Znaleziono 1670 wyników

autor: yogibabu
1 cze 2026, o 10:58
Forum: Problemy i usterki
Temat: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
Odpowiedzi: 1251
Odsłony: 349428

Re: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy

HanSolo pisze: 1 cze 2026, o 10:30 Czekajcie - jakiej darmowej wersji elsy? xD To mogę sobie pobrać i zainstalować czy chodzi o takiego z vitaminką?
Nie trzeba instalować. To wersja na przeglądarkę ;)
https://superetka.com/index.php
autor: yogibabu
31 maja 2026, o 09:40
Forum: Problemy i usterki
Temat: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
Odpowiedzi: 1251
Odsłony: 349428

Re: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy

kris3city pisze: 31 maja 2026, o 09:14 To ja chyba używam jakieś lipnej wersji, nic poza tym jak zrobić demont/zamont i jakieś pierdoły to nie znalazłem:
Tak jak wspomniałem wcześniej- w darmowej wersji elsy nie wszystko jest ;) , a tym bardziej do nowszych aut.
autor: yogibabu
30 maja 2026, o 23:31
Forum: Problemy i usterki
Temat: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
Odpowiedzi: 1251
Odsłony: 349428

Re: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy

Problem z darmowymi jest taki, że nie wszystko tam jest.
Opisy znajdziesz tu gdzie zakreśliłem elsa
Snipaste_2026-05-31_00-29-14.jpg
nr wtyczki w etka
Snipaste_2026-05-31_00-56-46.jpg
autor: yogibabu
30 maja 2026, o 18:27
Forum: Problemy i usterki
Temat: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
Odpowiedzi: 1251
Odsłony: 349428

Re: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy

1-elsa.
2- wszystko jest w etce ;)
autor: yogibabu
29 maja 2026, o 19:58
Forum: Problemy i usterki
Temat: Niegasnące światła stop
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 344

Re: Niegasnące światła stop

a że tak zapytam to hak w tym aucie masz? soft w pompie abs nie ma nic wspólnego ze światłami stop.
autor: yogibabu
27 maja 2026, o 20:53
Forum: FORUM GŁÓWNE - tematy ogólne i eksploatacyjne
Temat: Akumulator i jego ładowanie w trasie...
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1053

Re: Akumulator i jego ładowanie w trasie...

Miałem na myśli kiedy wymiana, ale drugie pytanie też ciekawe. A więc odpowiedź pierwsza część- mam w dwóch autach jeszcze oryginalne akumulatory z 2019r. TDI i TSI-w obu start & stop wyłączony na stałe. Druga część odpowiedzi- 4-7 dni bez użytkowania auta- odpalają bez problemu. W te mrozy któ...
autor: yogibabu
27 maja 2026, o 14:29
Forum: FORUM GŁÓWNE - tematy ogólne i eksploatacyjne
Temat: Akumulator i jego ładowanie w trasie...
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1053

Re: Akumulator i jego ładowanie w trasie...

P1: Ile średnio żyje wam akumulator w TSI? Mam 70Ah EFB...
W sensie życia to chodzi o trwałość fabrycznego, czy o to ile postoi nieodpalany samochód?
autor: yogibabu
20 maja 2026, o 22:42
Forum: Problemy i usterki
Temat: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
Odpowiedzi: 1251
Odsłony: 349428

Re: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy

HanSolo pisze: 20 maja 2026, o 21:03 Pytanie - czy pasek nie ma amelinowej maski? W S3 myślałem, że też jest może amelinum... Niestety gnicie na rancie przy szybie u mnie w poprzednim aucie zakończyło się wymianą szyby bo purchle ją rozsadziły...
W pasku jest stalowa ;) , tylko nie pamiętam czy ocynk czy też nie.
autor: yogibabu
20 maja 2026, o 19:51
Forum: Problemy i usterki
Temat: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
Odpowiedzi: 1251
Odsłony: 349428

Re: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy

kris3city pisze:Nie znam się na odpryskach, jak widać na myciu też nie, tak to u mnie wygląda:

20260520_185522.jpg
W mojej było to samo. Gniła,na rantach maski, na rancie nad szybą i na dachu przed sprzedażą pojawiło się małe ognisko rdzy.
W pasku mam odpryski na masce,ale korozji brak.
autor: yogibabu
11 maja 2026, o 21:22
Forum: Problemy i usterki
Temat: Problem z tylnymi tarczami hamulcowymi
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 248

Re: Problem z tylnymi tarczami hamulcowymi

Te ślady to odciski po klocku. Słabej jakości tarcze. Ja bym spróbował reklamować. Pisałem kiedyś o przypadku klocków ATE co prawda nie w vagu ,ale wytrzymały TYLKO 1000 km. Moim zdaniem ate to już nie ta jakość.
autor: yogibabu
7 maja 2026, o 22:25
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Polecane zestawy hamulcowe do SIII
Odpowiedzi: 1201
Odsłony: 288194

Re: Polecane zestawy hamulcowe do SIII

Nie pamiętam. Było to 2 lata temu.Założyłem trw i po problemie.
autor: yogibabu
7 maja 2026, o 20:39
Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
Temat: Polecane zestawy hamulcowe do SIII
Odpowiedzi: 1201
Odsłony: 288194

Re: Polecane zestawy hamulcowe do SIII

A ja klocki ferrodo wymieniałem po przebiegu 8 tys km- piszczały niemiłosiernie :) , co ciekawe to były klocki tylnie .
autor: yogibabu
29 kwie 2026, o 10:02
Forum: Problemy i usterki
Temat: Dziwne ładowanie akumulatora (lub jego brak)
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 973

Re: Dziwne ładowanie akumulatora (lub jego brak)

O to Ci się fajnie trafiło.
autor: yogibabu
28 kwie 2026, o 14:01
Forum: Problemy i usterki
Temat: Dziwne ładowanie akumulatora (lub jego brak)
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 973

Re: Dziwne ładowanie akumulatora (lub jego brak)

Zapewne z używki.