Znaleziono 29 wyników
- 31 maja 2026, o 22:57
- Forum: Zrób to sam
- Temat: [S2] Montaż podgrzewanej szyby przedniej FAQ
- Odpowiedzi: 47
- Odsłony: 31414
Re: [S2] Montaż podgrzewanej szyby przedniej FAQ
Może ktoś podpowiedzieć w których miejscach muszę wyprowadzić przewody do szyby, żeby przy wymianie mogli mi ją podłączyć, i tak by to było jak najbardziej zbliżone do oryginału?
- 1 gru 2025, o 20:56
- Forum: Audio i Multimedia
- Temat: Sound System
- Odpowiedzi: 533
- Odsłony: 500553
Re: Sound System
DM Skodowskie
- 1 gru 2025, o 15:38
- Forum: Audio i Multimedia
- Temat: Sound System
- Odpowiedzi: 533
- Odsłony: 500553
Re: Sound System
Jest ktoś w stanie pomóż poprawnie zakodować SoundSystem?
Poza kodowaniem pewnie jeszcze jakieś adaptacje trzeba zrobić?
Poza kodowaniem pewnie jeszcze jakieś adaptacje trzeba zrobić?
- 14 lis 2025, o 17:16
- Forum: Audio i Multimedia
- Temat: MIB STD2 PQ - Co trzeba zrobić żeby działał w Superbie II
- Odpowiedzi: 364
- Odsłony: 319594
Re: MIB STD2 PQ - Co trzeba zrobić żeby działał w Superbie II
Mam jedno radio pod VW, z tym że był problem z wyjściem z menu telefonu na MAXI-DOT czy wgranie HMI od Skody załatwi sprawę?
- 14 wrz 2025, o 04:26
- Forum: Audio i Multimedia
- Temat: Sound System
- Odpowiedzi: 533
- Odsłony: 500553
Re: Sound System
Czy to będzie prawidłowy pinout dla wzmacniacza?
Mam lekką zagwostkę z tymi 6 pinami średnimi (3,4,5,15,16,17)
Mam lekką zagwostkę z tymi 6 pinami średnimi (3,4,5,15,16,17)
- 13 wrz 2025, o 20:31
- Forum: Audio i Multimedia
- Temat: Sound System
- Odpowiedzi: 533
- Odsłony: 500553
Re: Sound System
Jestem w trakcie przygotowywania gratów do montażu wzmacniacza od SS do skodziany, zastanawiam się co można i ile wykorzystać ze starej wiązki.
Przerabiał ktoś może temat?
Przerabiał ktoś może temat?
- 12 lip 2025, o 17:47
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Lusterka fotochromatyczne zewnętrzne
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2289
Re: Lusterka fotochromatyczne zewnętrzne
tu robiłem, co prawda w Octavii 2FL, ale to jedno i to samo https://www.youtube.com/watch?v=C-BBAy-b90g Właśnie oglądałem filmik, lustra sprawdzałem baterią z pilota. Więc kwestia samych wkładów raczej nie dotyczy, co do polaryzacji raczej nie zamieniłem bo kolorystyka przewodów została zachowana w...
- 12 lip 2025, o 15:32
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Lusterka fotochromatyczne zewnętrzne
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 2289
Lusterka fotochromatyczne zewnętrzne
Witajcie, jestem po montażu wiązki do lusterek wyposażonych w fotochrom ss2 fl . Według schematu i tak też podłączyłem, należy od lusterka podłączyć się w moduł drzwi, a następnie z modułu drzwi do słupka a (ten fragment był u mnie fabrycznie), kolejnym etapem połączenia była wiązka od lusterka wewn...
- 12 cze 2025, o 14:42
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Kierownica multifunkcyjna z łopatkami
- Odpowiedzi: 99
- Odsłony: 56461
Re: Kierownica multifunkcyjna z łopatkami
Czy to możliwe żeby przyciski od MF z numerem G płatały takie figle? Obecnie kierownicę mam z MF i numerami F tj. 5E0 919 719 F (SS2FL z końcówki produkcji). Dorwałem kierownicę która miała łopatki i MF z numerami 5E0 919 719 G Po podłączeniu jest podświetlenie, i teraz uwaga prawe kółko po przekręc...
- 7 cze 2025, o 11:41
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Kamera cofania i Mib std2 pq
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 5473
Re: Kamera cofania i Mib std2 pq
Wiesz u mnie trochę inne ceny niż w Polsce moduł mogę mieć za 90-150€.
Dlatego się zdecydowałem na taki mod.
Dlatego się zdecydowałem na taki mod.
- 6 cze 2025, o 14:43
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Kamera cofania i Mib std2 pq
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 5473
Re: Kamera cofania i Mib std2 pq
Podłącze się poniekąd pod temat żeby nie zakładać nowego.
Planuje montaż kamerki highline z modułem 7N0 907 441 B, z tym że za bardzo nie wiem jaką kamerkę dobrać pod SII FL HB, rozumiem że będę potrzebował tej blaszki 5J0827229 również?
Planuje montaż kamerki highline z modułem 7N0 907 441 B, z tym że za bardzo nie wiem jaką kamerkę dobrać pod SII FL HB, rozumiem że będę potrzebował tej blaszki 5J0827229 również?
- 29 maja 2025, o 07:58
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: migoczące przednie światła przeciwmgielne LED (zimna diagnostyka)
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 4893
Re: migoczące przednie światła przeciwmgielne LED (zimna diagnostyka)
O od długich to i ja z chęcią bym się dowiedział. Tyle już żarówek przerobiłem że starczy mi na 10 lat. A cały czas świeci mi błąd żarówki. A powiedz mi jeszcze jak nie migają to tez i nie wyświetla już błędu spalonej żarówki, czy on mimo to nadal się pojawia przy halogenach? Gdzieś kiedyś wyczytał...
- 10 maja 2025, o 22:03
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: migoczące przednie światła przeciwmgielne LED (zimna diagnostyka)
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 4893
Re: migoczące przednie światła przeciwmgielne LED (zimna diagnostyka)
Pierwsze testy były i tak, przestały mrugać ledy w halogenie.
Jeszcze muszę namierzyć które adresy odpowiadają za światła długie.
BCM: 1K0 937 087 AN
Edit:
U znajomego na AL po zmianie eepromu też pomyślnie.
Jeszcze muszę namierzyć które adresy odpowiadają za światła długie.
BCM: 1K0 937 087 AN
Edit:
U znajomego na AL po zmianie eepromu też pomyślnie.
- 30 kwie 2025, o 14:13
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: migoczące przednie światła przeciwmgielne LED (zimna diagnostyka)
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 4893
Re: migoczące przednie światła przeciwmgielne LED (zimna diagnostyka)
Odgrzeję kotleta, czy można to zrobić z poziomu edycji eeprom?
Dla przeciwmgielnych są wartości FF FF FF, teoretycznie VAG Helper pokazuje żeby ustawić na F0 F0 F0.
Dla przeciwmgielnych są wartości FF FF FF, teoretycznie VAG Helper pokazuje żeby ustawić na F0 F0 F0.
- 18 mar 2025, o 16:20
- Forum: Audio i Multimedia
- Temat: MIB STD2 PQ - Co trzeba zrobić żeby działał w Superbie II
- Odpowiedzi: 364
- Odsłony: 319594
Re: MIB STD2 PQ - Co trzeba zrobić żeby działał w Superbie II
Czy posiadając HMI z ZR można jakoś zmienić wygląd autka w PDC? Przy zmianie kodowania Yeti znika z PDC i jest czarno a w menu samochodu auta już się zmieniają, drugie pytanie czy menu Status samochodu cokolwiek powinien wyświetlać czy ta opcja po prostu nie działa z PQ i ew. jak się pozbyć tej zakł...