Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
pirometr
Posty: 109
Rejestracja: 21 lip 2011, o 21:16
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Aktualnie: Superb II (170KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pirometr »

Różnie to bywa. Ja mam przykład na sobie, miałem termin 41 później 19, 26, 40, 23 teraz podobno jest 22. Jutro zapytam się czy jest wyprodukowany. Być może z Kaspersky81 i Ironem na jednej lawecie jedzie :P. Ale mogę powiedzieć że wina leży po każdej stronie, fabryki, salonu, zamawiającego (jak za dużo w wymyśli w konfiguracji). Proponuje zadzwonić do Poznania do importera można przy okazji ciekawych rzeczy się dowiedzieć.
Awatar użytkownika
Kaspersky81
Posty: 375
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:36
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kaspersky81 »

pirometr pisze:Różnie to bywa. Ja mam przykład na sobie, miałem termin 41 później 19, 26, 40, 23 teraz podobno jest 22. Jutro zapytam się czy jest wyprodukowany. Być może z Kaspersky81 i Ironem na jednej lawecie jedzie :P. Ale mogę powiedzieć że wina leży po każdej stronie, fabryki, salonu, zamawiającego (jak za dużo w wymyśli w konfiguracji). Proponuje zadzwonić do Poznania do importera można przy okazji ciekawych rzeczy się dowiedzieć.
Kolego, mój już stoi w Swarzędzu... stoi i moknie ;-) Ale ogólnie życzę szybkiego odbioru:)
pirometr
Posty: 109
Rejestracja: 21 lip 2011, o 21:16
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Aktualnie: Superb II (170KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pirometr »

Wzajemnie. Dzięki
mpiotrek
Posty: 18
Rejestracja: 31 mar 2016, o 12:22
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: mpiotrek »

Kaspersky81 pisze:
mpiotrek pisze:Zastanawiam się jak to właściwie jest z tymi terminami.
Tuż przed połową maja złożyłem zamówienie na Superba (L&K, liftback, 220KM, z kilkoma bajerami) i termin produkcji został wyznaczony na połowę sierpnia. Ostatnio miałem maraton pisania z różnymi dealerami i niektórzy dealerzy oferowali mi auta w tej samej konfiguracji również na połowę/ew. koniec sierpnia. Ale w zdecydowanej większości wcześniej niż o wrześniu, październiku nie było nawet mowy.
Jak to jest z tą produkcją? Czy dealer aby mnie w żywe oczy nie oszukuje z tym terminem? Nie ukrywam, że chciałbym to wiedzieć, ponieważ na gwałt potrzebuję auta na mniej więcej połowę sierpnia, a z góry wiedząc, że miałbym czekać kilka miesięcy dłużej wybrałbym chyba coś innego.
Coś mi się zdaje, że ktoś tam na górze u Czechów czegoś nie doszacował
Ja rozumiem, że Ty mówisz o sierpniu 2017 ? Bo Chyba nie o 2016...
No właśnie 2016 i stąd moje pytanie. A może po prostu ktoś zrezygnował ze swojego zamówienia i moje wtedy wpada w pierwotną datę produkcji. Przy obecnych terminach produkcji sporo ludzi w międzyczasie rezygnuje i idzie tam gdzie na auto czeka się dużo krócej.
Itaj
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2016, o 21:07
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Paweł
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Itaj »

Mój SIII ma się wyprodukować w przyszłym tygodniu. Ma to już być model 2017 tylko żaden z pytanych dilerów nie był w stanie dokładnie wymienić co się zmiania. Jeden twierdzi że Amundsen bedzie 8 calowy drugi o tym nie słyszał. Trzeci twierdzi że przy kamerze musi być dołożona tylna wycieraczka itd.
Czy ktoś z Was się orientuje co będzie nowego/zmienionego?
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: whity »

Tak... Było juz o tym poszukaj
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Jarek104
Posty: 424
Rejestracja: 6 mar 2016, o 12:32
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Jarek104 »

Itaj pisze:Trzeci twierdzi że przy kamerze musi być dołożona tylna wycieraczka itd.
to się zgadza.
kilka stron wcześniej sa wypisane zmiany.

Jak czytam Wasze obiecane 3-miesięczne terminy produkcji t sie zastanawiam jak bezczelni są moi koledzy w innych salonach..
daro
Posty: 519
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:56
Samochód: Superb III
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: daro »

Jarek104 pisze:
Itaj pisze:Trzeci twierdzi że przy kamerze musi być dołożona tylna wycieraczka itd.
to się zgadza.
kilka stron wcześniej sa wypisane zmiany.

Jak czytam Wasze obiecane 3-miesięczne terminy produkcji t sie zastanawiam jak bezczelni są moi koledzy w innych salonach..
oni wszystko w dobrej wierze mówią :roll: zasiewają ziarno nadziei
Awatar użytkownika
seth
Posty: 241
Rejestracja: 4 lis 2015, o 16:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: seth »

u mnie nadzieja jest podsycana non stop :)
Dla zamówienia z XI.2015 był już marzec 2016, potem maj, potem czerwiec, teraz wrzesień. Normalnie cóż za frajda. Tyle nadziei. I to za friko :P
daro
Posty: 519
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:56
Samochód: Superb III
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: daro »

seth pisze:u mnie nadzieja jest podsycana non stop :)
Dla zamówienia z XI.2015 był już marzec 2016, potem maj, potem czerwiec, teraz wrzesień. Normalnie cóż za frajda. Tyle nadziei. I to za friko :P
masz jeszcze jedna atrakcję za darmo...możesz liczyć sobie hipotetyczny rabat :roll: no i masz nowy model rocznikowo, dostajesz kupony PLN 2,000
Awatar użytkownika
seth
Posty: 241
Rejestracja: 4 lis 2015, o 16:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: seth »

rewelacja. Jak mnie jeszcze pokarmią trochę nadzieją to może się uda nawet MY2018 :D
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Enriquez »

Nie 2000 tylko 2200 :)
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
Kaspersky81
Posty: 375
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:36
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kaspersky81 »

Itaj pisze:Mój SIII ma się wyprodukować w przyszłym tygodniu. Ma to już być model 2017 tylko żaden z pytanych dilerów nie był w stanie dokładnie wymienić co się zmiania. Jeden twierdzi że Amundsen bedzie 8 calowy drugi o tym nie słyszał. Trzeci twierdzi że przy kamerze musi być dołożona tylna wycieraczka itd.
Czy ktoś z Was się orientuje co będzie nowego/zmienionego?
Pozdrawiam Kędzierzyn-Koźle ;-) Kolejny SIII w naszym mieście będzie? :)
Awatar użytkownika
Iron
Posty: 277
Rejestracja: 5 maja 2010, o 11:46
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: WA (SK)
Kontakt:

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Iron »

Kaspersky81 pisze:
Itaj pisze:Mój SIII ma się wyprodukować w przyszłym tygodniu. Ma to już być model 2017 tylko żaden z pytanych dilerów nie był w stanie dokładnie wymienić co się zmiania. Jeden twierdzi że Amundsen bedzie 8 calowy drugi o tym nie słyszał. Trzeci twierdzi że przy kamerze musi być dołożona tylna wycieraczka itd.
Czy ktoś z Was się orientuje co będzie nowego/zmienionego?
Pozdrawiam Kędzierzyn-Koźle ;-) Kolejny SIII w naszym mieście będzie? :)
Już dojechał do dealera ? :)
Obrazek

Obecnie:
Superb III L&K 2.0 TSI 280KM 4x4 DSG
Fabia III 1.0 TSI DGS Style
Kymco AK550
Awatar użytkownika
Kaspersky81
Posty: 375
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:36
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kaspersky81 »

Iron pisze:
Już dojechał do dealera ? :)
Jeszcze nie... podobno będzie na poniedziałek na miejscu, tak zapewniał dealer...
ODPOWIEDZ