rhapsody

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
skofynsky
Posty: 17
Rejestracja: 14 sty 2013, o 18:08
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Lokalizacja: slask

rhapsody

Post autor: skofynsky »

witam ma w mojej skodzie zamontowane seryjnie radio rhapsody, poprzedni wlasciciel powoedzial mi ze auto jest przystosowane pod navi czyli ze posoiada antene itd. i ze wystraczy zamontowac tylko odpowiednie radio , mam na mysli orginalne, moje pytanie dotyczy tego czy mozna to jakos sprawdzic wolal bym sie upewnic ze tak na prawde jest zanik wydam kaske na nowe radio z navi
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: rhapsody

Post autor: dato »

Sprawdź, czy masz za radiem kabelek z niebieską wtyczką luzem ;) Pewnie nie masz :)
To nie jest problem - antena gps "wrzucona" głęboko za radiem na podszybie działa świetnie i nic więcej nie potrzeba. To był taki chwyt marketingowy, ale mało szkodliwy ;)
skofynsky
Posty: 17
Rejestracja: 14 sty 2013, o 18:08
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Lokalizacja: slask

Re: rhapsody

Post autor: skofynsky »

dzieki za rade
nawet jezeli to byl tylko chwyt marketingowy i nie gpsa to i tak mysle ze warto bylo kuipic mojego szkodnika
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: rhapsody

Post autor: dato »

Dokładnie, brak antenki to nie problem, Martin do navi gratis dorzuca, a koszt podobno koło 10 - 20 zł. Małżonce do Leona wepchnąłem antenką jak najgłębiej za radio i na metalowe, żeby nie brzęczało (taką z magnesem) i działa fest. Przy fabrycznej instalacji jest ponoć w płetwie, ale to naprawdę nie ma znaczenia. Taka zwykła pod deską łapie bezproblemowo i jej nie widać.
ODPOWIEDZ