Kierunkowskaz ciagle sie swieci

rafal11
Posty: 616
Rejestracja: 21 maja 2013, o 18:05
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.2cdi 170KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Kierunkowskaz ciagle sie swieci

Post autor: rafal11 »

max pisze:
rafal11 pisze:podejrzewam ze to zarcik z Twojej strony :)
To nie żart. TTTM.

kurcze faktycznie tak jest. dzieki za wyjasnienie.
dekiello
Posty: 18
Rejestracja: 30 sie 2014, o 22:59
Samochód: Superb II
Silnik: 1.6TDI CAYC (105KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Cork, Ireland

Re: Kierunkowskaz ciagle sie swieci

Post autor: dekiello »

Ciag dalszy epopei...wygląda na to że jednak fakt zamontowania przeze mnie HIDow jest odpowiedzialny za uszkodzenie Bordnetza. Problem powrócił po zaledwie kilku dniach od wymiany modułu w serwisie...dokładnie ten sam objaw i jutro znowu jade żeby mi wymienili i raczej koncze zabawę z HIDami...teraz żałuję że nie wzialem wersji elegance ...chociaż była 4tysiace euro droższa. Na briskodzie czytałem ze użytkownicy octavii mieli podobne problemy po instalacji tych świateł.
Pytanie z innej beczki...czy będąc średnio rozgarnietym mechanicznie uda mi się zamienić lampy na xenonowe ? Bardziej interesuje mnie jednak fakt czy jak kupię takie lampy w Polsce to będę ich mógł używać w Irlandii, czy ze względu na ruch lewostronny będą one wszystkich oslepiac ? Czy być może to tylko kwestia programowa i światła sięautomatycznie adaptuja do ruchu lewostronnego ??
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13608
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Kierunkowskaz ciagle sie swieci

Post autor: Enriquez »

kup sobie w Polsce od anglika - z reguły są tańsze od kontynentalnych
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
LMB
Posty: 1365
Rejestracja: 27 cze 2013, o 16:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2023
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Anglia, NW

Re: Kierunkowskaz ciagle sie swieci

Post autor: LMB »

dekiello pisze: Bardziej interesuje mnie jednak fakt czy jak kupię takie lampy w Polsce to będę ich mógł używać w Irlandii, czy ze względu na ruch lewostronny będą one wszystkich oslepiac ? Czy być może to tylko kwestia programowa i światła sięautomatycznie adaptuja do ruchu lewostronnego ??
Mozesz sobie zrobic, jak pisze enriquez, ale auto nadal nie bedzie legalne - przynajmniej w GB. Obowiazuja te same zasady, co w PL - samopoziomowanie I spryskiwacze. Wszystko inne to "drut" - mniejszy badz wiekszy ;)
"In 1969 I gave up women and alcohol - it was the worst 20 minutes of my life."

Powered by George Best
ODPOWIEDZ