Superb 1 Problem z elektryka być może moduł komfortu

NeoRisc
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2021, o 16:54
Samochód: Superb I
Rocznik: 2006
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)

Superb 1 Problem z elektryka być może moduł komfortu

Post autor: NeoRisc »

Witam od 4 lat jestem posiadaczem Superba 2.0 tdi z 2006r.
Przez te lata nie licząc awarii alternatora po drodze auto sprawowało się naprawdę niezawodnie, jakieś pół roku temu przestało działa wewnętrzne oświetlenie nad głową pasażera ,
(To z tyłu czy podświetlenie klamek działało bez zarzuty )
Ale dziś rano przychodzę do samochodu i zauważyłem że z tyłu któryś z pasażerów (odwoziłem rodzinę w święta i z tyłu były dzieciaki ) zostawił otwartá butelkę tymbarka i dywanik jest wilgotny a nawet mokry , wyczyściłem wszystko odkurzaczem zassyajacym wodę ale po odpaleniu auta i przejechaniu krótkiej trasy zaczął świrować climatronic po niedługo potem potem wyłączyły się zegary (prędkościomierz ,obrotomierz wskazówka paliwa itd) nawiew i ekran komputera zawróciłem do domu i jak dojeżdżałem zaczęło być czuć spalenizną z nawiewu, jak dojechałem do domu zawyżylem że climatronic działa tylko gdy silnik jest wyłączony , tak samo sterowanie szybami i sterownie fotela, gdy silnik jest wyłączony to działa jak jest włączony nie działa , podobnie nawiew, czy winny może być moduł sterowna komfortu ?
Czy może ktoś miał podobną sytuację , niestety nie wiem jakie są błędy bo swojego pożyczyłem koledze ale będę go mieć jutro rano
ODPOWIEDZ