Wymiana wtrysku i adaptacja, spr. parametrów

stanley_83
Posty: 72
Rejestracja: 15 cze 2018, o 22:49
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Imię: Stasio
Lokalizacja: Okolice Gdańska

Re: Wymiana wtrysku i adaptacja, spr. parametrów

Post autor: stanley_83 »

fabek pisze: 19 mar 2021, o 14:36 Wygląda jak zwarcie do masy, czyli wiązka jak najbardziej możliwa. Powiem szczerze nie zasnąłbym spokojnie jakbym podczas jazdy miał spiralę czy checkengine podczas jazdy. Zwracam honor dla pana tunera.
Hehe, miałem tak, jak pojawiła mi się pierwszy raz, przed softem. Aż żona się na mnie boczyła:] Bo czego to nie próbowałem i gdzie nie szukałem:] Aż w końcu poddałem się, oddałem do mechanika i znalazł w wiązce, niestety trzeba to przyznać że skoda coś ma z tymi wiązkami, drzwi od kierowcy, klapa bagażnika, wielu ma z tymi miejscami problemy. Tylko wydaje mi się że mechanik może nie do końca dobrze to zabezpieczył, lub czasem w innym miejscu coś się dzieje. Ale na szczęście już nie pamiętam kiedy mi się to pojawiło ponownie. Tuner jak zobaczył te błędy to od razu powiedział że wiązka, że jak będzie często wyskakiwać, to żeby wpaść do niego to poszuka wadliwego kawałka lub da nowe kable od czujników. Dlatego troszkę się uspokoiłem i żona odetchnęła :p.

A wracając do wtrysków, to propozycja jest dalej aktualna? Przy jakieś okazji się umówimy i spojrzysz swoim doświadczonym okiem? ;]
fabek
Administrator
Posty: 1235
Rejestracja: 5 sie 2019, o 07:50
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wymiana wtrysku i adaptacja, spr. parametrów

Post autor: fabek »

Tak, zostaw nr tel na priv. Pozdro
POMOC W TUNING / DPF / EGR / SCR
ODPOWIEDZ