Znaleziono 999 wyników
- 27 maja 2026, o 09:24
- Forum: Audio i multimedia
- Temat: Android Auto Rozłącza
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 11610
Re: Android Auto Rozłącza
Zdarza się niestety. W Warszawie dzieje się tak na skrzyżowaniu Jerozolimskie z Łopuszańską i od dawna zachodzimy co tam zakłóca sygnał 
- 20 maja 2026, o 08:13
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Dnua 272 km po stage 2
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 730
Re: Dnua 272 km po stage 2
Napisz którego
Znowu Coobcio w akcji czy ktoś inny?
- 19 maja 2026, o 16:53
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Dnua 272 km po stage 2
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 730
Re: Dnua 272 km po stage 2
Nie trzeba, oryginalne dają radę. Olej zostaw, nie widzę sensu zmieniać. Ważna regularna wymiana co 10k/rok.
- 13 maja 2026, o 16:39
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Czy warto kupić pACC
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 5038
Re: Czy warto kupić pACC
Dokładnie. O tym jest mowa w temacie, więc jak napisałem ACC bez P to po prostu skrót myślowy 
- 11 maja 2026, o 13:37
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Czy warto kupić pACC
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 5038
Re: Czy warto kupić pACC
To jest spoko jak na trasie jest mały ruch. Niestety u nas jest zbyt szarpane tempo i z ACC można pierdolca dostać
Używam chyba tylko na odcinkowych pomiarach 
- 19 kwie 2026, o 20:13
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Co zamiast Superba w 2025?
- Odpowiedzi: 752
- Odsłony: 102356
Re: Co zamiast Superba w 2025?
Wiem, że może tego nie czujecie, ale uwierzcie mi, że 3 litrowy silnik w rzędzie w Velarze to zupełnie inny, znacznie lepszy świat. Te 550NM tak ciągnie to ciężkie auto, że szok. W ogóle się nie męczy, leciutko rwie, nie wyje, cicho pomrukuje, tak nieco basowo, a 8 stopniowy ZF to klasa sama w sobi...
- 13 kwie 2026, o 10:55
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Co zamiast Superba w 2025?
- Odpowiedzi: 752
- Odsłony: 102356
Re: Co zamiast Superba w 2025?
Nie myśl już tyle i nie pisz to nam wszystkim na dobre wyjdzie 
- 13 kwie 2026, o 09:38
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Co zamiast Superba w 2025?
- Odpowiedzi: 752
- Odsłony: 102356
Re: Co zamiast Superba w 2025?
Napisałem wyraźnie, że w Skodzie jest niska jakość i w np Range masz wyraźnie lepsze wykonanie w zasadzie wszystkich obszarów i sam zobacz jak reagujesz, jakie padają bzdury o dowartościowaniu się, odklejeniu. No shit, że w aucia premium 100k droższym będzie lepsze wykonanie :D I ty się dziwisz, że...
- 12 kwie 2026, o 23:54
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Co zamiast Superba w 2025?
- Odpowiedzi: 752
- Odsłony: 102356
Re: Co zamiast Superba w 2025?
W sumie rozumiem Wasza frustrację, bo też miałbym nerwa gdybym jeździł Superbem i ktoś wpadł i określił go trochę gownianym pod kątem tych obszarów, które opisałem porównując do auta jednak 100k droższego. Nie wiem po co ten cynizm, ale pewnie musisz się dowartościować, luz ;) Nikt tu nie jedzie po...
- 12 kwie 2026, o 17:15
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Co zamiast Superba w 2025?
- Odpowiedzi: 752
- Odsłony: 102356
Re: Co zamiast Superba w 2025?
Wiadomo, sporo drożej ale i sporo lepiej. Napisałem też dlaczego. Ja zwracam na bardziej uwagę, że niby jest luksusowo w Superbie L&K, ale to tandetny luksus, mocno oszukany. Trudno żebyś zapłacił więcej i dostał "gorsze" auto ;) Luksus to jest w S-klasie albo Omodzie, a nie Skodzie ;...
- 8 kwie 2026, o 19:37
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: Przyblokowane hamulce
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 697
Re: Przyblokowane hamulce
A ja nigdy tak nie miałem w Superbie. Ktoś inny za to miał w BMW i Mercedesie. Dziękuję, dobranoc 
- 8 kwie 2026, o 09:43
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: Przyblokowane hamulce
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 697
Re: Przyblokowane hamulce
Ten typ tak ma - zwłaszcza po myjni oraz jeżdżeniu w deszczu hamulce lubią przywrzeć do seibie. Niemiłe uczucie. Nie ten typ tak ma, ale to normalne zjawisko jak tarcza nie jest osuszona po myciu, woda nie wyparuje, robi się nalot rdzy i klocek się przykleja. Zaciąganie ręcznego tylko w tym pomaga,...
- 4 kwie 2026, o 19:23
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Co zamiast Superba w 2025?
- Odpowiedzi: 752
- Odsłony: 102356
Re: Co zamiast Superba w 2025?
A to był jakiś Arteon? Ja się zatrzymałem chyba na Kodiaqu
Niezły rozrzut, ale tak czy siak gratulacje 
- 1 kwie 2026, o 11:37
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Modyfikacja DNNA w okolicach Warszawy
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 529
Re: Modyfikacja DNNA w okolicach Warszawy
To jedź do Adriana - WWE-Tuning Adrian Kądziela
- 31 mar 2026, o 19:26
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Montaż/demontaż dyfuzora w S3
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 9372
Re: Montaż/demontaż dyfuzora w S3
Dlatego Rieger załatwia sprawę, a przy okazji eliminuje pustkę w środku
Ale tak, dyfuzor fabrycznie powinien pasować do reszty czarnych elementów.