Miałem na myśli kiedy wymiana, ale drugie pytanie też ciekawe.
Znaleziono 47 wyników
- 27 maja 2026, o 19:27
- Forum: FORUM GŁÓWNE - tematy ogólne i eksploatacyjne
- Temat: Akumulator i jego ładowanie w trasie...
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 1115
- 27 maja 2026, o 11:39
- Forum: FORUM GŁÓWNE - tematy ogólne i eksploatacyjne
- Temat: Akumulator i jego ładowanie w trasie...
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 1115
Re: Akumulator i jego ładowanie w trasie...
W sumie Start-Stopu tylko do tego używałem, i to właśnie 2 tyg temu, przy diagnozowaniu
Właśnie mi przypomniałeś.
A i o tym boosterze to też cenna porada, nie wpadłem na to , dzięki!
Dziękuję za odpowiedź.
A i o tym boosterze to też cenna porada, nie wpadłem na to , dzięki!
Dziękuję za odpowiedź.
- 27 maja 2026, o 10:52
- Forum: FORUM GŁÓWNE - tematy ogólne i eksploatacyjne
- Temat: Akumulator i jego ładowanie w trasie...
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 1115
Akumulator i jego ładowanie w trasie...
Mam takie ogólne pytania. Pojazd S3 190KM TSI kombi L&K... Właśnie dobijam do 3 lat, nie było mnie w domu 4 dni (auto stało nie ruszane), po powrocie odniosłem wrażenie, że akumulator lekko niedoładowany. Od czasu do czasu podładowuję go ładowarką , raz na tydzien robię 1h wycieczkę poza miasto,...
- 23 maja 2025, o 10:09
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
- Odpowiedzi: 1254
- Odsłony: 349697
Re: SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
Panowie gdzie znajdę jakiś katalog online części dla auta z 2023r?
Szukam OEM VW filtra powietrza do mojego auta, aby wstawić do ASO na przegląd.
FIltr to chyba 5Q0129620B
Szukam OEM VW filtra powietrza do mojego auta, aby wstawić do ASO na przegląd.
FIltr to chyba 5Q0129620B
- 16 maja 2025, o 11:14
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Nowy S3 FL - przeprogramowanie DSG
- Odpowiedzi: 103
- Odsłony: 27842
Re: Nowy S3 FL - przeprogramowanie DSG
Dzięki @Mickee za podpowiedź. Zadzwoniłem do VAG Performance (ale NIE Pomorze, tylko "Drążdżewo 107B, Drazdzewo, Poland" , ten 1.5h jazdy od Wawy na północ) . Wnioski: - Silnik DNNA oczywiście niedostępny do modyfikacji na razie w niskiej cenie, ale jak sie ktoś uprze to za grubszą kasę Pa...
- 15 maja 2025, o 09:40
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Nowy S3 FL - przeprogramowanie DSG
- Odpowiedzi: 103
- Odsłony: 27842
Re: Nowy S3 FL - przeprogramowanie DSG
Rozmawiałem z panem Kivim, na dzień dzisiejszy nie ma możliwości oprogramowania skrzyni i nie wiadomo kiedy będzie. Czekają wszycy na nowe programatory , które złamią zabezpieczenia czy coś w ten deseń. Generalnie ze zmianą ACC to też się chyba robi rzeźba i to droga bo mi się marzyło zgranie z grub...
- 14 maja 2025, o 11:32
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Nowy S3 FL - przeprogramowanie DSG
- Odpowiedzi: 103
- Odsłony: 27842
Re: Nowy S3 FL - przeprogramowanie DSG
OK, dzięki za informację, czyli trzeba będzie podzwonić po nich w wolnej chwili....
- 13 maja 2025, o 21:55
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Nowy S3 FL - przeprogramowanie DSG
- Odpowiedzi: 103
- Odsłony: 27842
Re: Nowy S3 FL - przeprogramowanie DSG
Odnośnie softów skrzyni to ja w swojej zrobiłem u Patryka z Compsport w Łodzi, punkty zmiany biegów fajnie podniesione do 2500 RPM redukcje przy 1600 RPM. Skrzynia przyspieszyła swoje działania i efekt laga przy wciśnięciu gazu został bardzo zminimalizowany . Jedyne na co czekam to zespolenie ich s...
- 30 kwie 2025, o 09:03
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: PowerBox/tunning do Superb SIII
- Odpowiedzi: 1425
- Odsłony: 289861
Re: PowerBox/tunning do Superb SIII
Poproszę o opinię użytkowników PedalBoxa z silnikiem TSI. P1: Czy zmniejszy się przysłowiowy "lag" po wciśnięciu pedału gazu? Jeżdżę cały czas w trybie Sport skrzyni DSG, czy z PedalBoxem będzie różnica in plus? Dobra znalazłem na forum i wydaje się ze odpowiedź jest jak najbardziej pozyty...
- 29 kwie 2025, o 22:09
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Wymiana oleju w DSG i moście
- Odpowiedzi: 77
- Odsłony: 15449
Re: Wymiana oleju w DSG i moście
Dziękuję.
- 28 kwie 2025, o 22:11
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Wymiana oleju w DSG i moście
- Odpowiedzi: 77
- Odsłony: 15449
Re: Wymiana oleju w DSG i moście
Mam pytanie, czy w DQ381 tam gdzie mechatronika też jest olej? Ktoś wymieniał? Jest sens ruszać?
- 18 mar 2025, o 20:17
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Power box do Superb 3fl 2024 r
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 920
Re: Power box do Superb 3fl 2024 r
Dziękuję.
- 18 mar 2025, o 17:56
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Power box do Superb 3fl 2024 r
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 920
Re: Power box do Superb 3fl 2024 r
@Stachu
- A jak temperatury oleju silnikowego po założeniu boxa?
- czy zmniejszyło się opóźnienie reakcji DSG na wciśnięcie pedału gazu?
- jeździsz z boxem w trybie S czy D ?
- czy box wpływa na moment /obroty silnika przy których DSG wbija wyższy bieg?
- A jak temperatury oleju silnikowego po założeniu boxa?
- czy zmniejszyło się opóźnienie reakcji DSG na wciśnięcie pedału gazu?
- jeździsz z boxem w trybie S czy D ?
- czy box wpływa na moment /obroty silnika przy których DSG wbija wyższy bieg?
- 9 mar 2025, o 15:43
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: Prośba o interpretację odczytu z GPF
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 338
Prośba o interpretację odczytu z GPF
Czy dobrze rozumiem ze :
- w GPFie mam 7% sadzy?
- pytanie przy ilu % wypalanie jest aktywowane?
- ani razu GPF nie był jeszcze wypalany?
auto 20k km przebiegu.
Pozdrawiam
- w GPFie mam 7% sadzy?
- pytanie przy ilu % wypalanie jest aktywowane?
- ani razu GPF nie był jeszcze wypalany?
auto 20k km przebiegu.
Pozdrawiam
- 20 lut 2025, o 20:40
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: [S3] Obniżenie temperatury oleju
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 7243
Re: [S3] Obniżenie temperatury oleju
A na kanale Rommiego (ten film o mocnej Astrze) padło stwierdzenie,że obecnie silniki i ich soft przez ekologie ma tak wysokie temp oleju zaprogramowane,ale uwaga, przy wtrysku bezpośrednim to zmniejsza ilość nagaru w silniku.
Tak więc jak zwykle każdy kij ma dwa końce i co człowiek to inna koncepcja.
Tak więc jak zwykle każdy kij ma dwa końce i co człowiek to inna koncepcja.