Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
enocylhdclub
Posty: 231
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 08:59
Samochód: Inny
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Dawid

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: enocylhdclub »

pab567 pisze:Miałem w Superbie wentylowane i dawały radę. W koniu mam klimatyzowane i to jest dopiero bajka...
A to nie jedno i to samo? Mam wrażenie, że leci zimne powietrze z tego.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
enocylhdclub
Posty: 231
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 08:59
Samochód: Inny
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Dawid

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: enocylhdclub »

Camillinhio pisze:
enocylhdclub pisze:Wentylowana skórą daję radę. Nie miałem jeszcze spoconych pleców dzięki temu. Tapicerki, alcantary, wszystko to bez wentylacji jest 100x gorsze od tych foteli z L&K z wianiem :D To oczywiście moja opinia, ale może ktoś się nie poci i mu nie przeszkadza brak tej funkcji ;)

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Ja tam wielkim fanem skóry nie jestem i jak mam wybór biorę inne tapicerki. Całe szczęście jeszcze czasami wybór mamy ;)

Wysłane z internetu
Jeżeli są wentylowane to spoko ;)

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

Innych, niż wentylowanych nawet nie brałem pod uwagę. Niemniej, każdy bierze co lubi :)

Wysłane z internetu

Obrazek
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2986
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: orlik »

Akurat z alcantary jestem w uj zadowolony ;) mialem w style, teraz kubełki w sportline. W drugim aucie mam jeszcze prawdziwą skóre, ale bez wentylacji czy klimatyzacji. Jedynie co mi się w prawdziwej skórze podoba to zapach, taki jak w domu :) ale w aucie alcantara daje radę i znowu bym brał ;)

Ps. w alkantarze plecy i tyłek mi się też nie pocą, ale pachy tak :lol: :lol:
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2986
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: orlik »

Sdss pisze: 8 sie 2020, o 17:25
orlik pisze: 8 sie 2020, o 17:08 Ale w przypadku Style to się kiedyś nie kalkulowało, już lepiej było wejść w L&K przy tych kwotach. To samo tyczy się sportline, tyle, że sportline daje kubełkowe fotele i kilka innych wizualnych akcentów, które nie są dostępne w innych wersjach.
Sportline to Amibtion.
no i ? a ambition ma kubełki, czarną lotkę, czarne paski na drzwiach i dekor ala carbon? No i dla mnie najważniejszy lakier dragon? Jest to ambition, ale lepszy ambition.
Awatar użytkownika
timanfaya
Posty: 636
Rejestracja: 21 mar 2019, o 10:16
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: timanfaya »

Generalnie jak ktoś chce w miarę dobrze wyposażony samochód to najbardziej opłaca się L&K. Zwłaszcza w porównaniu do Style - tego nie ma sensu doposażać tylko brać L&K (jedynie tu jest problem wspomnianej skóry - do niej wręcz trzeba wentylację). Natomiast Sportline to trochę fanaberia - płacimy za wygląd i parę detali. No ale dzięki temu jednak lekko ta Skora się wyróżnia i nie jest tak nudna jak każda inna :)
Awatar użytkownika
MILeq
Posty: 283
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 12:42
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: MILeq »

grimson pisze: 7 sie 2020, o 21:04 Pochwal się jaki to będzie dyliżans, budżet zacny więc pod maską coś pewnie więcej jak 150ps.
Wywołany do tablicy się pochwalę, a co ;)
Kurołap liftback 272, w Style za 167800 plus dodatki za około 36000.
Z dodatków: pakiet comfort (canton, amu, kamera i klima 3-strefowa), 18" Antares (przez moment chciałem 19", ale kręgosłup już nie najmłodszy...), boczne poduchy tył, Travel Assist High, indukcja do telefonu, 230V+2xUSB-C, trójramienna kiera z grzaniem, USB-C przy lusterku, ambiente, nakładki, progresywna kiera, rolety z tyłu, dojazdówka, DCC i gwara do 4 lat.
Must have dla mnie, webasto, też się załapało, ale wyleciał dach, który mam aktualnie - nie czuję do niego już podniety, ale idealny dla pasażerów z tyłu, to fakt.
Chciałem jeszcze dorzucić fotele ergo z masażem i konfi nawet zestawiał to z alcantarą. Niestety cennik pozwala na te fotele tylko ze skórą, bez wentylacji (Skoda, poprawcie konfi, please). Przy takiej ilości dodatków L&K wychodził niewiele drożej, ale nie jestem fanem skóry więc zostałem przy Style. Szkoda, że nie można alcantary włożyć do L&K.
Pokrętło głośności też się przyda, więc koniec końców L&K wyleciało i będzie Style.

Powoli się szykuję do sprzedaży aktualnego kuraka - żadnych przygód przez 6 lat i 133kkm, salon PL, serwis w aso i też dobre wyposażenie - powinien się sprzedać i długo jeszcze posłużyć.
grimson
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2019, o 21:44
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: grimson »

Gratki, będzie z czego odejść przy kick down.

U mnie już 40k nalatane w niecały rok.
szarik
Posty: 61
Rejestracja: 16 lis 2016, o 19:21
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Miasto Królów Polski

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: szarik »

Zaczynam poszukiwania nowego auta, ponieważ powoli zbliża się koniec leasingu. Gdzie teraz najlepiej uderzać po dobrą ofertę? Kiedyś, pamiętam, pół Polski jeździło do @danielcio (Daniel Paś z Inter Auto) a drugie pół do @Jarek104 (Jarosław Szulczyński z Polbis Auto), ale to już chyba czasy dawno minione.
Awatar użytkownika
timanfaya
Posty: 636
Rejestracja: 21 mar 2019, o 10:16
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: timanfaya »

Rok temu Daniel dał faktycznie niezła cenę po wysłaniu maila z info ze z forum. Od razu sprawdź tez Wieliczke.

Jesli się nie mylę Jarek już nieaktualny.
Awatar użytkownika
MILeq
Posty: 283
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 12:42
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: MILeq »

U mnie przy negocjacjach na koniec lipca top 5 było:
L'emir I.Juszczyk, H.Juszczyk Dąbrowa Górnicza
InterAuto Sp. z o.o. Sp. k., Rzeszów
Gall -ICM M. i I. Majcher Sp.J Wrocław
Autoryzowany Salon i Serwis Škoda Auto nr 190 Grudziądz
Carsed Mińsk Mazowiecki

Kraków i Wieliczka byli o ok. 2% drożsi od pierwszego w tabeli. Może i by się nagięli, ale ja od razu prosiłem o jedną konkretną ofertę, żeby się nie bujać o 500, czy 1000 zł, zawracać głowę i tracić czas.

Ale negocjuj sam, bo się może okazać, że Twoje konfi jest inaczej liczone, albo coś placowego Ci podejdzie...
Bardzo dużo zależy również od człowieka, bo zdażyło mi się, że dostałem 2 różne oferty na tego samego maila, z tego samego salonu - tylko handlowiec był inny :mrgreen:
mirekul75
Posty: 177
Rejestracja: 9 paź 2015, o 19:26
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: mirekul75 »

Ja w tym roku dobiłem targu na dwie Skody z Danielem z Inter Auto. Dał na tyle dobrą cenę, że żaden salon, do którego wysyłałem konfigurację do wyceny nie mógł go przebić.
Auta zamówione, a więc za niedługo wystawiam Superba na sperzedaż - a może ktoś tu jest zainteresowany - szary business 2.0 TDI 190KM Style dopasażony z Columbusem i Cantonem, podgrzewaną przednią szyba na 19 calowych antracytowych Phoenix'ach (tak w skrócie) z przebiegiem 61300km, etc..
W sumie to jestem ciekaw jak rynek wtórny teraz wygląda :).
piotrw87
Posty: 3
Rejestracja: 18 wrz 2020, o 14:39
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: piotrw87 »

U mnie po O3 miała być O4, ale po podwyżkach zdecydowałem się na Superba Sportline. Z niektórych elementów wyposażenia względem O4 zrezygnowałem ale sądzę, że dokonałem właściwego wyboru. Rabat jaki uzyskałem to całe 10%.
Awatar użytkownika
SS
Posty: 120
Rejestracja: 10 wrz 2020, o 17:51
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: SS »

U mnie skończyło się na 12%
Michal1111
Posty: 2
Rejestracja: 7 paź 2020, o 18:43
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Michał

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Michal1111 »

Panowie, napiszcie gdzie można uzyskać rabaty 10 i 12%. Ja po wizytach u Śliwki Sosnowiec i Katowice, L.Emir miałem proponowane maks 8,5%. Zamawiam Superba Sportlime 2.0 190km, produkcja tego silnika jest do końca roku wstrzymana, nie można na razie zamawiać. Ale podobno koniec listopada można będzie zamawiać i wtedy chciałbym uderzyć po rabat większy niż 8,5%.
ODPOWIEDZ