Opozycja w Skodzie

Nowości, fakty, ciekawostki. Dyskusje na temat artykułów i informacji prasowych publikowanych w sieci. Nie tylko o Superb'ie
westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: westberg »

Docent83 pisze:Dyskusja z tobą ma taki sens jak tłumaczyć antoniemu ze parowka różni się od antonowa.
I tak już wiesz swoje i każde moje słowo wykorzystasz tak jak tobie wygodnie.
Kolego, a nie zastanawia Cię, że to Twoja własna agresja do Ciebie wraca? Skoro uzurpujesz sobie prawo do agresywnego wyrażania swoich poglądów, to nie dziw się, że ktoś inny uzurpuje sobie prawo do reakcji. Co wnoszą te chamskie uwagi odnośnie Hofmanna i Kaczyńskiego. Nic. Ktoś sobie zrobił dobrze. Ale naprawdę: od robienia sobie dobrze lepsze są inne miejsca.
Awatar użytkownika
Zapp
Posty: 942
Rejestracja: 14 lut 2012, o 08:45
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: więcej
Lokalizacja: ze wsi (OPO)

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: Zapp »

.
Ostatnio zmieniony 9 lis 2015, o 16:15 przez Zapp, łącznie zmieniany 2 razy.
Był: Benzinový 3,6litrový vidlicový šestiválec
Jest: Das V6-Aggregat - Vorsprung durch Technik
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: kamracik »

Misiek miał coś innego na myśli, mi osobiście nie robi różnicy kto trwoni moje pieniądze, czy będzie to PIS, PO czy jakaś inna partia. Tak samo mnie to zirytuje. Natomiast, gdy większość popierających jedną partię zbeszta błąd opozycji, a na błąd własnej partii popatrzą i powiedzą, że nie mieli wyjścia, albo się zdarza.

Moim zdaniem błędy zdarzają się każdemu, jednej jak i drugiej partii, kwestia tego, które są poważniejsze w skutkach i negatywnie wpływają na nasze życie lub wizerunek kraju. Tutaj niestety wydaje mi się, że właśnie PIS góruje, ale to tylko moje zdanie. PO ma całą masę wpadek jak "bule" itp., ale w moim mniemaniu są mnie krzywdzące jak robienie wielkiej afery o czerwoną torebkę w teletubisiach czy afery osiołkowej.

Tak samo jak i z Tupolewem, przestałem słuchać wiadomości bo nie dzierżyłem już tego tematu, ale tym nie mniej częściowo się z nimi zgadzam, że to porażka PO, że ten wrak nie doatarł do nas do kraju oraz, że to Rosja głównie grzebałą przy nim. Przy identycznej sytuacji, gdyby spadł AirForce One, Rosja nie miała by nic do gadania.

Więc raczej o taką neutralność chodzi, a nie o to, że rząd wydał 100mln na toaletę, a mi to wisi. Tylko o to, aby objektywnie patrzeć na to co się dzieje, a nie przez pryzmat poglądów/sympatii.

Przy tym nie chcę tutaj tym postem wywoływać burzy, nadal tematem przewodnim jest neutralność i obiektywizm :mrgreen:
Awatar użytkownika
Docent83
Posty: 498
Rejestracja: 20 lis 2014, o 13:25
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: Seria
Imię: Krzyś ;)
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: Docent83 »

Agresja? Wyrażenie opinii o osobach publicznych nie używając słów obraźliwych agresja nie jest. Idąc na stanowisko publiczne zezwalają na to... Taki zawód.
Ty natomiast roxpoczales wycieczki osobiste.
Ps jaki Hofman?
http://www.azeroplus.pl
http://www.palniklukowy.pl
od 21.03.2015 Superb II FL 2.0 TDI 170
Obrazek
westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: westberg »

Docent83 pisze:Agresja? Wyrażenie opinii o osobach publicznych nie używając słów obraźliwych agresja nie jest. Idąc na stanowisko publiczne zezwalają na to... Taki zawód.
Ty natomiast roxpoczales wycieczki osobiste.
Ps jaki Hofman?
Ja? Nie mówiłem o Tobie, ani się do Ciebie nie odnosiłem. Sam sobie wziąłeś do serca. Nie moja wina. Zareagowałem na m.in. Twoje wpisy. Np. takie:
viewtopic.php?p=150870#p150870
To nie jest agresywna wycieczka? Wyrażanie opinii o osobach publicznych nacechowanych nieuzasadnioną niechęcią jest klasyczną agresją. Gdybyś to odniósł do jego działań, ale Ty dałeś upust zwykłej niechęci do człowieka i tyle.

Odnośnie Hofmanna pojechał inny użytkownik.
viewtopic.php?p=150836#p150836

Zresztą - dajmy już spokój.
Ostatnio zmieniony 2 mar 2015, o 09:51 przez westberg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Docent83
Posty: 498
Rejestracja: 20 lis 2014, o 13:25
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: Seria
Imię: Krzyś ;)
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: Docent83 »

Cytując mnie piszesz o nadaniu się i lemingach. Sorry ale jak to nie jest wycieczka to serio nie ma rozmowy....
http://www.azeroplus.pl
http://www.palniklukowy.pl
od 21.03.2015 Superb II FL 2.0 TDI 170
Obrazek
westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: westberg »

Docent83 pisze:Cytując mnie piszesz o nadaniu się i lemingach. Sorry ale jak to nie jest wycieczka to serio nie ma rozmowy....
Tak bo odnosiłem się do Twojego wpisu, co nie oznacza, że mówiłem o Tobie. Ty zacząłeś mówić o sobie. Z obfitości serca mówią usta.
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: Misiek Fisiek »

@ Kamracik

Zgadzam się. Szkoda, że tak mało jest ludzi mających swój rozum i korzystających z niego.
Zapp pisze:A tu jak dzielna matka zareagowała na czas:
http://niezalezna.pl/61699-moj-syn-byl- ... iesc-matki
:D

Wstydziliby się to wrzucać na stronę.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
Docent83
Posty: 498
Rejestracja: 20 lis 2014, o 13:25
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: Seria
Imię: Krzyś ;)
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: Docent83 »

Kończę dyskusje bo zaraz się dowiem prawdy objawionej o anatomii kota i konstrukcji jego ogona.
Wchodzę na budowę.miłego dnia wszystkim czytającym.
http://www.azeroplus.pl
http://www.palniklukowy.pl
od 21.03.2015 Superb II FL 2.0 TDI 170
Obrazek
westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: westberg »

Docent83 pisze:Kończę dyskusje bo zaraz się dowiem prawdy objawionej o anatomii kota i konstrukcji jego ogona.
Wchodzę na budowę.miłego dnia wszystkim czytającym.
Strasznie zaczepliwy z Ciebie docent.
wojcian
Posty: 46
Rejestracja: 1 wrz 2011, o 18:58
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Kraków/ Roeselare

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: wojcian »

A co temu winna biedna skodzinka
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: kamracik »

wojcian pisze:A co temu winna biedna skodzinka
Bo się tak tanio sprzedała.. :lol:
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: szms »

Kamracik, zgadzam się... Aczkolwiek bul i shogun to tylko rozdmuchana medialna otoczka. PO zrobilo duzo wiecej krzywdy niz sie wydaje, bo media nie sprzyjaja rozdmuchiwaniu tego.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: kamracik »

Tak samo było w przypadku rządów PO, PIS i SLD, że te najbardziej rozdmuchane sprawy to błahostki, aby przykryć inne poważniejsze. Niestety dziś jest tendencja do kontrolowania informacją, ciężko wierzyć czemu/komukolwiek pomimo tego, że żyjemy w tak zwanej erze informacji.

Osobiście jestem zdania, że rząd może i sobie kraść, byle by rządził, a obecnie obserwuje się tylko to pierwsze. Wybory nie pomagają bo nie ma alternatyw. Osobiście sam od dwóch lat głosuje na Korwina, choć uważam go za zbytniego oszołoma z radykalnymi pomysłami, ale tylko dlatego, żeby coś zmienić, a nie dlatego, że jest to mój kandydat, z którym się utożsamiam. Dopóki na górze nie zmienią się ludzie to i nie zmieni się zachowanie.

Widać to np. po Łodzi, rządził Kropiwnicki, to prawie nic się nie działo, ale też nikt nie narzekał bo i na co, teraz rządzi Hanka, to wszyscy od razu po niej jeżdzą, a w mojej opinii sprawuje się całkiem nieźle. Fakt przez Łódź się teraz nie przejedzie, ale wolę, aby coś się działo, nawet jeśli mogłoby być lepiej zarządzone, aniżeli miałaby być stagnacja.
westberg
Posty: 242
Rejestracja: 14 mar 2014, o 10:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Opozycja w Skodzie

Post autor: westberg »

Tylko, że porównywanie rządów Kropy z rządami Hanki, jest nieco niesprawiedliwe z punktu widzenia np. inwestycji, bo porównujesz stany sprzed i po udziału Polski w podziale środków unijnych. To że się buduje mając dostęp do kasy, to naprawdę żadna zasługa. Kwestia co i jak (a jeszcze inna jak dzięki temu "budowaniu" zadłużył się sektor finansów publicznych). Ja nie oceniam obu prezydentów Łodzi, ja tylko stwierdzam obiektywny fakt.
ODPOWIEDZ