Sprawdzanie Historii Samochodów Grupy VAG

Tematy nie związane z Superbem
Awatar użytkownika
vagautopl
Posty: 0
Rejestracja: 14 lut 2013, o 15:43
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Dawid
Lokalizacja: Katowice

Sprawdzanie Historii Samochodów Grupy VAG

Post autor: vagautopl »

[center]
Obrazek

Planujesz zakup samochodu? Diesel z przebiegiem 150 tys.? Samochód którym jeździł tylko dziadek do kościoła? Nie daj się oszukać, sprawdź historię i przebieg samochodu już teraz! Możesz być laikiem ale nie musisz za to płacić !
Serwis internetowy umożliwia dostęp do informacji po numerze VIN z wiarygodnej bazy elektronicznych książek serwisowych samochodów grupy VAG (Audi, Seat, Skoda, Volkswagen).
administracja: NIE POLECAMY
Wejdź na http://www.vag-auto.pl" onclick="window.open(this.href);return false; i dowiedz się już teraz wszystkiego o samochodzie !
Wiarygodność, Terminowość, Profesjonalizm!

Obrazek
[/Center]
Forum nie popiera, a nawet odradza korzystanie z usług tej firmy. Oferowane usługi i sposób ich pozyskiwania wskazany przez użytkownika vagautopl sugerują nielegalne źródło informacji. Na stronie oferenta brakuje danych firmy.
Chciałem zweryfikować jakość danych na swoim samochodzie - niestety, nie chcieli "inwestować" w raport, który potwierdziłby jakość ich usług No cóż, prowadzić biznes trzeba się nauczyć.
bezduszny

Re: Sprawdzanie Historii Samochodów Grupy VAG

Post autor: bezduszny »

kolejny ? :lol:
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Sprawdzanie Historii Samochodów Grupy VAG

Post autor: Misiek Fisiek »

Kombinują żeby zarobić. Ale warto skorzystać z tego czy innego "sprawdzacza" przed zakupem. Jeśli auto było serwisowane w ASO to wiele można się dowiedzieć.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
bezduszny

Re: Sprawdzanie Historii Samochodów Grupy VAG

Post autor: bezduszny »

Serwisy z tego co wiem.. mają zakaz udzielania takich informacji (oficjalnie).
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Sprawdzanie Historii Samochodów Grupy VAG

Post autor: Misiek Fisiek »

Tak. A nieoficjalnie można zdobyć cenne informacje.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
bezduszny

Re: Sprawdzanie Historii Samochodów Grupy VAG

Post autor: bezduszny »

Wiesz dlaczego jest ten zakaz.. a każdy wydruk z systemu ma w tle numer terminala (?) z którego go zrobiono ?
Awatar użytkownika
Misiektt
Posty: 1213
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:28
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 296KM / 377NM
Imię: Marcin

Odp: Sprawdzanie Historii Samochodów Grupy VAG

Post autor: Misiektt »

Dlaczego? Bo ja nie wiem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
bezduszny

Re: Sprawdzanie Historii Samochodów Grupy VAG

Post autor: bezduszny »

Było/jest sporo błędów..
ale jeden gość, który kupił bardzo drogi ale używany samochód (chyba chodziło o Bentley'a)... sprawdził po zakupie w systemie (czy wyszło w czasie jakiegoś przeglądu serwisowego).
Okazało się, że wg. systemu auto ma o 100k km więcej. No i pozwał salon.

Sprawa się w sądzie wyjaśniła. Okazało się, że błąd popełnił ktoś z Niemiec, kto błędnie wprowadził dane.
Od tej sprawy ASO mają oficjalny zakaz robienia wydruków dla klientów. Wydruki dodatkowo mają oznaczenia w rodzaju "znaku wodnego" po którym można zidentyfikować terminal (chyba terminal) z jakiego były robione.

Do tego system ma tylko naprawy robione przez ASO...
Tomek
Zasłużony
Posty: 396
Rejestracja: 18 lut 2010, o 22:43
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprawdzanie Historii Samochodów Grupy VAG

Post autor: Tomek »

zrobimy tak.
Poproszę o sprawdzenie mojego VIN. Jeżeli informacje będą poprawne, to ogłoszenie zostanie przeniesione do działu ogłoszeń, bo może się to komuś przyda.
Jeżeli informacje nie będą się zgadzać, to ten wątek i użytkownik wylatują z forum.
S3 L&K
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Sprawdzanie Historii Samochodów Grupy VAG

Post autor: dato »

Nic dodać, nic ująć. Zamiast komentarzu:
Obrazek
Awatar użytkownika
vagautopl
Posty: 0
Rejestracja: 14 lut 2013, o 15:43
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Dawid
Lokalizacja: Katowice

Re: Sprawdzanie Historii Samochodów Grupy VAG

Post autor: vagautopl »

Witam parę słów od siebie dodam. Jesteśmy firmą która współpracuje z zagranicznymi dealerami, nie osobą która pracuję w ASO VAG i ma dostęp do systemu z którego "kradnie" dane sprzedając na lewo w cenie 50-150zł. My te dane kupujemy w pakietach za granicą (obejście systemu) i sprzedajemy na naszym rynku po tłumaczeniu całości zgodnie z prawem. Cena zależy od wielkości pakietu jaki zamówimy. Czym więcej = tym taniej. Naszym celem jest obniżenie ceny do minimum, aby każda osoba mogła sobie sprawdzić samochód nie zważając na cenę oferty. Zaczynamy od takiej ceny jak widać. A na czym skończymy to zależy tylko od naszych klientów. Nie zmuszamy nikogo do korzystania z naszych usług - jest wiele "pseudosprzedawców" którzy dorabiają sobie do pensji z ASO. Dla nas jest to kolejny dział do rozwinięcia naszej działalności - w następnej kolejności, pełna diagnostyka komputerowa (południe polski, a później dalej), inspekcje samochodów z ogłoszeń oraz deataling - ale o tym w późniejszej fazie :)

Pozdrawiam i w miarę możliwości pomagamy też w wolnej chwili w jakiś pytaniach dotyczących nr VIN za darmo :)


PS: Ja też kupowałem już nie jeden samochód i sprawdzałem Viny znajomym - i trzeba przyznać że warto zapłacić i mieć jakieś potwierdzenie albo ostrzeżenie odnośnie samochodu niż wierzyć sprzedającemu na słowo. Z ciekawostek mogę dodać że przez ostatni tydzień sprawdziliśmy koło 60 samochodów klientów - głównie ogłoszenia z allegro, otomoto 41 samochodów miało cofany przebieg 6 samochodów nie miało do końca znanej historii. Może to tylko statystyki ale z powietrza się nie biorą - taka moja mała chwila refleksji
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Sprawdzanie Historii Samochodów Grupy VAG

Post autor: sjak »

vagautopl pisze:Jesteśmy firmą która współpracuje z zagranicznymi dealerami, ... My te dane kupujemy w pakietach za granicą (obejście systemu) i sprzedajemy na naszym rynku ...
A to nie nazywa się czasem paserstwem? ;)
Zablokowany