Znaleziono 1175 wyników
- 28 maja 2026, o 17:57
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 361
Re: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach
Dla mnie auto , grzeje jak zimno , chłodzi jak ciepło .
- 28 maja 2026, o 13:32
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 361
Re: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach
Zwal jak zwał grunt, ze włącza z zadaną mocą.
- 27 maja 2026, o 20:02
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 361
- 27 maja 2026, o 17:11
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 361
Re: Funkcja "Auto" w klimatyzowanych fotelach
Działa na podstawie temperatury zewnętrznej. Intensywność grzania jak i chłodzenia można ustawić dla trybu auto. U mnie działa jak trzeba.
- 13 maja 2026, o 17:05
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Czy warto kupić pACC
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 4921
Re: Czy warto kupić pACC
Mam i prawie nie używam.
- 13 maja 2026, o 11:21
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Motoryzacyjna prasówka
- Odpowiedzi: 311
- Odsłony: 68006
Re: Motoryzacyjna prasówka
Taka moda ostatnio , nie tylko u VW.
- 12 maja 2026, o 19:53
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Motoryzacyjna prasówka
- Odpowiedzi: 311
- Odsłony: 68006
- 11 maja 2026, o 14:32
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: Dziwne zachowanie hamulców...
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 6310
Re: Dziwne zachowanie hamulców...
To jest chyba inny problem, tzw. "podwójny pedał hamulca", często krytykowany przez Balkana w recenzjach większości tanich hybryd od VAG. Działa to tak, że jadę za innym autem, które dajmy na to skręca w prawo. Widzę, że zwalnia, ale ponieważ ono ma wolną drogę to ja hamuję lekko, bo widz...
- 30 kwie 2026, o 18:08
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: [S4]Zakup Sportline bez DCC - jak z komfortem ?
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 523
Re: [S4]Zakup Sportline bez DCC - jak z komfortem ?
Jeździłem z DCC i bez , wielkiej różnicy nie było.
- 29 kwie 2026, o 16:59
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: [S4]Zakup Sportline bez DCC - jak z komfortem ?
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 523
Re: [S4]Zakup Sportline bez DCC - jak z komfortem ?
:x Dzięki za szczegółowe info ! Sporo jeżdżę w trasy i komfort jest dla mnie ważny - nie chciałbym wylądować z autem twardym jak deska, a u dealerów Sportline bez DCC do testów nie uświadczyłem... PS. masz u siebie 18 czy 19 ? Idź do salonu VW B9 to to samo auto. W VAG jest odwrotnie nie ma aut z DC...
- 21 kwie 2026, o 13:57
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Antykuna
- Odpowiedzi: 12
- Odsłony: 718
Re: Antykuna
Mam kota mam psy, które chodzą siłą rzeczy po ogrodzie podjeździe i co ? I kuna ma to w d……
- 21 kwie 2026, o 10:23
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Co zamiast Superba w 2025?
- Odpowiedzi: 750
- Odsłony: 101631
Re: Co zamiast Superba w 2025?
Lexus, Volvo i jeszcze nadal Mercedes pozostali przy swojej bardziej tradycyjnej stylistyce, nie przeprowadzili tego szaleństwa, które odbywa się zarówno w BMW jak i w Audi. Mnie A6 osobiście opatrzyło się bardziej niż seria 5, ale z drugiej strony technologicznie ostatnio do mnie bardziej przemawi...
- 20 kwie 2026, o 11:05
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Motoryzacyjna prasówka
- Odpowiedzi: 311
- Odsłony: 68006
Re: Motoryzacyjna prasówka
Może miał zły dzień, mi nigdy się nie zdążyło co by zaczytał ograniczenie z autobusu czy ciężarówki . Podobnie z znaków gdzieś w zadłuż drogi. Owszem z nawigacji tak. Kilkoma elektrykami Vag jeździłem i nie miałem problemu z hamulcem. To jest dość ciekawe.
- 19 kwie 2026, o 13:12
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Co zamiast Superba w 2025?
- Odpowiedzi: 750
- Odsłony: 101631
Re: Co zamiast Superba w 2025?
Zawias i wyciszenie robi wrażenie . Ja po kilku dniach w cla , wsiadłem do s4 to myślałem , że potrzebuje wizyty u okulisty jakieś takie wszystko było nie wyraźne na ekranach .
- 19 kwie 2026, o 12:04
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Co zamiast Superba w 2025?
- Odpowiedzi: 750
- Odsłony: 101631
Re: Co zamiast Superba w 2025?
Pneumatykę można do 2.0 TDI wow.