Masters czy kreator mocy

Tematy nie związane z Superbem
szczypiorek

Masters czy kreator mocy

Post autor: szczypiorek »

A może gdzieś indziej oddać kure na program ?

Kogo możecie polecić?

Narazie kontaktowałem się z kreatorem i chcą 1500 zł za około 45koni i 50Nm ...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
szczypiorek

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: szczypiorek »

Vtech ale podobno opinie mają do bani, w maju będę jechał do warszawki i dlatego planuje się zatrzymać na podniesienie mocy w kreatorże mówią że strojenie to 3-4 godziny i po sprawie ...
szczypiorek

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: szczypiorek »

Prosiłbym o opinie użytkowników którzy już zrobili program najlepiej z silnikiem diesla , za wszystkie porady będę wdzięczny niestety nie dam rady na bieżąco uczestniczyć w rozmowie ze względu na różnice w czasie +9 godzin...

Interesuje mnie ile z mojego silnika można wyciągnąć aby się nie wysral , jakie macie odczucia po podniesieniu mocy tj czy elastyczność się poprawiła a może przyspieszenie odczuwalne,

Pytanie kolejne czy warto usuwać dpf tj nie mam z nim kłopotu jak narazie ale czy ktoś na forum to robił albo czy w s3 miał już kłopoty dotyczące wypalania dpf ?

Pozdrawiam
szczypiorek

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: szczypiorek »

s-e-b-e-b pisze:Kremator tez ma skrajnie różna...jak każda firma...dzwoń do Marka (Mastersa) i dowiesz sie ile kosztuje i jaki czas trwa...
Telefon narazie odpada no chyba że przez " viber out " :mrgreen: ale poszukam w sieci maila i napisze z kreatora odpowiedział to chyba z Masters też odpowie.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13601
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: Enriquez »

Napisz do CompSport.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
fonitonik
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2016, o 11:57
Samochód: Superb II
Silnik: 1.6TDI CAYC (105KM)
Aktualnie: 140KM (305Nm)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: fonitonik »

Ja oddałem swoją S2 do R-Performance na Mineralnej (Włochy).
Co prawda było to nie dawno (grudzień), ale póki co żadnych zarzutów do roboty wykonanej przez Rogala nie mam.

Czas: trochę ponad 2,5h. Koszt: 1300zł.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Cienki221
Posty: 494
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 14:21
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: O-ka

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: Cienki221 »

Jeżeli chodzi o Wawe to też robiłem w R-performance, fakt taki, że to było Bmw 530d ale auto na programie ma juz ponad 150tys przejechane i nic sie nie dzieje
Awatar użytkownika
bartek_grchw
Posty: 100
Rejestracja: 23 wrz 2011, o 17:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Imię: Bartek
Lokalizacja: Warszawa(WF)

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: bartek_grchw »

Co do Kreatora to w zeszłym roku wywaliłem u nich DPF i EGR (w pakiecie taniej :D). Jak narazie, bezproblemowo przejechane 30 tys. Na wiosnę planuję zrobić w końcu program i też pewnie u nich, skoro wszystko jest ok i jestem zadowolony..
Awatar użytkownika
Tomcio83
Posty: 130
Rejestracja: 14 paź 2016, o 18:04
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: warszawa bielany

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: Tomcio83 »

Co do kreatora mocy to powiem ze jest ok ,znam prywatnie Rafała i ma naprawde duże pojecie i doswiadczenie o tym co robi,a Rogal to chyba był jego prawcownikiem kiedyś ale mogę sie mylić lub pomyliłem osoby
Awatar użytkownika
JanuszSz
Posty: 1024
Rejestracja: 21 sty 2014, o 22:17
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: 150
Lokalizacja: Lublin

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: JanuszSz »

szczypiorek pisze:A może gdzieś indziej oddać kure na program ?Kogo możecie polecić?
Masz na swoim terenie dobrą firmę z kolegą Rob555
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... o-XJQr-ceA
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... NUwjs1WZAQ
Obrazek
szczypiorek

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: szczypiorek »

JanuszSz pisze:
szczypiorek pisze:A może gdzieś indziej oddać kure na program ?Kogo możecie polecić?
Masz na swoim terenie dobrą firmę z kolegą Rob555
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... o-XJQr-ceA
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... NUwjs1WZAQ
A ktoś tutaj robił autko bo poraz pierwszy o nich słyszę?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
JanuszSz
Posty: 1024
Rejestracja: 21 sty 2014, o 22:17
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: 150
Lokalizacja: Lublin

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: JanuszSz »

Sporo pozytywów jest na Forum Leona i OCP.
Jest jeszcze jakiś chwalony tuner w Brodnicy.
Obrazek
szczypiorek

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: szczypiorek »

Mam już odpowiedź o tune-up, bardzo miły kontakt i uczciwa odpowiedź. Nie robili jeszcze tych silników i zasugerował mi żebym poczekal no chyba że chce być królikiem doświadczalnym. Do mają jeszcze daleko może coś się u nich urodzi. Czekam jeszcze na odpowiedź od Mastersa.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: szms »

Darowałbym sobie tunera, który silnik istniejący już kilka lat na rynku na oczy nie widział... to nie jest jakiś Tata, co go na oczy nie widzieli... tylko TDI z grupy VAG, która jest najpopularniejsza u nas....


a z tą Brodnicą to jak? Słyszałem już o nich kilka razy, ale znam tamtejsze warunki i jakoś nie potrafię się przekonać, chyba, ze chłopaki się tak rozwinęli. :roll:
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: Masters czy kreator mocy

Post autor: leszekmw »

szms pisze:Darowałbym sobie tunera, który silnik istniejący już kilka lat na rynku na oczy nie widział...
tak czasami bywa..w jednym rejonie kraju sa takie aut a w drugim niema.. . jak ktos podchodzi ostrożnie do teamtu to tak bywa..w mijej okolicy s3 jak na lekarstwo..ciekawe kiedy będe miąlpierwszego na podnośnkiku..


robiłem u mastersa swoją łaaadnych kilka lat temu..niny w porządku ale w tedy dsg to była la nikch nowość ..cos tam nie do końca wyszło im z mocą.., lekkie sciemnianie jakieś było.. , każdy kumaty na ocp to widział..jakby co to mam chyba heszcze wykres w mojej książce skarg i zażaleń.. .
wdaje mi się ze rob555 jest ok. rogalottoi tym bardziej .

miło sięrozmaiwało..ale jutro zaczyna mis ię w końcu nyen zasrany remotw mieszkaniu..więc pozowoliłem sonbie dizisiaj się kletko nawalić z tej okazji..i tak jutro mam wolne musze wprowadzić ekipę itd. ..w aiwęc pretekst jest wjakw sam raz..)))
dzisiaj wyprowadzam sie do teśiowej...hmm..nie pwiem zacna kobieta..ale i tak będe płakał za moim łóżeczkem z kompem na scianie...
bedę zadziej pisał ..ale niemartwcie się ..wrócę..))))))
ODPOWIEDZ