Znaleziono 155 wyników

autor: tomekk1980
8 kwie 2026, o 07:34
Forum: Problemy i usterki
Temat: [S2] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
Odpowiedzi: 290
Odsłony: 244148

Re: [S2] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy

tomekk1980 pisze: 7 kwie 2026, o 20:45 Witam,
Potrzebuję numery oryginalnych osłon ( blach ) tarczy hamulcowej przód, lewa i prawa.
Już ogarnięte.
autor: tomekk1980
7 kwie 2026, o 20:45
Forum: Problemy i usterki
Temat: [S2] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
Odpowiedzi: 290
Odsłony: 244148

Re: [S2] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy

Witam,
Potrzebuję numery oryginalnych osłon ( blach ) tarczy hamulcowej przód, lewa i prawa.
Numer śrub po 3szt na stronę też mile widziany;)
autor: tomekk1980
6 kwie 2026, o 18:57
Forum: Zrób to sam
Temat: [S3] Tutorial montaż ori haka/tutorial install towbar Skoda Superb 3V
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 43485

Re: [S3] Tutorial montaż ori haka/tutorial install towbar Skoda Superb 3V

Mam do podłączenia wiązkę haka w fabia 2 fl, wiązka cały komplet westfalia, jest cały schemat ale nie do końca jasny dla mnie. Ktoś by pomógł co i jak?
autor: tomekk1980
9 lut 2026, o 17:14
Forum: FORUM GŁÓWNE - tematy ogólne i eksploatacyjne
Temat: Jaki olej?
Odpowiedzi: 2412
Odsłony: 592561

Re: Jaki olej?

Zamówcie sobie z tego Galona i będzie ok. Sam mam lada moment wymianę, zamawiałem dwa tygodnie temu u nich chyba trzeci raz z rzędu VSW. Hologramy są, kod pod zdrapką też sprawdzony na stronie ravenol i wszystko oryginał. Sklep ma porządne opinie (99,4% pozytywów) i cenowo też fajnie wypadają. Wysł...
autor: tomekk1980
18 sty 2026, o 19:25
Forum: Problemy i usterki
Temat: Gryzoń niszczy wytłumienie maski
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 5263

Re: Gryzoń niszczy wytłumienie maski

fabek pisze: 11 sty 2026, o 18:36 Jest też taki elektryczny pastuch, taśma która się rozkłada w okół silnika, często w autach z Niemiec widziałem.
Tak jest i to może być dobre.
autor: tomekk1980
11 sty 2026, o 13:09
Forum: Problemy i usterki
Temat: Gryzoń niszczy wytłumienie maski
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 5263

Re: Gryzoń niszczy wytłumienie maski

Kiedyś odebrałem z salonu nowego Passata i w pierwszą noc - parkowałem pod chmurką kuna pogryzła mi wiązkę kabli. Następnego dnia - Laweta i do serwisu. Tam wymienili kable i założyli firmowy elektroniczny odstraszacz kun. Następnej nocy kuna przegryzła przewody też od odstraszacza. Później parkowa...
autor: tomekk1980
24 gru 2025, o 20:16
Forum: Problemy i usterki
Temat: Wymiana szyby przedniej
Odpowiedzi: 97
Odsłony: 18552

Re: Wymiana szyby przedniej

Miałem wymienianą szybę w AutoGlass Bielsko-Biała, wszystko super zrobione, czysto, polecam ten serwis szyb.
autor: tomekk1980
2 lis 2025, o 07:07
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: montaż haka s2 kombi
Odpowiedzi: 84
Odsłony: 49959

Re: montaż haka s2 kombi

Cześć, Mam pytanie odnośnie haka, montowałem w 2019 roku hak do superb 2 kombi, hak westfalia + wiązka westfalia i wszystko poszło sprawnie podłączyłem według opisu, wszystko było super opisane co gdzie wpiąć. Teraz nie dawno zamontowałem hak w fabi 2 kombi oryginał używany i zakupiłem dedykowana wi...
autor: tomekk1980
2 paź 2025, o 17:58
Forum: Problemy i usterki
Temat: [S2FL] Wymiana żarówki przednich świateł przeciwmgielnych
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2081

Re: [S2FL] Wymiana żarówki przednich świateł przeciwmgielnych

krzynol pisze: 1 paź 2025, o 18:52H8 lub H11
H8, wymieniłem je od strony nadkola :)
autor: tomekk1980
29 sie 2025, o 05:42
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Klapa bagażnika 2 a 2Fl
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4992

Re: Klapa bagażnika 2 a 2Fl

U mnie to samo ruda wokół lampek, szczególnie jednej.Druga praktycznie nic. i jak to możliwe? ;) :lol: Kto wie;) Może już coś było wcześniej robione, klapa na pewno coś była lakierowana. Zastanawiam się ile by to wytrzymało poprawić samemu, wyczyścić, dobry podkład i lakier pędzelkiem ale z doświad...
autor: tomekk1980
28 sie 2025, o 21:56
Forum: Problemy i usterki
Temat: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
Odpowiedzi: 1254
Odsłony: 349697

Re: SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy

Witam, Interesuje mnie jakie konektory są potrzebne do brązowej wtyczki radia, chodzi o dołożenie tylnych głośników? Najlepiej numer z oryginału.
autor: tomekk1980
28 sie 2025, o 20:44
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Klapa bagażnika 2 a 2Fl
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4992

Re: Klapa bagażnika 2 a 2Fl

maureliusz pisze: 25 sie 2025, o 16:38 Nic w środku nie gnije. Jest naprawdę dobrze zrobiona.
Natomiast faktycznie lampki są źródłem problemów. U mnie też ruda wokół nich :-(

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
U mnie to samo ruda wokół lampek, szczególnie jednej.Druga praktycznie nic.
autor: tomekk1980
28 lip 2025, o 14:34
Forum: Zrób to sam
Temat: [S3] Tutorial montaż ori haka/tutorial install towbar Skoda Superb 3V
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 43485

Re: [S3] Tutorial montaż ori haka/tutorial install towbar Skoda Superb 3V

yogibabu pisze: 28 lip 2025, o 12:43
krzynol pisze:
jaeger to też dobra marka
I robi dla innych producentów z ich logo.
Dziękuję za informację.
autor: tomekk1980
27 lip 2025, o 10:43
Forum: Zrób to sam
Temat: [S3] Tutorial montaż ori haka/tutorial install towbar Skoda Superb 3V
Odpowiedzi: 48
Odsłony: 43485

Re: [S3] Tutorial montaż ori haka/tutorial install towbar Skoda Superb 3V

Interesuje mnie zakup wiązki dedykowanej z modułem do akurat innego modelu skody, czy wiązka Erich Jaeger będzie dobra czy lepiej dopłacić i kupić Westfalia?
autor: tomekk1980
25 kwie 2025, o 16:10
Forum: FORUM GŁÓWNE - tematy ogólne i eksploatacyjne
Temat: [S2] Dywaniki gumowe Superb 2
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 2380

Re: [S2] Dywaniki gumowe Superb 2

Igan pisze: 24 kwie 2025, o 20:30 Cena jak za dwa dywaniki trochę wygórowana.
Zamówiłem komplet marki Petex za 137zł jeśli w porównaniu z oryginałem będzie lipa to zwrócę i kupię w ASO.
Dzięki za zainteresowanie.
Ja kupiłem na allegro, sprzedawca ASO Wrocław.