S 1 koło dwumasowe

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
tiltomek
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2011, o 18:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Szczecin

S 1 koło dwumasowe

Post autor: tiltomek »

Witam. Ile kosztuje koło dwumasowe do Skody Suberb S1 1,9 130 2006 rok.?
Ostatnio zmieniony 6 cze 2011, o 18:13 przez tiltomek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
awdurek
Posty: 466
Rejestracja: 19 paź 2010, o 17:57
Samochód: Inny
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Aktualnie: 240 KM i 500Nm
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Wlkp

Re: S 1 koło dwumasowe

Post autor: awdurek »

Ale u nas jest forum SKODY a nie Skudy :)
SUPERB II 2,0 PLATINIUM CBBB TDI DSG 200KM 406Nm
Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 496
Rejestracja: 8 maja 2010, o 12:10
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 199,8 KM i 407,1 Nm
Imię: jak w nicku
Lokalizacja: Warszawa w tygodniu, weekendy Olsztyn
Kontakt:

Re: S 1 koło dwumasowe

Post autor: Krzysiek »

Po za tym wątpie aby ktoś z forumowiczów znał wszystkie ceny. Nie wiadomo jakiej firmy chcesz to koło dwumasowe więc proponuje wpisać to w allegro i znajdziesz odp. na swoje pytanie
http://www.slo.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
tiltomek
Posty: 6
Rejestracja: 11 maja 2011, o 18:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Szczecin

Re: S 1 koło dwumasowe

Post autor: tiltomek »

Krzysiek pisze:Po za tym wątpie aby ktoś z forumowiczów znał wszystkie ceny. Nie wiadomo jakiej firmy chcesz to koło dwumasowe więc proponuje wpisać to w allegro i znajdziesz odp. na swoje pytanie


Wiem,ze mozna spojrzec na allegro,ale tutaj jest forum skody superb,i są użytkownicy tego auta,i myśle, że napewno ktoś kupował,wymieniał dwumase,dlatego jest to najodpowiedniejsze miejsce do zadania tego pytania.
Pozdrawiam..
frytol
Posty: 346
Rejestracja: 29 lip 2010, o 18:37
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Aktualnie: 267, 351
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: S 1 koło dwumasowe

Post autor: frytol »

Proszę: http://allegro.pl/kolo-zamachowe-dwumas ... 05321.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Wiesz jak to znalazłem? Wszedłem na allegro, wpisałem 'koło dwumasowe skoda superb", posortowałem po cenie i wybrałem najtańszego LUK-a do PD130. Zajęło mi to jakieś 30s.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 496
Rejestracja: 8 maja 2010, o 12:10
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 199,8 KM i 407,1 Nm
Imię: jak w nicku
Lokalizacja: Warszawa w tygodniu, weekendy Olsztyn
Kontakt:

Re: S 1 koło dwumasowe

Post autor: Krzysiek »

tiltomek pisze:
Krzysiek pisze:Po za tym wątpie aby ktoś z forumowiczów znał wszystkie ceny. Nie wiadomo jakiej firmy chcesz to koło dwumasowe więc proponuje wpisać to w allegro i znajdziesz odp. na swoje pytanie


Wiem,ze mozna spojrzec na allegro,ale tutaj jest forum skody superb,i są użytkownicy tego auta,i myśle, że napewno ktoś kupował,wymieniał dwumase,dlatego jest to najodpowiedniejsze miejsce do zadania tego pytania.
Pozdrawiam..
Tak tylko skąd ktoś ma wiedzieć czy chcesz Luka czy inną firmę. Może Twoje pytanie powinno brzmieć jakiej firmy kupić dwumase a nie ile kosztuje.

Pozdrawiam
http://www.slo.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Popek
Posty: 21
Rejestracja: 30 maja 2011, o 21:45
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 241KM/320 Nm
Imię: Michał
Lokalizacja: Nur/mazowieckie

Re: S 1 koło dwumasowe

Post autor: Popek »

Koledzy jako zawodowy mechanik przestrzegam was przed Lukiem. To co ostatnio wypuszcza firma Luk to jakieś nieporozumienie - dwumasy potrafią rozpadac się po 70 km (słownie: siedemdziesięciu kilometrach). Nie jest to jakaś legenda czy historia wyssana z palca - miałem z takimi faktami do czynienia. Nie wspomne już o tym, że firma LUK w takich przypadkach wypina się do klienta dupą i nie uznaje reklamacji... :shock: Średni koszt dobrego dwumasu i kpl sprzęgła to koszt +/- 2000 PLN. Jeśli ktos decyduje się na dwumas to lepiej jest wziąć zestaw firmy SACHS. Ja ze swojej strony polecam też kompletne zestawy Valeo ze sztywnym kołem zamachowym (około 1500 PLN za zestaw). Aby uprzedzić głosy, że na sztywnym kole występują jakies wibracje powiem krótko - nic podobnego! Włożyłem takich zestawów całą masę i jak narazie nikt nie narzeka na takie objawy. Na dowód tego, że takie rozwiązanie zdaje egzamin powiem Wam, że sam miałem "jednomas" w poprzednim TDI, a w R32 mam sztywne koło juz prawie rok i bardzo sobie chwalę to rozwiązanie... :D
Seat Toledo 1M2 FR32 3.2 V6 24V BFH 241KM
http://www.youtube.com/watch?v=MT5A2fMt ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ