Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Kamil Prekiel
Posty: 10
Rejestracja: 3 cze 2015, o 08:42
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Kamil Prekiel »

noso pisze:
Kamil Prekiel pisze:
Camillinhio pisze:W s3 też Cię nie porwie ;)
Ale w porównaniu z Octavią jest różnica ogromna. Wczoraj SIII oglądałem i mi się podobało. Jest lepiej niż w VW CC z 2013 roku.
Przecież O3 a S3 to w środku w zasadzie to samo:-)
Są różnice. I jakość materiałów jest lepsza. Jedź pomacaj, najpierw O3 potem S3 i sam zobaczysz.
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: noso »

Raczej nie, to prawdopodobnie moja ostatnia Skoda :-)
Kamil Prekiel
Posty: 10
Rejestracja: 3 cze 2015, o 08:42
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Kamil Prekiel »

Ja w tej chwili mam jedną Octavię II i 2 VW. I chyba kupię właśnie Superba. Chyba że Seata Leona Cuprę ST:)
AndrzejKrawczyk
Posty: 238
Rejestracja: 8 lip 2014, o 12:51
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: AndrzejKrawczyk »

Dobra, zamówiłem dzisiaj S3 Active 1.4 TSi 125KM plus kilka dodatków. Dobrą ofertę dał mi pan Pan Tomasz Pierścieniewski (661 61 22 15, pierscieniewskit@auto-wimar.pl) z Warszawy. Polecam tego allegrowicza :P. (Praktycznie najlepsza jaką dostałem w Polsce).
Ostatnio zmieniony 3 lip 2015, o 12:40 przez AndrzejKrawczyk, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: whity »

AndrzejKrawczyk pisze:Sprzedawca to Pan Paweł Pierścieniewski (661 61 22 15, pierscieniewskit@auto-wimar.pl). dawać największe rabaty :).
u nas miałbyś już sprawę w sądzie za rozpowszechnianie danych osobowych :lol:
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Konik »

U nas też może mieć.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: marcin wroclaw »

Konik pisze:U nas też może mieć.
Dlatego na starosc spierdala#$%&* mieszkac do drewnianej chaty w lesie. Straszne te czasy, gdzie podanie numeru tel. Lub e-maila handlowca to jakies przestepstwo. Zdrowy rozsadek powoli zostaje spychany na margines. Tu jakies problemy z uzywaniem soli, tu telefon do sprzsedawcy tajny, tu malolaty cyckow nie moga pokazywac
:roll: :roll: :roll:
Z jednej strony to prawda Sebek, a z drugiej strony nikt tego nie zakazywal. Sam nie wiem. Ja bym z tego afery nie robil. Sam cos czasem dzialam i raczej jak zalezy mi na dyskrecji to po prostu wprost o nia prosze.
Marcin
Obrazek
AndrzejKrawczyk
Posty: 238
Rejestracja: 8 lip 2014, o 12:51
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: AndrzejKrawczyk »

Pytałem i się zgodził (co więcej mam świadka :P).
Elegance

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Elegance »

s-e-b-e-b pisze:Szymek, cenę Mu podnieśli o 60kzł i powiedzieli, że dają rabat 40kzł :)
Nie podnieśli
mig pisze:Stał cały rok na placu i jak koloru nie mogli rozpoznać od ptasich gówien, postanowili przecenić :lol:
Czekałem na niego 6 miesięcy z fabryki. Nie wiem czy czytasz wątek CarChemu, ale auto mam zawsze czyste.
szms pisze:Wynegocjowałeś 40 kzł i zapłaciłeś ponad 130 kzł? To Ty masz bagażnik złotem wylany czy jak? :o
Nie złotem wylany. Zamawiałem zaraz po wprowadzeniu. Napisałem, że 130 bez rabatów. Z rabatami wyszło 90 kilka. Do tego dołączam przyszłe koszty generowane przez ropę i materiały eksploatacyjne, w tym wszelkie przeglądy i naprawy.
mig pisze:Prezes mówi ma kosztować, a nie wyglądać:) i mamy kolegę z samochodem sąsiada :P
? :?:
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: whity »

To ja (moj pracodawca) dał 54000€ za S3 wliczając paliwo do końca roku :lol:
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Elegance

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Elegance »

VWhity pisze:To ja (moj pracodawca) dał 54000€ za S3 wliczając paliwo do końca roku :lol:
Ja nic nie dałem :)
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Misiek Fisiek »

Elegancik piszesz takie androny, że i tak nikt tego na poważnie nie bierze.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Konik »

marcin wroclaw pisze:Dlatego na starosc spierdala#$%&* mieszkac do drewnianej chaty w lesie.
Dlaczego na starość? Daleko będzie do lekarza. I po mleko. Teraz trzeba robić, to na co ma się ochotę, to co w duszy gra. Jutro będzie futro. :mrgreen:
Ja robię tylko, to na co mam ochotę. Rano mam ochotę iść do pracy i idę. Później mam ochotę jechać po dzieciaka do szkoły, jadę. Później nachodzi mnie ochota zawieźć dzieciaka na zajęcia dodatkowe, wiozę. Wieczorem chce mi się pracować, to pracuję do nocy. Jak widzisz robię to na co mam ochotę już teraz. Korzystaj z życia! Nie zwlekaj. :mrgreen:
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: marcin wroclaw »

Konik, To jest nieco bardziej skomplikowane. Co prawda, podobnie jak ty, ja rowniez lubie to co robie na co dzien (praca i poza praca), nie mniej plan na starosc jest calkiem realny i wcale nie oznacza, ze obecnie jest mi zle.
Marcin
Obrazek
AndrzejKrawczyk
Posty: 238
Rejestracja: 8 lip 2014, o 12:51
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: AndrzejKrawczyk »

Zmieniłem swój wpis. Zostawiłem jedynie kontakt, na którego umieszczenie dostałem zgodę od osoby zainteresowanej.
ODPOWIEDZ