tomekk1980 pisze: ↑7 kwie 2026, o 20:45 Witam,
Potrzebuję numery oryginalnych osłon ( blach ) tarczy hamulcowej przód, lewa i prawa.
Już ogarnięte.
Znaleziono 155 wyników
- 8 kwie 2026, o 07:34
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: [S2] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
- Odpowiedzi: 290
- Odsłony: 244148
Re: [S2] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
- 7 kwie 2026, o 20:45
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: [S2] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
- Odpowiedzi: 290
- Odsłony: 244148
Re: [S2] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
Witam,
Potrzebuję numery oryginalnych osłon ( blach ) tarczy hamulcowej przód, lewa i prawa.
Numer śrub po 3szt na stronę też mile widziany;)
Potrzebuję numery oryginalnych osłon ( blach ) tarczy hamulcowej przód, lewa i prawa.
Numer śrub po 3szt na stronę też mile widziany;)
- 6 kwie 2026, o 18:57
- Forum: Zrób to sam
- Temat: [S3] Tutorial montaż ori haka/tutorial install towbar Skoda Superb 3V
- Odpowiedzi: 48
- Odsłony: 43485
Re: [S3] Tutorial montaż ori haka/tutorial install towbar Skoda Superb 3V
Mam do podłączenia wiązkę haka w fabia 2 fl, wiązka cały komplet westfalia, jest cały schemat ale nie do końca jasny dla mnie. Ktoś by pomógł co i jak?
- 9 lut 2026, o 17:14
- Forum: FORUM GŁÓWNE - tematy ogólne i eksploatacyjne
- Temat: Jaki olej?
- Odpowiedzi: 2412
- Odsłony: 592561
Re: Jaki olej?
Zamówcie sobie z tego Galona i będzie ok. Sam mam lada moment wymianę, zamawiałem dwa tygodnie temu u nich chyba trzeci raz z rzędu VSW. Hologramy są, kod pod zdrapką też sprawdzony na stronie ravenol i wszystko oryginał. Sklep ma porządne opinie (99,4% pozytywów) i cenowo też fajnie wypadają. Wysł...
- 18 sty 2026, o 19:25
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: Gryzoń niszczy wytłumienie maski
- Odpowiedzi: 33
- Odsłony: 5263
- 11 sty 2026, o 13:09
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: Gryzoń niszczy wytłumienie maski
- Odpowiedzi: 33
- Odsłony: 5263
Re: Gryzoń niszczy wytłumienie maski
Kiedyś odebrałem z salonu nowego Passata i w pierwszą noc - parkowałem pod chmurką kuna pogryzła mi wiązkę kabli. Następnego dnia - Laweta i do serwisu. Tam wymienili kable i założyli firmowy elektroniczny odstraszacz kun. Następnej nocy kuna przegryzła przewody też od odstraszacza. Później parkowa...
- 24 gru 2025, o 20:16
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: Wymiana szyby przedniej
- Odpowiedzi: 97
- Odsłony: 18552
Re: Wymiana szyby przedniej
Miałem wymienianą szybę w AutoGlass Bielsko-Biała, wszystko super zrobione, czysto, polecam ten serwis szyb.
- 2 lis 2025, o 07:07
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: montaż haka s2 kombi
- Odpowiedzi: 84
- Odsłony: 49959
Re: montaż haka s2 kombi
Cześć, Mam pytanie odnośnie haka, montowałem w 2019 roku hak do superb 2 kombi, hak westfalia + wiązka westfalia i wszystko poszło sprawnie podłączyłem według opisu, wszystko było super opisane co gdzie wpiąć. Teraz nie dawno zamontowałem hak w fabi 2 kombi oryginał używany i zakupiłem dedykowana wi...
- 2 paź 2025, o 17:58
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: [S2FL] Wymiana żarówki przednich świateł przeciwmgielnych
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2081
- 29 sie 2025, o 05:42
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Klapa bagażnika 2 a 2Fl
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 4992
Re: Klapa bagażnika 2 a 2Fl
U mnie to samo ruda wokół lampek, szczególnie jednej.Druga praktycznie nic. i jak to możliwe? ;) :lol: Kto wie;) Może już coś było wcześniej robione, klapa na pewno coś była lakierowana. Zastanawiam się ile by to wytrzymało poprawić samemu, wyczyścić, dobry podkład i lakier pędzelkiem ale z doświad...
- 28 sie 2025, o 21:56
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
- Odpowiedzi: 1254
- Odsłony: 349697
Re: SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
Witam, Interesuje mnie jakie konektory są potrzebne do brązowej wtyczki radia, chodzi o dołożenie tylnych głośników? Najlepiej numer z oryginału.
- 28 sie 2025, o 20:44
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Klapa bagażnika 2 a 2Fl
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 4992
Re: Klapa bagażnika 2 a 2Fl
U mnie to samo ruda wokół lampek, szczególnie jednej.Druga praktycznie nic.maureliusz pisze: ↑25 sie 2025, o 16:38 Nic w środku nie gnije. Jest naprawdę dobrze zrobiona.
Natomiast faktycznie lampki są źródłem problemów. U mnie też ruda wokół nich
Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
- 28 lip 2025, o 14:34
- Forum: Zrób to sam
- Temat: [S3] Tutorial montaż ori haka/tutorial install towbar Skoda Superb 3V
- Odpowiedzi: 48
- Odsłony: 43485
- 27 lip 2025, o 10:43
- Forum: Zrób to sam
- Temat: [S3] Tutorial montaż ori haka/tutorial install towbar Skoda Superb 3V
- Odpowiedzi: 48
- Odsłony: 43485
Re: [S3] Tutorial montaż ori haka/tutorial install towbar Skoda Superb 3V
Interesuje mnie zakup wiązki dedykowanej z modułem do akurat innego modelu skody, czy wiązka Erich Jaeger będzie dobra czy lepiej dopłacić i kupić Westfalia?
- 25 kwie 2025, o 16:10
- Forum: FORUM GŁÓWNE - tematy ogólne i eksploatacyjne
- Temat: [S2] Dywaniki gumowe Superb 2
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2380