x3 kierunkowskaz

Awatar użytkownika
Daniel303
Posty: 29
Rejestracja: 21 lut 2018, o 11:10
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Aktualnie: 193KM
Imię: Daniel
Lokalizacja: Gdańsk

Re: x3 kierunkowskaz

Post autor: Daniel303 »

piotraskbw pisze:Panowie startuję z pierwszą partią, zostało na razie 5 płytek, chętni pisać PW

Wysłano wiadomość PW
Ford Mondeo Mk3 2007 TDCI 115KM - ok. 3 lat
Daewoo Tico - ok 1 rok
Skoda Superb 1, 2.8, Benzyna + Gaz, 193KM
piotraskbw
Posty: 797
Rejestracja: 16 lis 2017, o 21:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 195KM / 420Nm
Lokalizacja: LDZ

Re: x3 kierunkowskaz

Post autor: piotraskbw »

Ludziska, odkopuję temat ale trochę w innej odsłonie, najzwyczajniej w świecie nie mam czasu ogarnąć tematu "produkcji" i dystrybucji.

Szukam osoby, zainteresowanej odkupieniem "całego rozwiązania" tj. projekty płytek, oprogramowanie oraz spora część elementów potrzebnych do montażu gotowego modułu.
Całość trzeba polutować i zaprogramować.
Jeśli kupiłeś grafitowego Superba, to się odezwij na PW, powiem Ci wszystko o tym aucie (charakterystycznym znakiem jest, to że grill na masce jest przedliftowy a auto poliftowe).
Mektyk
Posty: 5
Rejestracja: 23 lut 2021, o 13:40
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)

Re: x3 kierunkowskaz

Post autor: Mektyk »

Witam wszystkich ;P
Mam szybkie pytanko, jak rozmawiacie już (wiem, data ^^) o składaniu lusterek. Otóż mam problem banalny, ale jako że posiadam superba SI z 2006r od dwóch tygodniu to wole się zapytać niż potem naprawiać. NIE POSIADAM 4 pozycji na joysticku od lusterek, posiadam L,P i grzanie. Czy jest jakakolwiek inna opcja, że lusterka nie są składane ręcznie. Muszą być zastane chyba od czasu wyjechania z fabryki ponieważ przóbowałem złożyć je ręcznie, ale za nic nie chcą drgnąć, a całej siły nie używałem, żeby ich nie połamać ;p
ODPOWIEDZ