszust
Masz własną firmę - samobójca, złodziej i oszust razem wzięci.
Dlatego inwigilacja idzie pełną parą, żebym się nie zdziwił, że jutro odwiedzi mnie ABW z racji obrazy dotychczasowego rządu porównując go do zbrodniczego narzędzia... brak mi słów.

Jak znajomemu ukradli samochód to on się czuł jakby był złodziejem i na komendzie przesiedział dłużej niż niejeden złodziejaszek. A wszystkie
aparaty bezpieczeństwa dążą do uj**ania obywatela.
Jadę w nocy w nieznanym mieście, z racji rozglądania się przegapiłem znak, że jednokierunkowa (znak ukryty za drzewem, zero oświetlenia), zza krzaków, policja. Jebs mandat, a czemu nie można pouczyć i pomóc obywatelowi po długiej podróży znaleźć adres? Najlepiej do**bać i zngoić.
Dodadtkowo wkur*ić tekstem "A pan kierowca to znaki zna?"
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 26
Rejestracja: 3 lis 2010, o 11:19
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: Robi »

Jak najbardziej można się wku*wić bo państwo zamiast pomagać to raczej dokręca śrubę w dupę że aż gwiżdże. Minister Rostowski wymyślił sobie niezły biznesik z tymi fotoradarami i od niego powinno się zacząć rozliczanie tej zbójeckiej instytucji. Pozazdrościł gminom wielkich zysków tylko zapomniał że gminy nawet jak też działają po zbójecku są ograniczone policją, znakami D-51 (uwaga kontrola prędkości) i w ogóle i w szczególe. Ogólny zysk wszystkich straży w Polsce z fotoradarów to za ubiegły rok to coś koło 140 milionów złotych.....my narzekamy w założeniu ITD która została wpuszczona na rynek tylnymi drzwiami z mandatów ma być 1,6 MILIARDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Łapy opadają przy samej d.......
http://WWW.FOTORADARY.NET.PL" onclick="window.open(this.href);return false; - Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami
bezduszny

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: bezduszny »

Robi pisze:Minister Rostowski wymyślił sobie niezły biznesik z tymi fotoradarami i od niego powinno się zacząć rozliczanie tej zbójeckiej instytucji.
jak byś chwilę pomyślał a nie pisał dyrdymały...
to byś zauważył, że wpływy z mandatów są chyba od 10 lat uwzględniane w budżecie
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: szms »

Tak, tylko mandaty powinny z roku na rok się redukować, bo powinny uczyć ludzi porządnego jeżdzenia, a one z roku na rok coraz więcej stanowią w budżecie...
bezduszny

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: bezduszny »

ale ktoś zmusza Ciebie do łamania prawa ?
spójrz na to obiektywnie
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 26
Rejestracja: 3 lis 2010, o 11:19
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: Robi »

Stary ale nie takie jak sobie założyli w tym :roll: Oczywiście że nikt mnie nie zmusza do łamania przepisów. Tylko ja to zawsze mówię że nieważne jakbym jeździł i tak prędzej czy później cię ustrzelą. No nie ma takich cudów.
http://WWW.FOTORADARY.NET.PL" onclick="window.open(this.href);return false; - Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami
bezduszny

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: bezduszny »

ale co z tego, że sobie założyli ?
siłą nikt nie zmusza Ciebie do łamania prawa... i dawania się złapać na tym

zobacz jak jest w Szwajcarii...
jak tam się jeździ ? mandaty mają o wiele większe niż u nas
ale społeczeństwo nauczyło się jeździć zgodnie z przepisami
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: szms »

Nie, ale skoro na drodze przy której mieszkam z racji budowy autostrady i mnóstwa ilości przejeżdzających tirów została ona zdegradowana jeżeli chodzi o stan techniczny do prawie drogi gruntowej, a najlepszym rozwiązaniem naszego wspaniałego państwa było wprowadzenie na drodze wojewódzkiej, można powiedzieć "tranzytowej" na odległości 35 km ograniczenie do 50 km/h i stawianie jak nie patrolu policji za każdym zakrętem to fotoradaru w krzakach to myślę, że nie jeden z nas by się nabił. Nie przekroczyłbyś?

A po za tym to nie jest zmuszanie, tylko zakładanie, że większość obywateli łamie prawo i tyle. Państwo sobie zakłada, że nie dbasz o prawo. A gdzie moje domniemanie niewinności, jako prawo wolnego człowieka? ;)

Społeczeństwo bogate, na luzie i czekololadowo. A u nas, złóż pit dzień po terminie :lol: :lol: :lol: A w korku stoisz i zostało Ci kilkanaście minut do urzędu, na przykład mówię. :)
bezduszny

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: bezduszny »

szms pisze:Nie, ale skoro na drodze przy której mieszkam z racji budowy autostrady i mnóstwa ilości przejeżdzających tirów została ona zdegradowana jeżeli chodzi o stan techniczny do prawie drogi gruntowej, a najlepszym rozwiązaniem naszego wspaniałego państwa było wprowadzenie na drodze wojewódzkiej, można powiedzieć "tranzytowej" na odległości 35 km ograniczenie do 50 km/h i stawianie jak nie patrolu policji za każdym zakrętem to fotoradaru w krzakach to myślę, że nie jeden z nas by się nabił. Nie przekroczyłbyś?
jak bym przekroczył i dał się złapać... to miał bym pretensje do siebie
a nie do budżetu

taka nasza mentalność (przynajmniej części społeczeństwa), że za swoje błędy lubimy obwiniać innych ;)

zobacz, ile jest przypadków kiedy fotoradary bankrutowały ?
bo kierowcy nie łamali w tym miejscy przepisów
ludzie tracili robotę.. bo po co etaty jak nie ma mandatów do wypisania
można ? ;)
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 26
Rejestracja: 3 lis 2010, o 11:19
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: Robi »

Szwajcaria dziwny kraj :lol: a poważnie u nas wszystko zaczyna się od dupy strony...zamiast budować drogi to najpierw tworzy się systemy które wydoją z nas pieniądze na te drogi. Chore w cholerę już z samego założenia. Inny faktem stwierdzonym jest to że w Polsce jeździ się jak w dziczy. 8-) Innymi słowem nie ta mentalność jeżdżących i rządzących.
Co do bankructwa fotoradarów...nie grozi im to tak ci powiem. Za długo w tym siedzę i już widziałem cuda wianki z fotoradarami ale jeszcze nikt na tym nie stracił.
http://WWW.FOTORADARY.NET.PL" onclick="window.open(this.href);return false; - Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: szms »

A ja chętnie płacąc podatki wolałbym, żeby zamiast kilku nowych radiowozów czy motorów i radarów wyremontowano drogę, a nie łapano "piratów"
Nawet płącąc mandat, jeżeli miałbym pewność, że zostanie on spożytkowany na poprawę bezpieczeństwa drogi to bym aż tak sie nie denerwował.
Ale płacąc mandat, tydzień później oglądam tvn turbo, a tam nowe furaki policyjne, które częsciowo ze względu "na złe zamówienie" idą do przetargu w którym za 3/4 ceny kupują szychy urzędasowe, albo jeżdzą nimi gienerały... to mnie ch*j strzela.
Awatar użytkownika
Robi
Posty: 26
Rejestracja: 3 lis 2010, o 11:19
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: Robi »

@bezduszny a tak na marginesie przykład który podałeś dawno już jest nieaktualny ponieważ ta sama jednostka która rzekomo ogłosiła że się nie sprawdzał i nie zarabiali na nim kilka miesięcy powróciła do swojego bardzo aktywnego użytkowania urządzenia zwanego fotoradarem. Na marginesie nie opłacało im się użytkować go zimą bo nie było turystów, latem zaś fotoradarowe eldorado kwitnie w najlepsze w około Ustki. Takie nasze Polskie bagienko. I w ten sam deseń Pan minister pozazdrościł zysku gminom dając im pewne ograniczniki a sam zabrał się do zarabiania. łatwa i przyjemna kaska.
http://WWW.FOTORADARY.NET.PL" onclick="window.open(this.href);return false; - Forum Fotoradarów, Antyradarów i Nieoznakowanych Radiowozów Policji z kamerami
bezduszny

Re: Policja się zbroi ;)

Post autor: bezduszny »

Szymek, ale patologie u władzy to nie jest powód do tego by łamać przepisy... i potem płakusiać ;)
Skoro się łamie... i daje się złapać to trzeba mieć jajeczka by wziąć to po męsku na klatę.

Drogówka ma taką robotę... by łapać.
Za to im płacą i mają nawet nieoficjalne limity dzienne do wyrobienia.
My za to mamy inne "narzędzia" by tego unikać ;)
ODPOWIEDZ