Boczne airbagi dla tylnej kanapy a foteliki

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
SE7
Posty: 200
Rejestracja: 10 lut 2020, o 19:09
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Boczne airbagi dla tylnej kanapy a foteliki

Post autor: SE7 »

Najlepiej skopiować i wkleić, weź się zastanów co wkleiłeś.
Jak na tylnej kanapie montować foteliki tyłem do kierunku jazdy? Są ISO FIX mocowania,
Ja już dzieci mam dorosłe ale jak czytam takie brednie to już wymiękam co można stworzyć na forach,
piotr26
Posty: 296
Rejestracja: 25 paź 2018, o 21:43
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 350/494
Imię: Piotr

Re: Boczne airbagi dla tylnej kanapy a foteliki

Post autor: piotr26 »

SE7 pisze: 26 kwie 2022, o 19:45 Najlepiej skopiować i wkleić, weź się zastanów co wkleiłeś.
Jak na tylnej kanapie montować foteliki tyłem do kierunku jazdy? Są ISO FIX mocowania,
Ja już dzieci mam dorosłe ale jak czytam takie brednie to już wymiękam co można stworzyć na forach,
Przeczytaj najpierw jakie było pytania, a potem co wkleiłem.

Moja odpowiedź jest na pytanie kolegi jimw. Merytoryczna i zgodna z aktualną wiedzą. Skopiowana ze strony foteliki.info. Ten serwis jest rozwiajny od wielu lat, był już kopalnią wiedzy, gdy kupowałem pierwszy fotelik dla dziecka 8 lat temu. W tym czasie zrobili bardzo dużo w kwestii propagowania bezpieczeństwa przy przeworzeniu dzieci.

Możesz sobie wymiekać, ale fakty sa takie, że Twoja wypowiedź nic nie wniosła do tematu.

Masz dzieci dorosłe, więc pewnie nie jesteś na bieżąco, ale zanim zaczniesz pisać, że ktoś pisze brednie, sam rozeznaj się w temacie, bo tylko się ośmieszasz :lol:
Maliniak
Posty: 597
Rejestracja: 16 lis 2021, o 23:16
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 411/525
Imię: Jacek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Boczne airbagi dla tylnej kanapy a foteliki

Post autor: Maliniak »


SE7 pisze:Najlepiej skopiować i wkleić, weź się zastanów co wkleiłeś.
Jak na tylnej kanapie montować foteliki tyłem do kierunku jazdy? Są ISO FIX mocowania,
Ja już dzieci mam dorosłe ale jak czytam takie brednie to już wymiękam co można stworzyć na forach,
Jak to jak? Normalnie. Dzieci jak najdłużej powinno wozić się tyłem do kierunku jazdy. To jest dopiero hit, zarzucasz komuś, że wypisuje brednie, a sam się ośmieszasz swoją ignorancją.
artho
Posty: 1086
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 17:55
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Boczne airbagi dla tylnej kanapy a foteliki

Post autor: artho »

To super jest, że prowadzicie dyskusję w temacie bezpieczeństwa, starając się zrozumieć co będzie najlepsze dla pasażerów ale po co te nerwy panowie :)
Awatar użytkownika
rowerek
Posty: 709
Rejestracja: 13 cze 2010, o 09:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Poznań

Re: Boczne airbagi dla tylnej kanapy a foteliki

Post autor: rowerek »

jimw pisze:Dzięki za odpowiedzi. Grafikę skąd ta poduszka wyskakuje widziałem, ale wolałem i tak dopytać czy ktoś ma jakieś dokładniejsze informacje.
Zrobiłem zdjęcie jak to wygląda w rzeczywistości. Poduszka rwie ten szew i z niego wyskakuje.Obrazek

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
jimw
Posty: 388
Rejestracja: 13 kwie 2017, o 10:58
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Boczne airbagi dla tylnej kanapy a foteliki

Post autor: jimw »

Ooo, dzięki!
ODPOWIEDZ