Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
pejot
Posty: 218
Rejestracja: 3 maja 2021, o 11:47
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pejot »

Jakiś ponury żart. Hak holowniczy technologią z kosmosu, że są z nim problemy? Jeśli to prawda, że hak powoduje takie opóźnienia to ja odpadam -_-
Skoda Superb III Sportline | MY22 | Steel Grey | 2.0 TSI 190KM
Obrazek
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »


arczi901 pisze:
siemi1 pisze: 31 sie 2021, o 12:33 Co do HAKa koleżanka do A4 chciała ale z automatu jej powiedzieli że to robi opóźnienie o 12mies...

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka
ja jak zamawiałem to nie było takiego info. Nawet teraz jakby mi ktokolwiek powiedział ze auto zjedzie do mnie jak zrezygnuje z haka to bym sie nie zastanawiał nawet sekundy. Zawsze mogę sobie dołożyć hak po gwarancji

Ciekawe jest czy jest ktoś na grupie kto ostatnio odbierał auto z hakiem składanym... :? :?
No info z wczoraj. Przy wycenianiu A4 info od KrostoskiwgoAudi w Wawie.

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka

Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
arczi901
Posty: 212
Rejestracja: 24 lut 2021, o 15:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arczi901 »

pejot pisze: 31 sie 2021, o 12:55 Jakiś ponury żart. Hak holowniczy technologią z kosmosu, że są z nim problemy? Jeśli to prawda, że hak powoduje takie opóźnienia to ja odpadam -_-
No wszytsko to domysły i spekulacje bo o jakieś oficjalne info co u kogo brakuje nie ma szansy. Nie rozumiem dlaczego nie ma kurka jakiegoś oficjalnego info, ze w tej konfiguracji brakuje: a,b,c i szacowane pojawienie sie komponentu i doposażenie w tygodniu x.
A co sie pytam to wiadomo że nic nie wiadomo. Takie podejście tylko to wkurwia bo człowiek niby wie że auto będzie stało na parkingu, a z drugiej strony trochę się łudzi że sie odezwie ktoś z salonu
sonic
Posty: 141
Rejestracja: 30 cze 2021, o 13:07
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 1337
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: sonic »

arczi901 pisze: 31 sie 2021, o 12:45 ja jak zamawiałem to nie było takiego info. Nawet teraz jakby mi ktokolwiek powiedział ze auto zjedzie do mnie jak zrezygnuje z haka to bym sie nie zastanawiał nawet sekundy. Zawsze mogę sobie dołożyć hak po gwarancji

Ciekawe jest czy jest ktoś na grupie kto ostatnio odbierał auto z hakiem składanym... :? :?
akurat mam zamowiony hak skladany, moze to a moze panoramiczny daszek tak mnie przeciaga
michal1326
Posty: 29
Rejestracja: 26 kwie 2021, o 10:19
Samochód: Superb III combi Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: michal1326 »

sonic pisze: 31 sie 2021, o 13:10
arczi901 pisze: 31 sie 2021, o 12:45 ja jak zamawiałem to nie było takiego info. Nawet teraz jakby mi ktokolwiek powiedział ze auto zjedzie do mnie jak zrezygnuje z haka to bym sie nie zastanawiał nawet sekundy. Zawsze mogę sobie dołożyć hak po gwarancji

Ciekawe jest czy jest ktoś na grupie kto ostatnio odbierał auto z hakiem składanym... :? :?
akurat mam zamowiony hak skladany, moze to a moze panoramiczny daszek tak mnie przeciaga
też mam zamówioną wersję z hakiem składanym. Zobaczymy czy się wyprodukuje i kiedy :twisted:
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »


arczi901 pisze: Nie rozumiem dlaczego nie ma kurka jakiegoś oficjalnego info, ze w tej konfiguracji brakuje: a,b,c i szacowane pojawienie sie komponentu i doposażenie w tygodniu x.
Na samym początku problemów delaerzy wiedzieli które auta zostają na placach i co w nich brakuje ale to chyba tylko w pierws,ym tygodniu potem się tego tyle nazbierało że już skoda do delaerow takich info już nie przekazywala.

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka

Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

michal1326 pisze:
sonic pisze: 31 sie 2021, o 13:10
arczi901 pisze: 31 sie 2021, o 12:45 ja jak zamawiałem to nie było takiego info. Nawet teraz jakby mi ktokolwiek powiedział ze auto zjedzie do mnie jak zrezygnuje z haka to bym sie nie zastanawiał nawet sekundy. Zawsze mogę sobie dołożyć hak po gwarancji

Ciekawe jest czy jest ktoś na grupie kto ostatnio odbierał auto z hakiem składanym... :? :?
akurat mam zamowiony hak skladany, moze to a moze panoramiczny daszek tak mnie przeciaga
też mam zamówioną wersję z hakiem składanym. Zobaczymy czy się wyprodukuje i kiedy :twisted:
No jeden scout wyprodukowany w czerwcu i jedna w lipcu wraz z LK sedan mają haki na razie nic nie wiadomo.

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka

Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
pejot
Posty: 218
Rejestracja: 3 maja 2021, o 11:47
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pejot »

arczi901 pisze: 31 sie 2021, o 13:09
pejot pisze: 31 sie 2021, o 12:55 Jakiś ponury żart. Hak holowniczy technologią z kosmosu, że są z nim problemy? Jeśli to prawda, że hak powoduje takie opóźnienia to ja odpadam -_-
No wszytsko to domysły i spekulacje bo o jakieś oficjalne info co u kogo brakuje nie ma szansy. Nie rozumiem dlaczego nie ma kurka jakiegoś oficjalnego info, ze w tej konfiguracji brakuje: a,b,c i szacowane pojawienie sie komponentu i doposażenie w tygodniu x.
A co sie pytam to wiadomo że nic nie wiadomo. Takie podejście tylko to wkurwia bo człowiek niby wie że auto będzie stało na parkingu, a z drugiej strony trochę się łudzi że sie odezwie ktoś z salonu
Ano właśnie. Najgorszy jest brak rzetelnych informacji od producenta. Stąd się rodzą plotki i domysły. Zapewne ujawnianie oficjalnie jakich komponentów brakuje spowodowałby znaczny spadek zamawianych samochodów czy dodatkowego wyposażenia co idzie w parze z niższymi zyskami dealerów i producenta. Kasa kasa i jeszcze raz kasa.
Skoda Superb III Sportline | MY22 | Steel Grey | 2.0 TSI 190KM
Obrazek
arczi901
Posty: 212
Rejestracja: 24 lut 2021, o 15:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arczi901 »

pejot pisze: 31 sie 2021, o 13:18
arczi901 pisze: 31 sie 2021, o 13:09
pejot pisze: 31 sie 2021, o 12:55 Jakiś ponury żart. Hak holowniczy technologią z kosmosu, że są z nim problemy? Jeśli to prawda, że hak powoduje takie opóźnienia to ja odpadam -_-
No wszytsko to domysły i spekulacje bo o jakieś oficjalne info co u kogo brakuje nie ma szansy. Nie rozumiem dlaczego nie ma kurka jakiegoś oficjalnego info, ze w tej konfiguracji brakuje: a,b,c i szacowane pojawienie sie komponentu i doposażenie w tygodniu x.
A co sie pytam to wiadomo że nic nie wiadomo. Takie podejście tylko to wkurwia bo człowiek niby wie że auto będzie stało na parkingu, a z drugiej strony trochę się łudzi że sie odezwie ktoś z salonu
Ano właśnie. Najgorszy jest brak rzetelnych informacji od producenta. Stąd się rodzą plotki i domysły. Zapewne ujawnianie oficjalnie jakich komponentów brakuje spowodowałby znaczny spadek zamawianych samochodów czy dodatkowego wyposażenia co idzie w parze z niższymi zyskami dealerów i producenta. Kasa kasa i jeszcze raz kasa.
może i tak ale cały wkurw od klientów zbierają handlowcy którzy muszą co jakieś czas tłumaczyć dlaczego auta nie ma i dlaczego nic nie wiadomo. Jest sporo ludzie którzy rezygnują z już wyprodukowanych aut i z problemem zostaje znowu dealer bo fakturka do zapłaty jest aa auto nie ma klienta.
Znam juz ok 5przypadków gdzie ludzie porzucili nadzieję i swoje auta gdzieś tam na parkingu i wzięli coś od ręki. Gdyby ktoś im powiedział żeby poczekali miesiąc to pewnie by zostali a tak zostały klienta brak
pejot
Posty: 218
Rejestracja: 3 maja 2021, o 11:47
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pejot »

Patrząc na puste place to chętni na takie auta porzucone przez pierwotnych klientów się znajdą :) Mijam codziennie plac Mazdy i Nissana w Warszawie i takich pustek nigdy tam nie było, a jeszcze niedawno plac wyglądał jak lotnisko gdzie składują niekompletne Skody. Teraz samochody na palcach jednej ręki można policzyć.
Skoda Superb III Sportline | MY22 | Steel Grey | 2.0 TSI 190KM
Obrazek
arczi901
Posty: 212
Rejestracja: 24 lut 2021, o 15:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arczi901 »

pejot pisze: 31 sie 2021, o 13:32 Patrząc na puste place to chętni na takie auta porzucone przez pierwotnych klientów się znajdą :) Mijam codziennie plac Mazdy i Nissana w Warszawie i takich pustek nigdy tam nie było, a jeszcze niedawno plac wyglądał jak lotnisko gdzie składują niekompletne Skody. Teraz samochody na palcach jednej ręki można policzyć.
Aż czekam kiedy handlowiec napisze mi, że na moje auto czeka już ok 5 klientów :twisted: :twisted:
W Volvo jest dość fajna jednostka 2.0 190KM dostepna od reki. Nie bedzie tak doje..a jak skoda ale cena jest do przyjęcia ;-)
https://domvolvo.volvocars-partner.pl/d ... 4-4626919/
Awatar użytkownika
padero
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2021, o 05:49
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: padero »

Ja zamawiałem bez haka i bez gniazdek z tyłu, mam bluetoth plus i szklany dach i przyszła terminowo. Braku haka nie mogę odżałować, bo rowery będę musiał na dachu wozić....., ale może faktycznie on opóźnia sprawę🤔
Krzywolusty
Posty: 12
Rejestracja: 19 sie 2021, o 12:02
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Krzywolusty »

Przepraszam jeśli to już pisałeś, ale co to znaczy terminowo? Ile musiałeś czekać?
Pytam, bo może od razu dostałeś 9 miesięcy oczekiwania i się wyrobili :D
Awatar użytkownika
padero
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2021, o 05:49
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: padero »

Krzywolusty pisze: 31 sie 2021, o 22:47 Przepraszam jeśli to już pisałeś, ale co to znaczy terminowo? Ile musiałeś czekać?
Pytam, bo może od razu dostałeś 9 miesięcy oczekiwania i się wyrobili :D
Zamawiałem w drugiej połowie marca, wtedy orientacyjnie powiedzieli że samochód będzie na przełomie sierpnień/wrzesień z naciskiem na wrzesień. Finalnie odebrałem 18 sierpnia.
michal1326
Posty: 29
Rejestracja: 26 kwie 2021, o 10:19
Samochód: Superb III combi Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: michal1326 »

padero pisze: 31 sie 2021, o 23:24
Krzywolusty pisze: 31 sie 2021, o 22:47 Przepraszam jeśli to już pisałeś, ale co to znaczy terminowo? Ile musiałeś czekać?
Pytam, bo może od razu dostałeś 9 miesięcy oczekiwania i się wyrobili :D
Zamawiałem w drugiej połowie marca, wtedy orientacyjnie powiedzieli że samochód będzie na przełomie sierpnień/wrzesień z naciskiem na wrzesień. Finalnie odebrałem 18 sierpnia.
Kurcze - to termin zamówienia prawie tak jak u mnie, mogłem zrezygnować z tego haka :oops:
ODPOWIEDZ