Niepoprawna godzina z GPS

quasarus
Posty: 11
Rejestracja: 20 lis 2010, o 13:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Wojtek

Niepoprawna godzina z GPS

Post autor: quasarus »

Cześć wszystkim,

W mojej Skodzie Superb 3 kombi, która jest jeszcze na gwarancji zaczynają sie ujawniać rożne drobne usterki. Jedną z nich jest niepoprawny czas przy ustawieniu brania z GPS. Jak ustawie ręcznie to wtedy jest ok, ale chodzi mi o to żeby brać z GPS, bo wtedy sam zmienia czas zimowy na letni oraz odwrotnie. Błąd wynosi dokładnie jedna godzinę. Sprawdzałem strefę czasową i niby jest ok. Mieliście może taki problem? Podejrzewam, ze jest jakiś błąd w oprogramowaniu i trzeba wgrać aktualizacje. Nie wiem jednak jak to zrobić. Być może nie obejdzie sie bez ASO.

Z góry dzięki za sugestie,
quasarus
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5816
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Niepoprawna godzina z GPS

Post autor: pab567 »

Jaką masz teraz wersję oprogramowania?
__atomek__
Posty: 741
Rejestracja: 5 mar 2012, o 07:19
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Niepoprawna godzina z GPS

Post autor: __atomek__ »

Ja tez tak miałem. Ręczna zmiana na czas letni/zimowy krótkotrwale naprawiała problem. problem ten pojawił sie znikąd i sam odszedł. Problem jest znany i wynika raczej z systemy Connect, który znów pomiędzy 15 a 20 marca nie będzie działał prawidłowo
Pozdrawiam:
Tomek
krzysn
Posty: 280
Rejestracja: 6 lis 2011, o 11:32
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Krzysiek

Re: Niepoprawna godzina z GPS

Post autor: krzysn »

To tak wyjątkowo offtopic :-)
Poradźcie, co mam zrobić aby w Columbusie mieć j. polski ale klawiaturę qwerty. Wkurza mnie, że klawiatura domyślnie uruchamia się w układzie, zdaje się, niemieckim, "y" i "z" zamienione miejscami. Dołożyłem klawiaturę brytyjską ale muszę za każdym razem podczas pisania przełączać układ.
Superb FL 2020.
marasmus007
Posty: 955
Rejestracja: 30 kwie 2011, o 01:34
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 371 KM/482 Nm
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Poznań

Re: Niepoprawna godzina z GPS

Post autor: marasmus007 »

krzysn pisze: 12 mar 2020, o 08:44 To tak wyjątkowo offtopic :-)
Poradźcie, co mam zrobić aby w Columbusie mieć j. polski ale klawiaturę qwerty. Wkurza mnie, że klawiatura domyślnie uruchamia się w układzie, zdaje się, niemieckim, "y" i "z" zamienione miejscami. Dołożyłem klawiaturę brytyjską ale muszę za każdym razem podczas pisania przełączać układ.
Superb FL 2020.
Jako język podstawowy masz ustawiony język polski , stąd zamiana Z i Y. Jedyny sposób to zmienić język podstawowy lub przełączać tak jak to robisz dotychczas. Jest jeszcze trzecie wyjście zaakceptować układ z przestawionymi literkami.
ODPOWIEDZ