4 osiemnastki

Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: 4 osiemnastki

Post autor: whity »

Oooo
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4 osiemnastki

Post autor: Camillinhio »

Coraz częściej poruszane kwestie bałaganu na forum świadczą pewnie o coraz większym jego zasięgu, no no :D. A wskazywany problem jest powszechny właściwie w całym forumowym świecie. I na każdym forum pytania "nowych" kończą się odnośnikiem do szukajki. Dopóki nie ma admina, moderatorów, któremu/którym zależałoby na jakiejś wizji danego forum, ciężko oczekiwać "porządku". Jak wiemy, na tym forum admina brak, także już na starcie jest problem. Tylko... czy my tu mamy problem?

W mojej ocenie nasze forum (o charakterze głównie towarzyskim) świetnie sobie radzi. Tzw. spam pojawia się przede wszystkim w wątkach mało istotnych (bo co to za wątek 4 osiemnastki ;)), zdecydowana większość tematów technicznych jest merytoryczna i pozbawiona "głupot". A że w rozmowach różnych ludzi o wyposażeniu auta pojawiają się inne tematy poboczne, to normalne. Tak się przecież rozmawia. Jeśli ktoś chce suchych danych, może skorzystać z autocentrum, wikipedii, ocp ;) Na forum się dyskutuje. Gdyby był wspomniany admin, czy grupa zapaleńców, można by kopiować wypowiedzi, wklejać, przypinać, tylko po co? Przecież i tak znajdą się kolejni, którzy zadadzą po raz setny te same pytania, (np. dlaczego sedan jest lepszy od kombi ;)).

To pisałem ja :D
Obrazek
Awatar użytkownika
grzesiu26
Posty: 2705
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:15
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Szczecin

Re: 4 osiemnastki

Post autor: grzesiu26 »

Camillinhio pisze:Coraz częściej poruszane kwestie bałaganu na forum świadczą pewnie o coraz większym jego zasięgu, no no :D. A wskazywany problem jest powszechny właściwie w całym forumowym świecie. I na każdym forum pytania "nowych" kończą się odnośnikiem do szukajki. Dopóki nie ma admina, moderatorów, któremu/którym zależałoby na jakiejś wizji danego forum, ciężko oczekiwać "porządku". Jak wiemy, na tym forum admina brak, także już na starcie jest problem. Tylko... czy my tu mamy problem?

W mojej ocenie nasze forum (o charakterze głównie towarzyskim) świetnie sobie radzi. Tzw. spam pojawia się przede wszystkim w wątkach mało istotnych (bo co to za wątek 4 osiemnastki ;)), zdecydowana większość tematów technicznych jest merytoryczna i pozbawiona "głupot". A że w rozmowach różnych ludzi o wyposażeniu auta pojawiają się inne tematy poboczne, to normalne. Tak się przecież rozmawia. Jeśli ktoś chce suchych danych, może skorzystać z autocentrum, wikipedii, ocp ;) Na forum się dyskutuje. Gdyby był wspomniany admin, czy grupa zapaleńców, można by kopiować wypowiedzi, wklejać, przypinać, tylko po co? Przecież i tak znajdą się kolejni, którzy zadadzą po raz setny te same pytania, (np. dlaczego sedan jest lepszy od kombi ;)).

To pisałem ja :D
Było ! :lol: :lol: :lol:
Już tyle osób to samo pisało że nawet nie chce mi się całości czytać :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: 4 osiemnastki

Post autor: ursus »

Misiek próbował przez chwilę porządek zrobić to się tak do niego przypierdzielali, że zrezygnował szybciutko.
Wiec to nie jest tak, że by się nie znaleźli zapalency, którzy by posprzatali. Tu jest to po prostu niemile widziane.
Tu się nowych ruga, opierdala i próbuje przekonać żeby się wynieśli.

Szukajka to syf, bo moim zdaniem sprawdza się tu tylko wtedy jak juz WIESZ ze coś jest już na forum w jakimś konkretnym dziale.
Więc trzeba czytać wszystko i wszędzie jak muszkieterzy, bo inaczej guzik się dowiesz.
Przykładowo, chciałbym sobie teraz poczytać o tym, co bym mógł pozmieniać w mojej kurze, jakbym podłączyl pod nią kompa.

Na forum nie ma przypietego tematu o tym co to jest vcds, a ja się domyślam, że to jest jakiś komp/interfejs /kabel do Kury.
Nawet jak to już wiem, to teraz mam kuźwa jeden temat na pincet stron w którym głównie się pierdoli o niczym.





Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: 4 osiemnastki

Post autor: whity »

Masz szansę założyć kolejny temat
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: 4 osiemnastki

Post autor: noso »

Z ankieta [WHITE SMILING FACE]
LowMan
Posty: 62
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:06
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: 4 osiemnastki

Post autor: LowMan »

Wow i tyle hałasu tylko dlatego, że zwróciłem uwagę, że wątek jest w dziale SIII, a niektórzy zaczęli dane od SII podawać ...
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: 4 osiemnastki

Post autor: ursus »

LowMan pisze:Wow i tyle hałasu tylko dlatego, że zwróciłem uwagę, że wątek jest w dziale SIII, a niektórzy zaczęli dane od SII podawać ...
Sytuacja jest niezmiennie napięta, więc najmniejszy powód jest dobry 8-)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Awatar użytkownika
grzesiu26
Posty: 2705
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:15
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Szczecin

Re: 4 osiemnastki

Post autor: grzesiu26 »

No co TY !? Jaka napięta ? My tu wszyscy jesteśmy oazą spokoju ;-)
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13609
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: 4 osiemnastki

Post autor: Enriquez »

Najlepsze jest forum automotiserwis.pl. 5 minut po rejestracji i cię nie ma :) Nic nie trzeba robić. Taki urok. Chyba forum dla admina.


Wysłane z Tapatoka - może nie być polskich liter.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
kuba
Posty: 279
Rejestracja: 20 wrz 2015, o 10:41
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: WLKP

Re: 4 osiemnastki

Post autor: kuba »

mial ktos doczynienia z tym sprzedajacym cena bardzo atrakcyjna i troche sie zastanawiam czy to nie lipa

http://allegro.pl/17-momo-5x112-audi-me ... 98229.html
"za skoda tyle czekasz chyba cie pojeb ...."
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: 4 osiemnastki

Post autor: ursus »

kuba pisze:mial ktos doczynienia z tym sprzedajacym cena bardzo atrakcyjna i troche sie zastanawiam czy to nie lipa

http://allegro.pl/17-momo-5x112-audi-me ... 98229.html
Na pierwszy rzut oka wygląda ok.
Firma , wystawia faktury... Cena rewelacyjna.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Awatar użytkownika
kuba
Posty: 279
Rejestracja: 20 wrz 2015, o 10:41
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: WLKP

Re: 4 osiemnastki

Post autor: kuba »

no własnie cena tak dobra ze aż szukam haka
"za skoda tyle czekasz chyba cie pojeb ...."
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13609
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: 4 osiemnastki

Post autor: Enriquez »

Generalnie, jeżeli nie zwróciliście jeszcze uwagi to w opisie nigdzie nie ma napisane, że producentem jest MOMO.
Felgi mają za to "znak producenta". Ale może to jakaś faktycznie okazja.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: 4 osiemnastki

Post autor: ursus »

Enriquez pisze:Generalnie, jeżeli nie zwróciliście jeszcze uwagi to w opisie nigdzie nie ma napisane, że producentem jest MOMO.
Felgi mają za to "znak producenta". Ale może to jakaś faktycznie okazja.
Enriquez wygrywa. To chińska podróbka. Do zgłoszenia do allegro.

EDIT: Napisałem do sprzedającego, żeby potwierdził, że to oryginał.
ODPOWIEDZ