2014 Audi A8 L W12 quattro

Nowości, fakty, ciekawostki. Dyskusje na temat artykułów i informacji prasowych publikowanych w sieci. Nie tylko o Superb'ie
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: Camillinhio »

A u nas to gdzie, bo w Breslau ;) tak nie myślimy.
Obrazek
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: whity »

Każdemu to powtarzam-nie pasi, to wypxxxx z powrotem... Szybko sie zapomina, ze te zryty niemiecki beret ci prace, kasę i byt zapewnia!
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: szms »

ja pikole, whity... spinasz się jak poślady Merkelowej :lol:
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: whity »

Czyli sie nie spinam:)Gdzie mi tam do spinania ;) rzeczowo odpowiadam :)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: Misiek Fisiek »

Z perspektywy dłuższej niż ostatnie kilkanaście lat to wygląda trochę inaczej Whity:

Niemcy zrobili u nas rozpierduchę, potem wybrali się do wujaszka Stalina, którego nie zdołali podbić mimo tragikomicznej obrony wojsk radzieckich. W konsekwencji wojska radzieckie "wyzwoliły" europę skazując nas na kilkadziesiąt lat komunizmu. To, że jest taki rozstrzał w potencjale ekonomicznym Polski i Niemiec jest historyczną zasługą samych Niemiec.

A Ty uważasz, że jak się Polakowi nie podobają warunki pracy w Niemczech, to powinien wyp***** z powrotem bo mu Niemiec "pracę, kasę i byt zapewnia"?

I wybacz, że wyciągam takie zaszłości, ale mnie razi to co napisałeś.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: whity »

Oczywiscie. Żyjemy w wolnym kraju...jednym i drugi... Kazdy ma wolny wybór gdzie żyje, i wali mnie co było w przeszłości...
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: Misiek Fisiek »

Zauważyłem, że w niektórych kwestiach macie krótką pamięć.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: szms »

Whity, wali Cię przeszłość?

Fajnie by było, jakby to się nie stało teraźniejszością.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: whity »

Oczywiscie zebym tego nie chciał... Ale co było tego nikt nie zmieni, można teraz tylko żyć teraźniejszością a nie patrzyć do tylu .
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: szms »

Patrzeć do tyłu?

Przez szkopów jesteśmy dobre 100 lat za resztą Europy, a wg Ciebie nie ma co patrzeć w przeszłość.

Jakby Ci ukradli samochód, spalili dom i nikt pieniędzy by Ci nie oddał, po czym złodzieje by przyszli poklepali Cię po plecach, dali 100 euro i powiedzieli - nie martw się, jutro będzie lepiej... bądźmy przyjaciółmi - też byś tak mówił?
Awatar użytkownika
Michu
Posty: 387
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 21:14
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: WLKP/NRW

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: Michu »

Obawiam się, że Whity jest niebezpieczną, zgermanizowana jednostką.
Ludwig von Mises powiedział " Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem".
I Whity, jeszcze jedno - ja jestem u szwabow bo chcę, a nie muszę. Polski paszport i dowód mam ważny i na pewno zrobię z nich użytek bo prędzej czy później, trzeba będzie z tej kloaki spierdalac.
Awatar użytkownika
Przemo_c
Posty: 226
Rejestracja: 1 gru 2013, o 23:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Wawa

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: Przemo_c »

szms pisze:Patrzeć do tyłu?

Przez szkopów jesteśmy dobre 100 lat za resztą Europy, a wg Ciebie nie ma co patrzeć w przeszłość.
Jako, że historia to moje malutkie hobby ;) to Ci powiem, że nie mamy co na Niemcow psioczyć. Lepiej psioczyć na
a. szlachtę
b. ruskich

Weź pod uwagę rozwój rejonów (industrialny i nie tylko), które były pod zaborami niemieckim (no dobra, pruskimi).

A więcej szkody wyrządziła nam 'okupacja' sowiecka, niż 6 lat okupacji niemieckiej

I to by było tyle w temacie Audi A8 W12 :D ps. stoi takie jedno w garażu podziemnym 4 miejsca obok mojego :D
...nie ma ludzi normalnych, są tylko tacy, co się jeszcze nie badali...
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: whity »

A ty jeszcze 7emke masz?
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: Misiek Fisiek »

Przemo_c pisze: Jako, że historia to moje malutkie hobby ;) to Ci powiem, że nie mamy co na Niemcow psioczyć. Lepiej psioczyć na
a. szlachtę
b. ruskich

Weź pod uwagę rozwój rejonów (industrialny i nie tylko), które były pod zaborami niemieckim (no dobra, pruskimi).

A więcej szkody wyrządziła nam 'okupacja' sowiecka, niż 6 lat okupacji niemieckiej

I to by było tyle w temacie Audi A8 W12 :D ps. stoi takie jedno w garażu podziemnym 4 miejsca obok mojego :D
Tyle, że okupacja sowiecka była w dużej mierze zawiniona przez wcześniejszą agresję Niemiecką. Jak nas Niemcy rozjechali to sowieci nas wyzwalali :mrgreen: W 1920 roku sobie z nimi poradziliśmy.

Teoretycznie Stalin planował agresję na Europę zachodnią, ale jakoś przez 20 lat tego nie zrobił. Wielka czystka, brak kompetentnych ludzi, kawaleria :lol: ... bardzo możliwe, że gdyby nie faszyzm to nigdy by się z tą swoją agresją nie wykluł.

Ale generalnie zgoda: sowieci byli dużo gorsi od Niemców i można by rozważyć teorię zgodnie z którą lepiej było się w 1939 poddać zamiast walczyć. Tylko Aldolf to był świr i nie wiadomo ilu Polaków by wymordował w obozach i przerobił na mydło.

Swoją drogą to pięknie pokazuje jak Europa Zachodnia podchodzi do Polski. W 1920 roku Polska powstrzymała bolszewików czym uratowała całą europę, a w nagrodę Wielka Brytania i Francja 19 lat później się na nas wypięły, nie wywiązały się z gwarancji sojuszniczych i w 45 oddały nas Stalinowi na kolejne 45 lat (swoją drogą mieliśmy wczoraj rocznicę).
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
Michu
Posty: 387
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 21:14
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: WLKP/NRW

Re: 2014 Audi A8 L W12 quattro

Post autor: Michu »

Nie bez powodu mówi się dziś, że Francuzi to największe p...y w Europie. Za nimi Angole. A Niemcy to inna para kaloszy. Wczoraj do firmy zajechał Polak i chwile z nim rozmawiałem (zawsze cieszy mnie na terenie wroga rozmowa z Polakiem po polsku) i mówi, że o dziwo ten chlopaczek (siedzący przy kompie i obsługujący petentów) jest bardzo miły - ja mówię, bo to Włoch, a on na to, że to wyjaśnia sytuację ;)
I jeszcze pytanie do znawców historii - jakie działanie podjęły państwa europejskie gdy Niemcy "otworzyli" obozy zagłady?
ODPOWIEDZ