Znaleziono 29 wyników

autor: SebeCK
31 maja 2026, o 22:57
Forum: Zrób to sam
Temat: [S2] Montaż podgrzewanej szyby przedniej FAQ
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 31414

Re: [S2] Montaż podgrzewanej szyby przedniej FAQ

Może ktoś podpowiedzieć w których miejscach muszę wyprowadzić przewody do szyby, żeby przy wymianie mogli mi ją podłączyć, i tak by to było jak najbardziej zbliżone do oryginału?
autor: SebeCK
1 gru 2025, o 20:56
Forum: Audio i Multimedia
Temat: Sound System
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 500553

Re: Sound System

DM Skodowskie
autor: SebeCK
1 gru 2025, o 15:38
Forum: Audio i Multimedia
Temat: Sound System
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 500553

Re: Sound System

Jest ktoś w stanie pomóż poprawnie zakodować SoundSystem?
Poza kodowaniem pewnie jeszcze jakieś adaptacje trzeba zrobić?
autor: SebeCK
14 lis 2025, o 17:16
Forum: Audio i Multimedia
Temat: MIB STD2 PQ - Co trzeba zrobić żeby działał w Superbie II
Odpowiedzi: 364
Odsłony: 319594

Re: MIB STD2 PQ - Co trzeba zrobić żeby działał w Superbie II

Mam jedno radio pod VW, z tym że był problem z wyjściem z menu telefonu na MAXI-DOT czy wgranie HMI od Skody załatwi sprawę?
autor: SebeCK
14 wrz 2025, o 04:26
Forum: Audio i Multimedia
Temat: Sound System
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 500553

Re: Sound System

Czy to będzie prawidłowy pinout dla wzmacniacza?
Mam lekką zagwostkę z tymi 6 pinami średnimi (3,4,5,15,16,17) :lol:
autor: SebeCK
13 wrz 2025, o 20:31
Forum: Audio i Multimedia
Temat: Sound System
Odpowiedzi: 533
Odsłony: 500553

Re: Sound System

Jestem w trakcie przygotowywania gratów do montażu wzmacniacza od SS do skodziany, zastanawiam się co można i ile wykorzystać ze starej wiązki.
Przerabiał ktoś może temat?
autor: SebeCK
12 lip 2025, o 17:47
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Lusterka fotochromatyczne zewnętrzne
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2289

Re: Lusterka fotochromatyczne zewnętrzne

tu robiłem, co prawda w Octavii 2FL, ale to jedno i to samo https://www.youtube.com/watch?v=C-BBAy-b90g Właśnie oglądałem filmik, lustra sprawdzałem baterią z pilota. Więc kwestia samych wkładów raczej nie dotyczy, co do polaryzacji raczej nie zamieniłem bo kolorystyka przewodów została zachowana w...
autor: SebeCK
12 lip 2025, o 15:32
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Lusterka fotochromatyczne zewnętrzne
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 2289

Lusterka fotochromatyczne zewnętrzne

Witajcie, jestem po montażu wiązki do lusterek wyposażonych w fotochrom ss2 fl . Według schematu i tak też podłączyłem, należy od lusterka podłączyć się w moduł drzwi, a następnie z modułu drzwi do słupka a (ten fragment był u mnie fabrycznie), kolejnym etapem połączenia była wiązka od lusterka wewn...
autor: SebeCK
12 cze 2025, o 14:42
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Kierownica multifunkcyjna z łopatkami
Odpowiedzi: 99
Odsłony: 56461

Re: Kierownica multifunkcyjna z łopatkami

Czy to możliwe żeby przyciski od MF z numerem G płatały takie figle? Obecnie kierownicę mam z MF i numerami F tj. 5E0 919 719 F (SS2FL z końcówki produkcji). Dorwałem kierownicę która miała łopatki i MF z numerami 5E0 919 719 G Po podłączeniu jest podświetlenie, i teraz uwaga prawe kółko po przekręc...
autor: SebeCK
7 cze 2025, o 11:41
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Kamera cofania i Mib std2 pq
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 5473

Re: Kamera cofania i Mib std2 pq

Wiesz u mnie trochę inne ceny niż w Polsce moduł mogę mieć za 90-150€.
Dlatego się zdecydowałem na taki mod.
autor: SebeCK
6 cze 2025, o 14:43
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Kamera cofania i Mib std2 pq
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 5473

Re: Kamera cofania i Mib std2 pq

Podłącze się poniekąd pod temat żeby nie zakładać nowego.
Planuje montaż kamerki highline z modułem 7N0 907 441 B, z tym że za bardzo nie wiem jaką kamerkę dobrać pod SII FL HB, rozumiem że będę potrzebował tej blaszki 5J0827229 również?
autor: SebeCK
29 maja 2025, o 07:58
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: migoczące przednie światła przeciwmgielne LED (zimna diagnostyka)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4893

Re: migoczące przednie światła przeciwmgielne LED (zimna diagnostyka)

O od długich to i ja z chęcią bym się dowiedział. Tyle już żarówek przerobiłem że starczy mi na 10 lat. A cały czas świeci mi błąd żarówki. A powiedz mi jeszcze jak nie migają to tez i nie wyświetla już błędu spalonej żarówki, czy on mimo to nadal się pojawia przy halogenach? Gdzieś kiedyś wyczytał...
autor: SebeCK
10 maja 2025, o 22:03
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: migoczące przednie światła przeciwmgielne LED (zimna diagnostyka)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4893

Re: migoczące przednie światła przeciwmgielne LED (zimna diagnostyka)

Pierwsze testy były i tak, przestały mrugać ledy w halogenie.
Jeszcze muszę namierzyć które adresy odpowiadają za światła długie.

BCM: 1K0 937 087 AN

Edit:
U znajomego na AL po zmianie eepromu też pomyślnie.
autor: SebeCK
30 kwie 2025, o 14:13
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: migoczące przednie światła przeciwmgielne LED (zimna diagnostyka)
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 4893

Re: migoczące przednie światła przeciwmgielne LED (zimna diagnostyka)

Odgrzeję kotleta, czy można to zrobić z poziomu edycji eeprom?
Dla przeciwmgielnych są wartości FF FF FF, teoretycznie VAG Helper pokazuje żeby ustawić na F0 F0 F0.
autor: SebeCK
18 mar 2025, o 16:20
Forum: Audio i Multimedia
Temat: MIB STD2 PQ - Co trzeba zrobić żeby działał w Superbie II
Odpowiedzi: 364
Odsłony: 319594

Re: MIB STD2 PQ - Co trzeba zrobić żeby działał w Superbie II

Czy posiadając HMI z ZR można jakoś zmienić wygląd autka w PDC? Przy zmianie kodowania Yeti znika z PDC i jest czarno a w menu samochodu auta już się zmieniają, drugie pytanie czy menu Status samochodu cokolwiek powinien wyświetlać czy ta opcja po prostu nie działa z PQ i ew. jak się pozbyć tej zakł...