Znaleziono 999 wyników

autor: Maliniak
27 maja 2026, o 09:24
Forum: Audio i multimedia
Temat: Android Auto Rozłącza
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 11610

Re: Android Auto Rozłącza

Zdarza się niestety. W Warszawie dzieje się tak na skrzyżowaniu Jerozolimskie z Łopuszańską i od dawna zachodzimy co tam zakłóca sygnał ;)
autor: Maliniak
20 maja 2026, o 08:13
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Dnua 272 km po stage 2
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 730

Re: Dnua 272 km po stage 2

Napisz którego ;) Znowu Coobcio w akcji czy ktoś inny?
autor: Maliniak
19 maja 2026, o 16:53
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Dnua 272 km po stage 2
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 730

Re: Dnua 272 km po stage 2

Nie trzeba, oryginalne dają radę. Olej zostaw, nie widzę sensu zmieniać. Ważna regularna wymiana co 10k/rok.
autor: Maliniak
13 maja 2026, o 16:39
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Czy warto kupić pACC
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 5038

Re: Czy warto kupić pACC

Dokładnie. O tym jest mowa w temacie, więc jak napisałem ACC bez P to po prostu skrót myślowy ;)
autor: Maliniak
11 maja 2026, o 13:37
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Czy warto kupić pACC
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 5038

Re: Czy warto kupić pACC

To jest spoko jak na trasie jest mały ruch. Niestety u nas jest zbyt szarpane tempo i z ACC można pierdolca dostać ;) Używam chyba tylko na odcinkowych pomiarach ;)
autor: Maliniak
19 kwie 2026, o 20:13
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Co zamiast Superba w 2025?
Odpowiedzi: 752
Odsłony: 102356

Re: Co zamiast Superba w 2025?

Wiem, że może tego nie czujecie, ale uwierzcie mi, że 3 litrowy silnik w rzędzie w Velarze to zupełnie inny, znacznie lepszy świat. Te 550NM tak ciągnie to ciężkie auto, że szok. W ogóle się nie męczy, leciutko rwie, nie wyje, cicho pomrukuje, tak nieco basowo, a 8 stopniowy ZF to klasa sama w sobi...
autor: Maliniak
13 kwie 2026, o 10:55
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Co zamiast Superba w 2025?
Odpowiedzi: 752
Odsłony: 102356

Re: Co zamiast Superba w 2025?

Nie myśl już tyle i nie pisz to nam wszystkim na dobre wyjdzie :D
autor: Maliniak
13 kwie 2026, o 09:38
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Co zamiast Superba w 2025?
Odpowiedzi: 752
Odsłony: 102356

Re: Co zamiast Superba w 2025?

Napisałem wyraźnie, że w Skodzie jest niska jakość i w np Range masz wyraźnie lepsze wykonanie w zasadzie wszystkich obszarów i sam zobacz jak reagujesz, jakie padają bzdury o dowartościowaniu się, odklejeniu. No shit, że w aucia premium 100k droższym będzie lepsze wykonanie :D I ty się dziwisz, że...
autor: Maliniak
12 kwie 2026, o 23:54
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Co zamiast Superba w 2025?
Odpowiedzi: 752
Odsłony: 102356

Re: Co zamiast Superba w 2025?

W sumie rozumiem Wasza frustrację, bo też miałbym nerwa gdybym jeździł Superbem i ktoś wpadł i określił go trochę gownianym pod kątem tych obszarów, które opisałem porównując do auta jednak 100k droższego. Nie wiem po co ten cynizm, ale pewnie musisz się dowartościować, luz ;) Nikt tu nie jedzie po...
autor: Maliniak
12 kwie 2026, o 17:15
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Co zamiast Superba w 2025?
Odpowiedzi: 752
Odsłony: 102356

Re: Co zamiast Superba w 2025?

Wiadomo, sporo drożej ale i sporo lepiej. Napisałem też dlaczego. Ja zwracam na bardziej uwagę, że niby jest luksusowo w Superbie L&K, ale to tandetny luksus, mocno oszukany. Trudno żebyś zapłacił więcej i dostał "gorsze" auto ;) Luksus to jest w S-klasie albo Omodzie, a nie Skodzie ;...
autor: Maliniak
8 kwie 2026, o 19:37
Forum: Problemy i usterki
Temat: Przyblokowane hamulce
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 697

Re: Przyblokowane hamulce

A ja nigdy tak nie miałem w Superbie. Ktoś inny za to miał w BMW i Mercedesie. Dziękuję, dobranoc :D
autor: Maliniak
8 kwie 2026, o 09:43
Forum: Problemy i usterki
Temat: Przyblokowane hamulce
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 697

Re: Przyblokowane hamulce

Ten typ tak ma - zwłaszcza po myjni oraz jeżdżeniu w deszczu hamulce lubią przywrzeć do seibie. Niemiłe uczucie. Nie ten typ tak ma, ale to normalne zjawisko jak tarcza nie jest osuszona po myciu, woda nie wyparuje, robi się nalot rdzy i klocek się przykleja. Zaciąganie ręcznego tylko w tym pomaga,...
autor: Maliniak
4 kwie 2026, o 19:23
Forum: Kupujemy Superba
Temat: Co zamiast Superba w 2025?
Odpowiedzi: 752
Odsłony: 102356

Re: Co zamiast Superba w 2025?

A to był jakiś Arteon? Ja się zatrzymałem chyba na Kodiaqu :D Niezły rozrzut, ale tak czy siak gratulacje ;)
autor: Maliniak
1 kwie 2026, o 11:37
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Modyfikacja DNNA w okolicach Warszawy
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 529

Re: Modyfikacja DNNA w okolicach Warszawy

To jedź do Adriana - WWE-Tuning Adrian Kądziela
autor: Maliniak
31 mar 2026, o 19:26
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Montaż/demontaż dyfuzora w S3
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 9372

Re: Montaż/demontaż dyfuzora w S3

Dlatego Rieger załatwia sprawę, a przy okazji eliminuje pustkę w środku ;) Ale tak, dyfuzor fabrycznie powinien pasować do reszty czarnych elementów.