Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Awatar użytkownika
Szprun
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 21:50
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Szprotawa

Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: Szprun »

Jak w tytule.W drodze do pracki,(tydz temu :evil: )przy stanie licznika 691km wziela i zdechla skrzynia biegow(dzis to wiem po serii tel do i od skoda asistance).Autem "nacieszylem" sie raptem 3 dni.Nowa dsg jest juz w drodze za 1,5 tyg prawdopodobnie auto bedzie naprawione.Szczescie w nieszczesciu,ze padla w germani.Licze,ze niemiaszki fuchy nie odstawia,i ze wszystko przykreca i zamontuja jak nalezy.
"To ja jestem (moim) najgorszym diabłem. Albo jestem swoim najlepszym przyjacielem albo najgorszym wrogiem" - Whitney Houston
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5817
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: pab567 »

Qfa coraz bardziej mnie te awarie DSG przerażają. Z drugiej strony skoro moja ma już prawie 3 lata i 46k km za sobą to może nie będzie tak źle...
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: Camillinhio »

Ło! A to Ci news! Nie zazdradzczam sytuacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Szprun
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 21:50
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: Szprun »

Ja w robocie...zelazo w serwisie...nerw,ze jasna cholera...o slownictwie swoim krotko po awarii juz nie wspomne.
"To ja jestem (moim) najgorszym diabłem. Albo jestem swoim najlepszym przyjacielem albo najgorszym wrogiem" - Whitney Houston
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: Konik »

Camillinhio pisze:Ło! A to Ci news! Nie zazdradzczam sytuacji.
Sytuacji nie, gwarancji tak.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odp: Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: Camillinhio »

Konik pisze:
Camillinhio pisze:Ło! A to Ci news! Nie zazdradzczam sytuacji.
Sytuacji nie, gwarancji tak.
Gwarancja gwarancją, a chłop bez auta na 1,5 tygodnia. I niesmak zostaje...
Obrazek
whity

Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: whity »

Zastępcze przecież musiał gratis dostac....na chyba ze o własnych siła pojechał do serwisu, to sam jest winien ;)
Awatar użytkownika
Szprun
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 21:50
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: Szprun »

Konkretnie na trzy tyg.dopiero w czwartek ustalili,ze przyczyna awari jest dsg(zlom nawalil w niedziele).Wierzcie mi,ale gdyby do awari doszlo w polsce to juz bym nie mial tej skody.odstapilbym od umowy kupna.niestety,w zwiazku z tym,ze pracuje za granica,nie moglem tego uczynic(wymagana obecnosc we wlasnej osobie w ciagu 14 dni od daty podpisania umowy).i tak sie spoznilem do pracy i musialem wysluchac litani holenderskiego bossa o tym jak,ze czas to pieniadz...bla,bla,bla itd.
na plus moge uznac zaangazowanie i kontakt ze skoda asistance.jestem informowany na biezaco.tel i sms.staraja sie jakos mi ulatwic zycie w tej sytuacji...byc moze jest to zasluga wyrazonej przeze mnie opini(zaraz po zatrzymaniu auta na autostradzie)w bardzo soczytej(ale nie do przesady-kobieta odebrala)i kwiecistej,polskiej odmianie slownictwa potocznego :mrgreen:
"To ja jestem (moim) najgorszym diabłem. Albo jestem swoim najlepszym przyjacielem albo najgorszym wrogiem" - Whitney Houston
Awatar użytkownika
Szprun
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 21:50
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: Szprun »

whity pisze:Zastępcze przecież musiał gratis dostac....na chyba ze o własnych siła pojechał do serwisu, to sam jest winien ;)
zastepcze dawali,hotel dawali i autobus lub samolot tez.co z tego,jesli zastepczy przysluguje na maks 3-7 dni.ado tego zdechlo w niemczech,a ja pracuje w holandi.jestem w robocie 3-4 tyg.wiec kiedy mialbym odstawic zastepczaka?
"To ja jestem (moim) najgorszym diabłem. Albo jestem swoim najlepszym przyjacielem albo najgorszym wrogiem" - Whitney Houston
whity

Re: Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: whity »

To ty stawiasz warunki, zwłaszcza w niemczwch...niech serwis zadba o to żeby Ci samochód dostarczyli i wtedy mogą odebrać zastepczaka!
Awatar użytkownika
Szprun
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2014, o 21:50
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: Szprun »

Byc moze gdyby sprawa dotyczyla rolsa albo innego bugatti.to tylko skoda.polecam lekture warunkow asistace skoda.
zelazo odbiore w drodze do domu.i wykorzystam darmowy hotel.szkoda mi tylko straconego czasu :roll:
"To ja jestem (moim) najgorszym diabłem. Albo jestem swoim najlepszym przyjacielem albo najgorszym wrogiem" - Whitney Houston
whity

Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: whity »

Polecac możesz innym;) zarządzam flota ponad 500 aut....akurat Skoda/audi/vw, jest najłatwiejsza w obsłudze;)
Awatar użytkownika
RemekS
Posty: 554
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 14:48
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: RemekS »

Whity to pomóż Szprunowi. Jesteś "u siebie" więc wiesz gdzie uderzyć, żeby coś załatwić:lol:
whity

Re: Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: whity »

Bo właśnie podpowiadam ze to on ma stawiać warunki
whity

Re: Stalo sie.Nowa skoda zdechla

Post autor: whity »

Szprun, gdzie masz teraz autko?
ODPOWIEDZ