Nie trzeba instalować. To wersja na przeglądarkę
https://superetka.com/index.php
W sensie życia to chodzi o trwałość fabrycznego, czy o to ile postoi nieodpalany samochód?P1: Ile średnio żyje wam akumulator w TSI? Mam 70Ah EFB...
W pasku jest stalowa
W mojej było to samo. Gniła,na rantach maski, na rancie nad szybą i na dachu przed sprzedażą pojawiło się małe ognisko rdzy.kris3city pisze:Nie znam się na odpryskach, jak widać na myciu też nie, tak to u mnie wygląda: