Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Które miejsce wybierasz na Zlot Superblubu?

Czas głosowania minął 23 sty 2015, o 08:33

1) Propozycja nr 1: Hotel Leszczyński
11
28%
2) Propozycja nr 2: Karczma Stara Stajnia
20
51%
3) Propozycja nr 3: Osada Karbówko
4
10%
4) Propozycja nr 4: Leśny zakątek
3
8%
5) Propozycja nr 5: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji RELAKS
1
3%
 
Liczba głosów: 39

szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: szms »

Paczałem w necie, ale rekordzista strzelił 4 wiśnie 0,7 pod rząd. Akurat w takowych nie gustuję, ale nie wiem czy dwie Finlandie na raz bym strzelił.


[youtube]youtube.com/watch?v=FZcHNvlawfI[/youtube]


tutaj pan wrzucił instrukcję obsługi, ale nie wiem czy bym dwie takie strzelił. Ktoś musiałby mi chyba pomóc w wypiciu, albo chociaż dojściu do łóżka.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: szms »

Misiek Fisiek pisze: Enrycze, będę chciał 0,7 Finlandii to pójdę do monopolowego i wydam 30 zł. Jak nie pomożecie w organizacji to oczywiście, że nic z tego nie wyjdzie. Póki co wywołaliście dyskusję o tym czy powinniśmy spotkać się sami czy z rodzinami zamiast wyszukiwać fajnych miejscówek. Jak wrzuciłem dwie propozycje to nikt nawet się nie zająknął z komentarzem. Na temat propozycji Ani (koło Łomży) też nie.

W tym trybie oczywiście nic z tego nie wyjdzie i będziecie mogli się zorganizować na czyste pijaństwo. Na to wiele czasu nie trzeba.


Misiek, odradzałbym 0,7 Finlandi za 30 zł, bo może to być barwiony spirytus, nieciekawa sytuacja.

Nie denerwuj się, próbuję ironią trochę rozruszać temat. Każdemu będzie coś nie grało, dlatego od samego początku proponowałem geograficzne centrum Polski i koło tego znaleźć jakieś agro - też z atrakcjami dla dzieci. Też nie było odzewu, więc zlałem. Spokojna Twoja owłosiona, skrzyknąć się zawsze zdążymy jak będzie taka potrzeba, a teraz mamy co najmniej dwa miesiące na planowanie. Może coś wyniknie. Jakieś jeszcze z dwie albo trzy ankietki i będzie gitarka.
adafre1
Posty: 59
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: PO, PZ, PKL

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: adafre1 »

Kurde dyskusja zaczyna się mi podbobać.
Jak się zdenerwuję to jeszcze zagłosuję i przyjadę z dzieciakami 7 lat (mała gwiazda) i 10lat (specjalista od konsol)
No i żona oczywiście - ktoś musi przecież z powrotem kierować.

a co do dyskusji typu gdzie, kiedy, z kim, ile ....... to jest TU chyba jakiś głównodowodzący, niech zadecyduje a reszta się zgodzi albo nie. Wszystkim sie nie dogodzi.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: szms »

adafre1 pisze:Wszystkim sie nie dogodzi
ale co? żonom? mogę spróbować, jak postawisz kolejną flaszkę.



mi też się zaczyna podobać.
Awatar użytkownika
Teofano
Posty: 368
Rejestracja: 31 sty 2013, o 09:48
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Lokalizacja: KR - sprzed garażu

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: Teofano »

szms pisze:
adafre1 pisze:Wszystkim sie nie dogodzi
mogę spróbować, jak postawisz kolejną flaszkę.
No wtedy to już raczej nie :lol:
"I'm too hot (hot damn) - call the police and the firemen"


ogrody-tym się zajmuję
adafre1
Posty: 59
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: PO, PZ, PKL

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: adafre1 »

szms pisze:
adafre1 pisze:Wszystkim sie nie dogodzi
ale co? żonom? mogę spróbować, jak postawisz kolejną flaszkę.
po tej flaszce co bym ci postawił Ty już byś nic nie dał rady postawić...wstydu by było i tyle. :D
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: szms »

adafre1 pisze:
po tej flaszce co bym ci postawił Ty już byś nic nie dał rady postawić...wstydu by było i tyle. :D
Współczuję, jeśli tak masz...

Teofano pisze:No wtedy to już raczej nie
Tobie natomiast... chłopa.


Oczywiście, no offence... każdy inaczej reaguje... jedni są spokojni po alkoholu, drudzy agresywni... nie można wszystkich sprowadzać do swojego przypadku.
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: Misiek Fisiek »

szms pisze: Spokojna Twoja owłosiona, skrzyknąć się zawsze zdążymy jak będzie taka potrzeba, a teraz mamy co najmniej dwa miesiące na planowanie.
No właśnie. A póki co postarajmy się to zorganizować tak, aby uwzględnić tych, którzy chcą przyjechać z rodzinkami. To pewnie przynajmniej połowa forumowiczów więc warto przynajmniej spróbować.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: Konik »

Chwilę mnie nie było, ale jestem.

Lokalizacja
Pleszew podoba mi się, bo mam blisko i na Starą Stajnię głosuję. Swoją drogą chyba się zestarzałem... kiedyś, szczególnie w czasie motocyklowym im dalej tym lepiej było...

Żona
I ja myślałem, że to ma być bal samców i gorzała, chociaż myślę, że jak przyjadą kobiety, to dobrze. One łagodzą obyczaje. Czy uda mi się Moją nakłonić, nie wiem. Przez te wszystkie lata jak jechałem na zloty, spoty i inne, nie jeździła ze mną i... rozumiałem ją. W zeszłym roku udało mi się Ją nakłonić na jeden i była zadowolona. Na razie deklaruję przyjazd solo, a jak będzie bliżej spotkania, to się pewnie wtedy wyklaruje ile kobitek będzie. Wtedy może swoją nakłonię. Moja nie burczy. Jak chce iść spać, to ją odprowadzam i wracam na imprezę.

Dzieciaki.
Hm... fajnie jest z dzieciakami, ale na jedna nockę chyba jednak wolę jechać bez nich. Ale i tu jestem otwarty. Jak będzie więcej dzieciaków, to pewnie też przyjadą. To będzie zależało od Mojej. Moje dziewuszki będą miały 12 (dla trzynastolatka pewnie za młoda :mrgreen: ) i 6 lat.

Mam tylko nadzieję, że termin przypasi, bo w tym roku kroją się jakieś imprezy moto-wyjazdowe.

edit
A! Ten filmik powyżej co koleś wlał 0,7, szkoda, że nie trwa 10 minut dłużej. :mrgreen:
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Awatar użytkownika
Teofano
Posty: 368
Rejestracja: 31 sty 2013, o 09:48
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Lokalizacja: KR - sprzed garażu

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: Teofano »

Stara Stajnia wygląda bardzo dobrze. W sensie zarówno estetycznym jak i atrakcji.

Patrząc na kalendarz to 1. maja wypada w piątek czyli nieźle, a z kolei Boże Ciało będzie 4 czerwca.

No i wydaje mi się, że zasięganie opinii reszty, np. w formie ankiet to dobry pomysł, ale jednak organizator powinien być jeden (z automatu Misiek się nasuwa jako prowodyr ;) ) bo jeśli jest więcej osób zajmujących się tematem odpowiedzialność się rozmywa i sprawa upada.



szms pisze: Tobie natomiast... chłopa.
Obawiam się, że po 2 x 0,7 jedyny chłop jaki byłby mi potrzebny to grabarz.
"I'm too hot (hot damn) - call the police and the firemen"


ogrody-tym się zajmuję
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: szms »

Teofano pisze: Obawiam się, że po 2 x 0,7 jedyny chłop jaki byłby mi potrzebny to grabarz.

Mocne słowa... i sztywne, że tak powiem.

Jak impreza tańczona z dobrym żarełkiem to i takie 1,4 nie jest niemożliwe do spełnienia.
Nie przesadzajmy. Grabarza wsrod nas chyba jednak nie ma... Trzeba sobie poradzic bez niego.
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: Konik »

Jakoś damy radę. :mrgreen:
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
LMB
Posty: 1365
Rejestracja: 27 cze 2013, o 16:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2023
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Anglia, NW

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: LMB »

szms pisze:
Teofano pisze: Obawiam się, że po 2 x 0,7 jedyny chłop jaki byłby mi potrzebny to grabarz.

Mocne słowa... i sztywne, że tak powiem.

Jak impreza tańczona z dobrym żarełkiem to i takie 1,4 nie jest niemożliwe do spełnienia.
Nie przesadzajmy. Grabarza wsrod nas chyba jednak nie ma... Trzeba sobie poradzic bez niego.
Nie wiem czemu, ale mam wrazenie, ze sobie jakos za punkt honour postawiles, ile mozesz wypic... luz, ale moj szwagier w wieku 36 lat dzieki podobnemu podejsciu konczy sie obecnie na 2 kielichach wody na myszach. Tzn. moze wiecej, ale to juz bedzie jego ostatni raz :lol:

BTW - na mnie wrazenie nie robi, kto ile moze wychlac - indywidualna sprawa :mrgreen:
"In 1969 I gave up women and alcohol - it was the worst 20 minutes of my life."

Powered by George Best
Awatar użytkownika
PLaSTI
Posty: 609
Rejestracja: 17 sie 2014, o 08:57
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Aktualnie: DSG 6 SCR
Imię: Paweł
Lokalizacja: P o z n a ń /Wroc/Leg/JGóra/Lubin
Kontakt:

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: PLaSTI »

Po raz kolejny pozdrawiam ze Starej Stajni, melduję, że JD sie skonczyl - "chwilowo" 8-) i trzeba bylo sie przesiasc na JB i Chivas'a...
Wasze zdrowie :lol:

Wlasciciel zaoferowal nam spory rabacik, dowolnosc organizacyjna, tance, Grilla, ognisko jak chcemy...
Jutro mi poda kiedy ma wieksze imprezy to tych terminow lepiej unikac....
SIII Kombi -2017 - 2.0TDI 190KM DSG 6 SCR Style + Fresh + Canton Sound System + Amundsen - Silver Business
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Zlot forumowiczów z okazji pięciolecia istnienia forum

Post autor: Misiek Fisiek »

Tylko nie wyżłop wszystkiego zanim zjedziemy na miejsce ;)
PLaSTI pisze: Wlasciciel zaoferowal nam spory rabacik, dowolnosc organizacyjna, tance, Grilla, ognisko jak chcemy...
Jutro mi poda kiedy ma wieksze imprezy to tych terminow lepiej unikac....
No i super. Jeśli miejscówka odpowiada większości a właściciel poda nam najlepsze terminy to teraz wystarczy przeprowadzić głosowanie nad dostępnymi terminami i mamy ustalone co trzeba.
Teofano pisze: Patrząc na kalendarz to 1. maja wypada w piątek czyli nieźle, a z kolei Boże Ciało będzie 4 czerwca.
To są dwa fajne terminy bo raczej "bezweselne", ale zobaczymy co wyjdzie z głosowania.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
ODPOWIEDZ