Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2359
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

Jak juz wasze auta będą w drodze od importera ciśnięcie dealera czy Leasingodawcę aby opony zimowe wam szybko załatwił. U mnie dla kilku aut to 1h1,5 tyg opony potem przegląd 0 i transport.

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka

Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Big »

Siemi1 u mnie nowe koła zimowe już czekają w garażu (nawet położyłem już na felgi powłokę Gtechniq Weel amore) tylko Superba do tych kół jeszcze mi brakuje 😂
pejot
Posty: 218
Rejestracja: 3 maja 2021, o 11:47
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pejot »

Producent montuje letnie opony przez cały rok? Bo niby tak mi dealer powiedział, ale ktoś ostatnio wrzucał nówke Superba z foliami na zimówkach i nie wiem czy tak wyjechał z fabryki czy ktoś już sobie zdążył wymienić.
Skoda Superb III Sportline | MY22 | Steel Grey | 2.0 TSI 190KM
Obrazek
mms1994
Posty: 42
Rejestracja: 6 paź 2021, o 15:58
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Michał

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: mms1994 »

Fabrycznie letnie, ale nic nie stoi na przeszkodzie dowiezienia zimówek dilerowi i wtedy wyjeżdżasz na zimówkach ;)
Maliniak
Posty: 621
Rejestracja: 16 lis 2021, o 23:16
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 411/525
Imię: Jacek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Maliniak »

Auto zawsze przychodzi na letnich. Możesz się dogadać z dealerem żeby zamówił opony, jeżeli cena będzie w miarę atrakcyjna oczywiście, albo dowieźć ;)
pankracy
Posty: 182
Rejestracja: 25 gru 2019, o 12:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pankracy »

Ja jak już pisałem wcześniej. Za stary jestem na taką zabawe w ciuciu-babke i odpuściłem kupno. Sytuacja za rok się unormuje to wtedy kupie. Jak sie nie unormuje to pójde w inną marke na jaką bedzie mnie stać w danej chwili. Mi się nie pali bo kupuje na osobę fizyczną stąd stoicki spokój.

Auta z fabryki wychodzą wyłącznie na letnich.
Awatar użytkownika
crazywarrior69
Posty: 217
Rejestracja: 11 cze 2018, o 14:31
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Aktualnie: MY2022
Lokalizacja: Wawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: crazywarrior69 »

Skoda daje możliwość zakupu opon zimowych/opon zimowych na felgach po atrakcyjnych cenach przy zakupie auta?
Veyron
Posty: 186
Rejestracja: 29 sie 2021, o 10:34
Samochód: Superb III combi Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Kontakt:

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Veyron »

pankracy pisze: 5 gru 2021, o 17:46 Ja jak już pisałem wcześniej. Za stary jestem na taką zabawe w ciuciu-babke i odpuściłem kupno. Sytuacja za rok się unormuje to wtedy kupie. Jak sie nie unormuje to pójde w inną marke na jaką bedzie mnie stać w danej chwili. Mi się nie pali bo kupuje na osobę fizyczną stąd stoicki spokój.

Auta z fabryki wychodzą wyłącznie na letnich.
A więc jesteś w grupie "Kupuje Superba" nie kupując żadnego. Odnoszę wrażenie, że nawet nie interesuje zbytnio sytuacja a jedynie szukasz tutaj jakiejś rozrywki naszym kosztem. Dla mnie osobiście, twoje komentarze nie dodają nic ciekawego do rozmów które tutaj prowadzimy i mocno irytują.
Rozumiem, masz swój punkt widzenia którym już się podzieliles, reszta to jakis trolling lub kiepskie poczucie humoru.
Dziękuję za uwagę i sorry za offtopic ale coraz ciężej mi się te komentarze ignoruje. Z mojej strony tyle.
pankracy
Posty: 182
Rejestracja: 25 gru 2019, o 12:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pankracy »

A to ten temat to jakieś kułko wzajemmego wsparcia jest? Służy do poklepywania się po plecach czy jak.
Ty jesteś w ogóle świadomy że Twoje zamówienie może być za rok albo niewiadomo kiedy.
A prawda może być taka, że te auta z placu odbierzecie później niż ktoś kto ma auto dopiero do produkcji.
Oke odchodze z tego tematu bo tu połowa to jakieś płaczki co im sie pali
Bez odbioru
Maliniak
Posty: 621
Rejestracja: 16 lis 2021, o 23:16
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 411/525
Imię: Jacek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Maliniak »

crazywarrior69 pisze:Skoda daje możliwość zakupu opon zimowych/opon zimowych na felgach po atrakcyjnych cenach przy zakupie auta?
Dokładnie dealer. Można się dogadać i nie narzucą dużej marży, a Ty masz z głowy. Tak zrobiłem, trochę po znajomości, w przypadku dwóch aut, bo odbierałem listopad/grudzień. Podejrzewam, że można też samemu zamówić, wysłać na adres, gdzie będziesz odbierać samochód, żeby od razu ubrali w ciepłe kapcie, a letnie dać do przechowalni. W końcu to też ludzie ;)
Maliniak
Posty: 621
Rejestracja: 16 lis 2021, o 23:16
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 411/525
Imię: Jacek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Maliniak »

pankracy pisze:A to ten temat to jakieś kułko wzajemmego wsparcia jest? Służy do poklepywania się po plecach czy jak.
Ty jesteś w ogóle świadomy że Twoje zamówienie może być za rok albo niewiadomo kiedy.
A prawda może być taka, że te auta z placu odbierzecie później niż ktoś kto ma auto dopiero do produkcji.
Oke odchodze z tego tematu bo tu połowa to jakieś płaczki co im sie pali
Bez odbioru
Kup sobie słownik języka polskiego najpierw. Z tego co widzę to wszyscy w tym temacie doskonale wiedzą jaka jest sytuacja i świadomie czekają. Tylko ty masz jakiś problem. Zadzwoń do prezesa Skody, zrób awanturę to może coś przyspieszysz. Myślisz, że jakiś spisek wykryłeś? Ile razy można powtarzać, że wszyscy producenci mają problemy, bo cały świat czeka na półprzewodniki. Chcesz mieć nowe auto to czekasz, nic nie poradzisz. A to, że niektóre modele mają priorytet, bo więcej na nich zarabiają, to chyba oczywiste... Zatem ciesz się, że masz czym jeździć i mogłeś zrezygnować.
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Big »

Błagam dajcie spokój. Naprawdę człowiek tego pokroju stanowi dla was partnera do rozmów? Chłopak ewidentnie leczy kompleksy. Szkoda czasu i klawiatury. Nie karmcie trolla.
pankracy
Posty: 182
Rejestracja: 25 gru 2019, o 12:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pankracy »

Ale o co chodzi. Wasze obecne auta trzeba już złomować czy jak. Big co z twoim obecnym autem tak się psuje, że musisz na już kupować kolejne. Przecież kupujesz, na osobe fizyczną. Możesz poczekać rok przecież.
Mam inne zdanie niż wasze to mnie obrażacie. To moj ostatni post w tym wątku. Zachowujecie jakby te zamówienie było waszym być albo nie być. To nie bus którym zarabiacie.
Poklepujcie się po plecach dalej .
Veyron
Posty: 186
Rejestracja: 29 sie 2021, o 10:34
Samochód: Superb III combi Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Kontakt:

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Veyron »

Dobra, wracamy do naszych tematów.
Tak na poprawę humoru, fotka z lotniska Obrazek

P.S. Aż Tapatalk musiałem zainstalować żeby to zrobić. Obrazek
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Big »

No trochę ubyło 😅
ODPOWIEDZ