Robiłem w Superbie swap na bbk i nie robiłem na początku żadnego programowania sterownika. Dopiero po jakimś czasie ktoś kumaty mi zakodował większe heble z wersji 280KM. Jak dla mnie - różnicy żadnej przed i po kodowaniu nie zauważyłem.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Znaleziono 13077 wyników
- 11 cze 2026, o 20:33
- Forum: Off topic
- Temat: [O4] Octavia 4 FL sportline - plany na przyszłość
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 39
- 22 kwie 2026, o 09:57
- Forum: Kupujemy Superba
- Temat: Zakup nowego samochodu
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 651
Re: Zakup nowego samochodu
Dzień dobry. Prosimy o powstrzymanie się przed reklamowaniem własnych usług na tym forum.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- 15 lut 2026, o 21:50
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: VCDS
- Odpowiedzi: 260
- Odsłony: 105627
Re: VCDS
ross-tech.com w sekcji download
- 9 sty 2026, o 21:48
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: Dziwne oznaczenie podczas cofania 🙉
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 684
Re: Dziwne oznaczenie podczas cofania 🙉
A to nie jest przycisk do wyłączania czujników?
- 3 sty 2026, o 19:46
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: Ogrzewanie przedniej kamery
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 1006
Re: Ogrzewanie przedniej kamery
Grzałka jest podłączona do kamery.
- 3 sty 2026, o 19:11
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Solidne wyciszenie dla Superba B9
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 3669
Re: Solidne wyciszenie dla Superba B9
Jak chcecie to mogę gdzieś wrzucić trochę dokumentacji do S4
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
- 3 sty 2026, o 19:05
- Forum: Zrób to sam
- Temat: [S3] Instrukcja Warsztatowa Superb 3V .pdf
- Odpowiedzi: 52
- Odsłony: 48564
Re: [S3] Instrukcja Warsztatowa Superb 3V .pdf
Zapewne wszystko będzie można kupić na e-bay w formie pdf. Tak samo jak dziś.
- 6 lis 2025, o 22:45
- Forum: Audio i multimedia
- Temat: Głośnik subwoofer canton
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 8504
Re: Głośnik subwoofer canton
z dowolnego głośnika w aucie ... albo przejściówką z radia
- 5 lis 2025, o 22:18
- Forum: Audio i multimedia
- Temat: Głośnik subwoofer canton
- Odpowiedzi: 29
- Odsłony: 8504
Re: Głośnik subwoofer canton
Wywołany do tablicy - mam suba w koło zapasowe od Audio System. Jak się nie chcesz w tym doktoryzować to polecam.
- 18 paź 2025, o 21:15
- Forum: Zrób to sam
- Temat: [S3] Retrofit podgrzewanej kierownicy by Jaro321
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 16968
[S3] Retrofit podgrzewanej kierownicy by Jaro321
Poszukaj w moich postach - robilem tą akcję w kwietniu tego roku. Kodowanie w module 08. 

- 12 paź 2025, o 20:56
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Ss3 2016 r dołożenie przednich pdc
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 1527
Re: Ss3 2016 r dołożenie przednich pdc
Wiązkę szukaj w firmach od retrofitów, albo zrób sam. Twój obecny moduł nie obsłuży przednich czujników. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wymienić go na taki, który je obsłuży.
- 3 paź 2025, o 08:41
- Forum: Problemy i usterki
- Temat: [S3] SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
- Odpowiedzi: 1254
- Odsłony: 350369
Re: SZYBKIE PYTANIA i KONKRETNE ODPOWIEDZI - temat zbiorczy
W wielu egzemplarzach od nowości były krzywo.
- 2 paź 2025, o 12:18
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Matrixy - szeroki stożek cienia
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 12226
Matrixy - szeroki stożek cienia
Najprostszy sposób na sprawdzenie świateł. Stajemy na przeciwko ściany. Mierzymy dalmierzem laserowym odległość od ściany w metrach. Odcięcie na ścianie ma być tyle centymetrów niżej ile jest metrów od ściany. Czyli stoję 6m od ściany to odcięcie ma być 6 cm niżej jak centrum soczewki/lampy. Jak tak...
- 31 sie 2025, o 17:36
- Forum: Modyfikacje techniczne i wizualne
- Temat: Polecane zestawy hamulcowe do SIII
- Odpowiedzi: 1201
- Odsłony: 289261
Re: Polecane zestawy hamulcowe do SIII
Będzie pasować. To standardowe zaciski.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- 28 sie 2025, o 20:33
- Forum: Audio i multimedia
- Temat: Jakość systemu audio Canton
- Odpowiedzi: 88
- Odsłony: 36707
Re: Jakość systemu audio Canton
Odpalamy oprogramowanie w wersji demo dla dowolnego procesora np. Match up 8 W menu wybieramy RTA - jest to analizator pasma z głośników. Następnie w radiu odpalamy wiarygodny zapis dźwięku pink noise - np. z Apple Music - jest to zapis różowego szumu - czyli wszystkie częstoltiwości w takim samym n...