Eleganckiego ban

Tematy nie związane z Superbem
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Eleganckiego ban

Post autor: kamracik »

Poniżej zamieszczam treść od Eleganckiego w związku z banem dla niego.

Elegance pisze: Cześć,



Mam bana, jak już Wszyscy wiecie więc kontaktuję się przez Kamracika. Trochę szkoda, że tak się ze mna rozstaliście. Popełniłem błąd, dość poważny, czuje wstyd i jeśli kiedykolwiek tu wróce to na pewno zmienię swoje zachowanie. Aczkolwiek uważam, ze zostałem potraktowany źle (nieadekwatnie do swoich czynów). Mam utrudniony dostęp d oforum więc odpoiwadam na fragmenty tekstu kursywą. Chciałem tutaj ię wypowiedzieć grzecznie i kulturalnie, ale widze, że bez małej wycieczki osobistej sie nie obejdzie...
kamracik pisze: To może ja zabiorę głos w Twojej sprawie Elegance, uważam, że Ci się to należy. Nie istotne kto nałożył bana, będzie chciał się przyznać to się przyzna, jak nie to traktuj, że jest od zespołu moderacji.

Nie jednokrotnie byłeś proszony o wyluzowanie z komentowaniem wszystkiego, wszystkich, wypowiadania się na tematy Tobie obce. Było parę próśb, nie pomogły, a przybyło kolejnych skarg, ot co.

Samej kary nie zamierzam komentować, taka decyzja została podjęta i tyle. Będziesz umiał wyciągnąć z tego wnioski, tym lepiej dla Ciebie.
Wniosek wyciągam taki, że jednak grupa ludzi, znających się jak łyse konie (wspólne picie, zloty itp.) jest silniejsza i nie sprawiedliwie traktuje mniejszość. Nasz forum opiera się na „atrapie demokracji” właśnie przez Was rozmontowanej. Nie wiem czy wiecie/rozumiecie co to jest rząd większości z poszanowaniem praw mniejszości.
skodziarz pisze: Z jednej strony Elegance faktycznie przesadzał z ilością postów o wszystkim i wszędzie.
Ale jednak patrząc z drugiej strony znalazłoby się kilku stałych bywalców którzy postępują podobnie i również im należałaby się podobna kara lecz nikt z zespołu moderatorów nie wiem czy się boi czy po prostu po znajomości nie chcą tego robić...
Własnie o to chodzi, gdybym miał Superba, łysą głowę i przyjechał na zlot to pewnie bym bana teraz nie dostał, a jeśli już to na kilka godzin/dni
Whity pisze: do 18 roku życia
Do usranej śmierci, mojej i Waszej!
Gachul pisze: może to bedzie ostrzeżenie dla śmieciarzy forumowych...
Mówisz o sobie? Wchodzisz na to forum po pijaku , tak jak cała reszta wstawiasz głupoty i „:D”
Konik pisze: Z całym szacunkiem, ale gówno będzie. Albo jestem dorośli i traktujemy się poważnie, albo chociaż w miarę równo. Nie ma tak, że kilka(naście) osób robi co chce i syfi gdzie się da, stosuje chamskie teksty, a jednego się wystrzeliwuje. A szanowni moderatorzy, kiedy ktoś zareaguje na moją prośbę o posprzątanie w moim wątku? Może przy okazji warto zrobić przegląd spamerów!
Tak właśnie jest, chłopcy grają w piłkę i wybiją okno, a za wymianę szyby płaci ten kto ma piłkę
Whity pisze: Co jak co, zeby w wątku o wszystkim i o niczym ktos straszył banem śmieciarzy forumowych ??? Buziak gachul
Buziaczki
Konik pisze:Sranie w banie. Młody się ogarnął, przyznał, a starzy jadą po nim jak po łysej klaczy. Ja bym dawno odpadł.
Komuś się popieprzyły funkcje.
To już dawno te funkcje się popieprzyły. Misiek chciał wyremontować tę atrapę demokracji, ale przyszła reszta forum petardami i tak to się skończyło
Konik pisze: Ogarnął się z kłamstwem. To, że przeginał, nie ulega wątpliwości. Mnie też to wkurzało i zacząłem go "omijać". Nie mniej kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień!
Tak jak już pisałem przegiąłem, przepraszam, ale uważam, że kara jest nieadekwatna do popełnionego czynu
skodziarz pisze: Konik ma rację. Jeżeli mamy poważnie się w takie rzeczy bawić to w 100% a nie pokazać jednemu co oznacza ban, a inni dalej będą robić podobne rzeczy bez konsekwencji.
Wiem, że i tak moderatorzy mają sporo roboty, ale prosiłbym o równe traktowanie wszystkich, a nie tylko wybranych
Tutaj chyba nigdy nikt nie będzie nikomu równy
Konik pisze: Napisałem, że przeginał. Ale widzę tu na forum gorsze wpisy i dużo niższych lotów. Młody powinien dostać listę uwag i czas próbny. A nie kosmos! A jak kosmos, to widzę już listę następnych w kolejce!

Przykład idzie z góry...
Idzie z góry, a co gorsza nie jest dobry. Przepraszam bardzo ale bana forever dostaje się chociaż po ostrzeżeniu, banie krótkotrwałym, a nie z buta w kosmos.
Łuki_ssuperb pisze: Ale z tego co czytałem to chyba było parę próśb o poprawę... I nawet była ankieta po której elegancki i tak został na forum
Ankieta zrobiona dla żartów, pamiętacie jeszcze chociaż odpowiedzi?
szms pisze: Elegance juz mial duzo probnych terminow poprawy a jest tylko gorzej. Whity dostal bana i od razu zaczal inaczej tanczyc. Ile razy mozna prosic, tutaj jest luz, ale mod nie ma nic do powiedzenia, a jak ktos dostanie cos za cos to tak jak Misiek napisal, najwieksza wine ponosi mod...
Nawet nie wiesz konik, ilu ludzi juz sie skarzylo, ja nie bylem za tym, zeby go banowac, ale jestem za wiekszoscia. W zasadzie mi to lotto. Ja w pewnym okresie bardziej wolalem zbanowac ursusa
Na liczne prosby na facebooku z grupy tez wylecial.

1. Whity dostał bana krótkotrwałego po kilku ostrzeżeniach
2. Te prośby o poprawe były pisane w tak luźnym stylu, że nie brałem ich poważnie
3. Liczne prośby, Gachulek się poskarżył
skodziarz pisze: Nie żebym był jakoś w 100% za elegackim, ale mam pytanie
1. Ile Elegance dostał banów podczas swojej aktywności na forum. Jeśli takowe były to jakiej wagi były.
2. Jak już przywołałeś whitiego. Ile on dostał banów i o jakiej wadze?
1. 0 banów
2. Niech wypowie się kto inny
Camillinhio pisze: Nasze forum bez jakiejś dziwnej akcji, raz na parę miesięcy, nie byłoby takie same. Elegance sam prosił się o bana, i mimo wielu uwag i ostrzeżeń, dalej "marudził". Ja jestem mega spokojnym człowiekiem, mającym wiele dobrej energii dla wszystkich, a jednak Elegance był pierwszym, na którym zastosowałem opcję "ignore" (dla mnie wystarczająca, ban nie był mi potrzebny). Faktem jest, że jest trochę osób "trujących" w wielu wątkach, jednak ich sposób wpisów / konwersacji jest bardziej akceptowalny. Może wynika to z autentyczności danego użytkownika (taki mongolski Niemiec na ten przykład ), a z młodym kolegą z Wrocławia to w sumie nie wiadomo jak było. Człowiek raz wkręcony nie jest otwarty na kolejne wpisy od wkręcającego, bo nigdy nie wiesz, co tym razem dany gość wymyślił Zakręciłem, ale tak to widzę.
To prawda, że raz nadwrężone zaufanie ciężko odbudować, nie wiem czy wrócę na to forum, jak jesteście zainteresowani to się możemy umówic na spota z względów czysto towarzysko-etycznych w okolicach Wrocławia
gachul pisze: Konik gówno sie ogarnął... został zmuszony do tego przez naszego forumowego detektywa...

a jeżeli nawet by sie sam przyznał to co? daje mu to jakieś prawo do robienia takiego syfu??? Ja przez tego osła przestałem czytac forum bo juz nie mogłem go znieść
Jakiego detyktywa? Dalej mogłem Was robić w jajo. Rok wierzyliście w to, że jestem dorosły. Gachul, stary piajku, nie wyzywaj wszystkich naokoło! Nic mi do tego nie daje prawa, ale szanuj trochę innych!
gachul pisze: i zęby było jeszcze fajniej to mu załatwiłem zeby go wywalić z naszej grupy FB... i załatwiłem to JA przy pomocy jednego dzbana
No brawo Gachulku, jak błysnąłeś, pochwal się Karolinie jaki to z Ciebie empatyczny człowiek
Konik pisze: Piszesz o mnie?

Ban rozumiem. Ale nie na zawsze. A to, że można odkręcić, wiem.

Uważam, że było tu dużo więcej powodów do banów, które się nie zdarzyły.

Gachul,
było i jest tu dużo więcej osób przez, które przestałem czytać forum.
Było, ale moderacja przymykała na to oko bo inaczej jest wywalić osobę, z która się nie ma nic wspólnego, a inaczej jakby nie patrzeć swojego znajomego ;)
skodziarz pisze: Nie nudzi mi się. Chodzi po prostu o równe traktowanie. Ty tak samo jak elegance nie jesteście idealni, a on dostał dość wysoką karę. Ty jedynie kilka godzin czy coś takiego. I nie nie chodzi mi o to żeby Ciebie taka kara spotkała. Chodzi mi o to ile Ty miałeś "ostrzeżeń" w postaci krótkoterminowych banów, a ile elegance.
Nie miałem nic, to mnie właśnie boli wyrzucenie bez ostrzeżenia, szansy poprawy, powodu lub chociaż pożegnania
szms pisze: Skodziarz, ja sam kilkukrotnie prosilem, pisalem pw, zeby ogarnal, a takich bylo wiecej, kamracik tez bardzo wyrozumiale do niego podchodzil, ale to juz przekroczylo wszelkie granice.

Poza tym nie musimy Ci sie z tego tlumaczyc, na zlocie sprawa byla glosowana, mig do rana na lawce glosy liczyl...
Szymon, prosiłeś w postach. Ciężko to nazwać prośbami, bo były to luźne gadki-szmatki. Nie kłam bezczelnie, że pisałeś PW, nasze jedyne konwersacje dotyczyły brzydkich felg w lanosie Miska, nie dostałem od Ciebie ani jednego ostrzeżenie. Jeśli tak było pokaż taką wiadomość.
Konik pisze: Skruchę można wyrazić, jak się ma możliwość głosu. Np. po czasowym banie. Po to istnieje możliwość czasowego bana.

Tak jak napisałem. Młody przeginał, ale kara jest nieadekwatna do zasług. Jest przegięciem.
Musze się kontaktować przez Kamracika
Whity pisze: Na zlocie sa ci którzy żyją tym forum
Weź pod uwagę, ze nie każdy może uczesticzyć w zocie z np. powodów rodzinnych
szms pisze: dziekuje wszystkim za krotka rozmowe i zycze udanego wieczoru.

Elegance mial mozliwosc debaty, jezeli po raz enty mial to w dupie to nie uwazam, zeby wyrazal jakakolwiek skruche.
Niby jak miałem możliwość skruchy i debaty?
Enriquez pisze: Najpierw były żale, że Elegancki to i tamto. Teraz że wysłany na pauzę. Cyrk na kółkach.
To nie może być tak, że człowiek, któremu się zwraca uwagę pisze modowi, żeby się bujał.

Drugim przeginaczem jest Whity. Ale te przeginki są zjadliwe, tym bardziej że większość się widziała face-to-face.
Inna sprawa whity, że mógłbyś trochę zluzować rajtuzy jak ktoś nowy się o coś tam pyta, tym bardziej we właściwym miejscu i dziale.
Nie ma tych pytań wiele. Wystarczy nie pisać a młody sobie sam wyszuka, jak będzie chciał.
Mnie to osobiście przeszkadza i nie bawi. Taka mała dygresja.
To jest właśnie to o czym pisałem trochę wyżej
Konik pisze: Tak sobie jeszcze... nieśmiało pomyślałem... że Elegance moich wypowiedzi głupio nie komentował, nie spamował i nie "zakłócał". Czy jego zachowanie nie jest lustrzanym odbiciem tych, którym najbardziej przeszkadzał? Czy pamiętacie jeszcze wartościowych i merytorycznych użytkowników, którzy kiedyś sygnalizowali, że nie tędy droga? Dziś ich nie ma... nie ciskali się, odeszli cicho, czasem zajrzą coś napiszą, czasem nie... a szkoda, że ich nie ma.

Enri
Wcześniej było, że na zawsze. Później, że można odkręcić. Teraz, że pauza. Kiedy nie ma tu zasad, to właśnie w takich momentach należy je nakreślać. Bez emocji i podniet. Ostrzeżenie i podane restrykcje. I konsekwencja w egzekwowaniu. Stopniowane restrykcje i kary.

Tak, czas ochłonąć. Na spokojnie przemyślę co dalej...
Nie komentowałem Konik bo Ty mnie nie najeżdżałeś, poza tym niektórzy ludzie, w tym Ty, mają tutaj rzeczywiście coś ciekawego do powiedzenia. Takie rzeczy lubię czytać.
Konik pisze: Dziękuję za wyjaśnienie.

Pamiętam, że były próby. Ja sam stałem i stoję na stanowisku, że nie są nam tu potrzebne sztuczne zasady, bo potrafimy się sami pilnować. Bo jesteśmy dorośli.
Dlatego, że "Nie ma zasad = nie ma zasad. Są natomiast pewne granice wytrzymałości." uważam, że powinniśmy zachować spokój w reakcjach i określać je (zasady) w kontakcie z osobą dyscyplinowaną. Uważam też, że inaczej jest kiedy rozmawiamy ze "starym", a inaczej kiedy z dzieckiem, czy nastolatkiem.

Uważam, że Mateusz jest młodym, niegłupim chłopakiem, ze sporą wiedzą i doświadczeniem jak na swój wiek. Pogubił się. Ale został rozjechany, kiedy się przyznał. Zaczął kąsać, a starzy, doświadczeni hajda po młodym. To nie jest troll. To młody człowiek, który się uczy życia i należy mu pomóc. Ja po takim zmasowanym ataku, długo bym się nie otrząsnął, a mam już trochę lat i doświadczeń na karku.

Czy chcielibyście by stare kozły tak atakowali Wasze dziecko? Przebudźcie się. Podajcie mu rękę, a nie kij, a zobaczycie, że chłopak zaistnieje i rozkwitnie. Przykład idzie z góry... a ryba psuje się od głowy.
To było mniej więcej tak, że po moim przyznaniu się zaczęli na mnie najeżdżać, a najeżdżałem na nich pisząc głupoty i spamujac, robiło się śmierdzące szambo, rura pękła i końcu przyszedł hydraulik usunąć przyczynę
Misiek Fisiek pisze: Więc doszedłem do słusznego wniosku, że większości obecny stan rzeczy odpowiada i nie ma co robić rewolucji. I spoko - tak też jest fajnie
Jak spoko to spoko.
szms pisze: Nie mozna kwitowac kazdego jego zachowania "szkoda dzieciaka". Wlasnie dlatego, ze jest inteligentny powinien zrozumiec, ze jak mu sie zwraca uwage po raz kolejny to powinien sfolgowac, a nie sie rozkrecac.

Moze i pokolenia sie zmieniaja, ale jak ja sie nie potrafilem zachowac wsrod starszych kolegow to tez nieraz bylem wyje...any. Prosta zasada stosowana niezaleznie od wieku. sa jakies granice wytrzymalosci, to juz nie skarzyly sie 2-3 osoby, ale ponad 10 osob i to wcale nie spamerzy, ale postronne spokojne osoby, ktore mialy juz tego dosyc, a to przeciez polowa forum
Zauwaz, że zachowywałem się podobnie jak kilka osób tutaj. Spamował wszędzie i wszystkim.
Konik pisze: CLO
Rozumiem, że to, czy tu jesteś, czy nie, masz w dupie. Czy ktoś tu będzie, czy nie, masz w dupie. Pewnie całe forum masz w dupie. Co Cię tu trzyma?
Ponawiam Clo, co Cię tu trzyma skoro wszystko masz w dupie?
szms pisze: Argumenty:

- kilkunastoosobowa ekipa mająca dosyć elegancika
- coraz większe pokazywanie, że ma się głęboko innych zdanie
- wielokrotne prośby o zmiękczenie
- ciągłe spamowanie w każdym wątku. tyle, że coraz bardziej chamskie

Sam osobiście go zablokowałem na fejsie, tutaj zlewałem jego wpisy, po tym jak kolejny raz na fejsbuku pisał do mnie w stylu "o zrobiłeś loda, kolega widzę zadowolony".
Nie byłem za banem, ale jak pisałem wcześniej - popieram wybór większości a taki był. Uwierz konik, że ta debata i walka o wyrzucenie go była duża. Wielokrotnie już słyszałem, że jestem cipką, bo nie chcę tego zrobić, więc ja dawałem mu szanse wielokrotnie.
Jeśli coś takiego do Ciebie napisałem to tylko w grupie i tylko w formie zartu, bo miałem Cię za człowieka z bardzo dużym dystansem osobistym. Nie wspomnę o Twoich tekstach stylu „Elegance to kawał chuja”
szms pisze: Mówimy o aktywnych użytkownikach na forum, a w tym przypadku to bardzo duża część...
przecież tych tekstów do whity'ego czy Miśka to nawet po pijaku nie szło czytać.

Ja też uważałem, że to nie jest rozwiązanie, ale po pół roku sytuacja się nie zmieniła, a wręcz nabrała tempa, a mi argumenty się skończyły i już go nie broniłem, bo mi to lotto się zrobiło.
Teksty były beznadziejne bo przez ostatnie pół roku to większość z Was po prostu ze mną walczyła, więc tylko na siebie najeżdżaliśmy.
Whity pisze: Tez go po tej sytuacji broniłem, pózniej upomniałem, bo zamiast skruchy był atak na wszystkich i wszystko... Nie pisałem mu tego na forum tylko na priv... Miał to gdzieś, wiec ...
Na privie rozmawialiśmy o innych rzeczach, skrucha jest ale skutecznie i ciągle niweczona przez odpowiadnaie na Wasze zaczepki

Pozdrawiam

Mateusz
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: Eleganckiego ban

Post autor: gachul »

nie ma sensu....
Ostatnio zmieniony 9 cze 2016, o 14:07 przez gachul, łącznie zmieniany 2 razy.
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Eleganckiego ban

Post autor: szms »

po co to wklejasz kamracik?

W tej chwili tylko to co przeczytałem zadziałało odwrotnie. Nie ma sensu tego kontynuować, bo po co?
Miał czas na poprawę - pierwsze moje uwagi były dobre pół roku temu. Jeżeli moje ostrzeżenia słowne traktuje jako luźne-gadki, a innych użytkowników jak podludzi to niech znajdzie sobie forum szkolne, gdzie będzie mógł tak innych traktować.

Śmiech, śmiechem, ale jak Enriquez to pięknie ujął - regulamin nie został złamany, ale wszelkie normy i granice zostały już kilkukrotnie przekroczone. I powinien się cieszyć, że to nastąpiło dopiero teraz.

Dla mnie temat jest czysty - whity go wyśledził, wyszło szydło z worka - zamiast się ukajać, przeprosić i żyć w zgodzie to ślizgał się na kim szło i takie są skutki. Zamiast wykazać skruchę obrósł w piórka.
Awatar użytkownika
wolly10
Posty: 154
Rejestracja: 7 lut 2016, o 20:15
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Ely

Re: Eleganckiego ban

Post autor: wolly10 »

Krótko tu jestem na tym forum ale z tego wszystkiego wynika, że jedna i druga strona (czyt. Elegance i reszta świata) ma w jakimś stopniu rację a i winę za tę sytuację ponoszą też obie strony. Kij ma zasze dwa końce!!!
Q7 50 TDI 286PS
Obrazek
Superb Kombi SE L Executive 4x4 http://goo.gl/i7foSI
Obrazek
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Eleganckiego ban

Post autor: szms »

Drugiego końca nie ma, bo trzyma go CLO :mrgreen:
Awatar użytkownika
wolly10
Posty: 154
Rejestracja: 7 lut 2016, o 20:15
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Ely

Re: Eleganckiego ban

Post autor: wolly10 »

szms pisze:Drugiego końca nie ma, bo trzyma go CLO :mrgreen:
No to jak go trzyma tzn. że jest. Chyba że masz inne skojarzenia.
Q7 50 TDI 286PS
Obrazek
Superb Kombi SE L Executive 4x4 http://goo.gl/i7foSI
Obrazek
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eleganckiego ban

Post autor: Łuki_ssuperb »

Ja to mam wrażenie ze elegancki po za forum nie ma innego życia. A ten jego wywód to jakaś tragedia

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Eleganckiego ban

Post autor: whity »

Obrazek
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Eleganckiego ban

Post autor: szms »

wolly10 pisze: No to jak go trzyma tzn. że jest. Chyba że masz inne skojarzenia.

serio?
CLO ugryzł i już nie ma... i co teraz? 8-)
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 1763
Rejestracja: 19 sie 2011, o 23:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 323/463

Re: Eleganckiego ban

Post autor: Matt »

elegance pisze:Przepraszam bardzo ale bana forever dostaje się chociaż po ostrzeżeniu, banie krótkotrwałym, a nie z buta w kosmos
elegance pisze:Nie miałem nic, to mnie właśnie boli wyrzucenie bez ostrzeżenia, szansy poprawy, powodu lub chociaż pożegnania
elegance pisze:2. Te prośby o poprawe były pisane w tak luźnym stylu, że nie brałem ich poważnie
Sam przyznajesz, że jakieś sugestie jednak były, ale skoro miałeś je w dupie...
Awatar użytkownika
wolly10
Posty: 154
Rejestracja: 7 lut 2016, o 20:15
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Ely

Re: Eleganckiego ban

Post autor: wolly10 »

szms pisze:
wolly10 pisze: No to jak go trzyma tzn. że jest. Chyba że masz inne skojarzenia.

serio?
CLO ugryzł i już nie ma... i co teraz? 8-)
Jedna wielka klika :geek:
Q7 50 TDI 286PS
Obrazek
Superb Kombi SE L Executive 4x4 http://goo.gl/i7foSI
Obrazek
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eleganckiego ban

Post autor: Łuki_ssuperb »

Grupa kolesi trzymających władze :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Eleganckiego ban

Post autor: Misiek Fisiek »

Szymek krótki siurku, felgi w lanosie są zajebiste. Nie pomaluję na pomarańczowo żeby Ci się spodobały
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Eleganckiego ban

Post autor: szms »

Elegance musi coś kręcić, przejrzałem pocztę i nie mam z nim rozmowy o Twoich felgach :mrgreen:

Chyba, że ją usunąłem a nie pamiętam :mrgreen:
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Eleganckiego ban

Post autor: whity »

O jakich felgach mowa? Lanos czy nubira ?
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
ODPOWIEDZ