Znaleziono 1175 wyników

autor: Sdss
28 maja 2026, o 17:57
Forum: Problemy i usterki
Temat: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 361

Re: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach

Dla mnie auto , grzeje jak zimno , chłodzi jak ciepło .
autor: Sdss
28 maja 2026, o 13:32
Forum: Problemy i usterki
Temat: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 361

Re: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach

Zwal jak zwał grunt, ze włącza z zadaną mocą.
autor: Sdss
27 maja 2026, o 20:02
Forum: Problemy i usterki
Temat: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 361

Re: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach

criav pisze: 27 maja 2026, o 17:34
Sdss pisze: 27 maja 2026, o 17:11 Intensywność grzania jak i chłodzenia można ustawić dla trybu auto.
Gdzie? Jedyne ustawienia intensywności grzania i chłodzenia, które kojarzę, nie są powiązane z trybem auto.
W menu ustawiasz z jaką siłą ma grzać i chłodzić.
autor: Sdss
27 maja 2026, o 17:11
Forum: Problemy i usterki
Temat: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 361

Re: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach

Działa na podstawie temperatury zewnętrznej. Intensywność grzania jak i chłodzenia można ustawić dla trybu auto. U mnie działa jak trzeba.
autor: Sdss
13 maja 2026, o 17:05
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Czy warto kupić pACC
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 4921

Re: Czy warto kupić pACC

Mam i prawie nie używam.
autor: Sdss
13 maja 2026, o 11:21
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Motoryzacyjna prasówka
Odpowiedzi: 311
Odsłony: 68006

Re: Motoryzacyjna prasówka

Taka moda ostatnio , nie tylko u VW.
autor: Sdss
12 maja 2026, o 19:53
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Motoryzacyjna prasówka
Odpowiedzi: 311
Odsłony: 68006

Re: Motoryzacyjna prasówka

artho pisze: 12 maja 2026, o 11:06 Pierwsze wrażenia z prototypu Audi Q9:

Jaki prototyp ? Za dwa tygodnie pokażą w całej okazałości. Podgrzewają atmosferę.
Dziennikarze czytam twórcy internetowi już widzieli i nawet nakręcili materiał :mrgreen: ,a opublikują w dniu premiery.
autor: Sdss
11 maja 2026, o 14:32
Forum: Problemy i usterki
Temat: Dziwne zachowanie hamulców...
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 6310

Re: Dziwne zachowanie hamulców...

To jest chyba inny problem, tzw. "podwójny pedał hamulca", często krytykowany przez Balkana w recenzjach większości tanich hybryd od VAG. Działa to tak, że jadę za innym autem, które dajmy na to skręca w prawo. Widzę, że zwalnia, ale ponieważ ono ma wolną drogę to ja hamuję lekko, bo widz...
autor: Sdss
30 kwie 2026, o 18:08
Forum: Kupujemy Superba
Temat: [S4]Zakup Sportline bez DCC - jak z komfortem ?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 523

Re: [S4]Zakup Sportline bez DCC - jak z komfortem ?

Jeździłem z DCC i bez , wielkiej różnicy nie było.
autor: Sdss
29 kwie 2026, o 16:59
Forum: Kupujemy Superba
Temat: [S4]Zakup Sportline bez DCC - jak z komfortem ?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 523

Re: [S4]Zakup Sportline bez DCC - jak z komfortem ?

:x Dzięki za szczegółowe info ! Sporo jeżdżę w trasy i komfort jest dla mnie ważny - nie chciałbym wylądować z autem twardym jak deska, a u dealerów Sportline bez DCC do testów nie uświadczyłem... PS. masz u siebie 18 czy 19 ? Idź do salonu VW B9 to to samo auto. W VAG jest odwrotnie nie ma aut z DC...
autor: Sdss
21 kwie 2026, o 13:57
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Antykuna
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 718

Re: Antykuna

Mam kota mam psy, które chodzą siłą rzeczy po ogrodzie podjeździe i co ? I kuna ma to w d……
autor: Sdss
21 kwie 2026, o 10:23
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Co zamiast Superba w 2025?
Odpowiedzi: 750
Odsłony: 101629

Re: Co zamiast Superba w 2025?

Lexus, Volvo i jeszcze nadal Mercedes pozostali przy swojej bardziej tradycyjnej stylistyce, nie przeprowadzili tego szaleństwa, które odbywa się zarówno w BMW jak i w Audi. Mnie A6 osobiście opatrzyło się bardziej niż seria 5, ale z drugiej strony technologicznie ostatnio do mnie bardziej przemawi...
autor: Sdss
20 kwie 2026, o 11:05
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Motoryzacyjna prasówka
Odpowiedzi: 311
Odsłony: 68006

Re: Motoryzacyjna prasówka

Może miał zły dzień, mi nigdy się nie zdążyło co by zaczytał ograniczenie z autobusu czy ciężarówki . Podobnie z znaków gdzieś w zadłuż drogi. Owszem z nawigacji tak. Kilkoma elektrykami Vag jeździłem i nie miałem problemu z hamulcem. To jest dość ciekawe.
autor: Sdss
19 kwie 2026, o 13:12
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Co zamiast Superba w 2025?
Odpowiedzi: 750
Odsłony: 101629

Re: Co zamiast Superba w 2025?

Zawias i wyciszenie robi wrażenie . Ja po kilku dniach w cla , wsiadłem do s4 to myślałem , że potrzebuje wizyty u okulisty jakieś takie wszystko było nie wyraźne na ekranach .
autor: Sdss
19 kwie 2026, o 12:04
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Co zamiast Superba w 2025?
Odpowiedzi: 750
Odsłony: 101629

Re: Co zamiast Superba w 2025?

Pneumatykę można do 2.0 TDI wow.