Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
rozwrot
Posty: 170
Rejestracja: 4 lut 2022, o 12:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rozwrot »

Ha, poinformowałem dealera, że jednak dziękuję za basic ledy, wracam do kolejki.
Widziałem dziś na ulicy sportline z matrixami i nie ma bata - poczekam.
grzeswr
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 12:08
Samochód: Superb III combi Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)
Imię: Grzegorz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: grzeswr »

Kris RJS pisze: 5 maja 2022, o 20:06 Podobno właśnie taki mam tj. zamknięty 😉
W takim razie chyba obaj mamy z górki!
pejot
Posty: 218
Rejestracja: 3 maja 2021, o 11:47
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pejot »

rozwrot pisze: 5 maja 2022, o 20:34 Ha, poinformowałem dealera, że jednak dziękuję za basic ledy, wracam do kolejki.
Widziałem dziś na ulicy sportline z matrixami i nie ma bata - poczekam.
Heh. Witam w klubie xD
Skoda Superb III Sportline | MY22 | Steel Grey | 2.0 TSI 190KM
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcell
Posty: 60
Rejestracja: 25 kwie 2022, o 09:42
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Marcell »

rozwrot pisze: 5 maja 2022, o 20:34 Ha, poinformowałem dealera, że jednak dziękuję za basic ledy, wracam do kolejki.
Widziałem dziś na ulicy sportline z matrixami i nie ma bata - poczekam.
Bardzo słusznie, nie dajmy się dymać, czekać rok na i jeździć limuzyną na lampach na poziomie klasy kompakt to kpina, takie auta niech sobie polska policja bierze, oni zresztą tyle co my raczej nie czekają na samochody
Awatar użytkownika
rozwrot
Posty: 170
Rejestracja: 4 lut 2022, o 12:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rozwrot »

Handlowiec się nawet nie zdziwił, co ciekawe zaczął już mówić o końcu tego roku.
Ich też dobrze kręcą z tymi terminami i sprzedają lipne komunikaty.
giegie
Sponsor
Sponsor
Posty: 11
Rejestracja: 1 mar 2022, o 07:04
Samochód: Superb III combi Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)
Imię: Grzesiek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: giegie »

cześć wszystkim. To moja pierwsza wypowiedź tutaj. Zamówiłem pod koniec lutego superba L&K 1.5 TSI z matrixami i wentylowanymi fotelami + sporo innych bajerów, ale na nie nie ma restrykcji. Rezygnować z matrixów nie zamierzam, auto chciałbym dostać nie wcześniej niż pod koniec roku, więc póki co długie terminy realizacji mi leżą. Ku mojemu zdziwieniu handlowiec powiedział mi, że nieoficjalny termin to pierwszy tydzień lipca ale nie jest to jeszcze termin zatwierdzony. Także czekam i za miesiąc się dowiem czy termin jest już zamknięty (raczej terminy z d*** patrząc na czasy oczekiwania).
Jak będzie trzeba to i 1,5 roku poczekam na auto, bo niestety alternatyw nie znalazłem dla siebie.

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za posty i informację o statusach zamówień - jesteście skarbnicą wiedzy :)!
adamzory
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2021, o 06:53
Samochód: Inny
Rocznik: 2017
Silnik: Inny
Imię: Adam

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: adamzory »

Ktoś z forumowiczów okrzyknął mnie już rekordzistą.
Zamówienie kwiecień 2021 i brak terminu nawet.
Jedynie w styczniu było zapytanie czy kastracja z Cantona czy rezygnacja.
Zero informacji stanem na dziś.
sonic
Posty: 141
Rejestracja: 30 cze 2021, o 13:07
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 1337
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: sonic »

adamzory pisze: 6 maja 2022, o 14:41 Ktoś z forumowiczów okrzyknął mnie już rekordzistą.
Zamówienie kwiecień 2021 i brak terminu nawet.
Jedynie w styczniu było zapytanie czy kastracja z Cantona czy rezygnacja.
Zero informacji stanem na dziś.
jestes jednym z rekordzistow :) myslalem ze juz odebrales :D
Arystander
Posty: 72
Rejestracja: 5 lis 2021, o 08:16
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Arystander »

giegie pisze: 6 maja 2022, o 13:35 cześć wszystkim. To moja pierwsza wypowiedź tutaj. Zamówiłem pod koniec lutego superba L&K 1.5 TSI z matrixami i wentylowanymi fotelami + sporo innych bajerów, ale na nie nie ma restrykcji. Rezygnować z matrixów nie zamierzam, auto chciałbym dostać nie wcześniej niż pod koniec roku, więc póki co długie terminy realizacji mi leżą. Ku mojemu zdziwieniu handlowiec powiedział mi, że nieoficjalny termin to pierwszy tydzień lipca ale nie jest to jeszcze termin zatwierdzony. Także czekam i za miesiąc się dowiem czy termin jest już zamknięty (raczej terminy z d*** patrząc na czasy oczekiwania).
Jak będzie trzeba to i 1,5 roku poczekam na auto, bo niestety alternatyw nie znalazłem dla siebie.

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za posty i informację o statusach zamówień - jesteście skarbnicą wiedzy :)!
Witamy, wyręczę siemi1 i zaproszę Cię do wpisania się na listę: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... p=drivesdk
wipawel
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2021, o 22:31
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: wipawel »

adamzory pisze: 6 maja 2022, o 14:41 Ktoś z forumowiczów okrzyknął mnie już rekordzistą.
Zamówienie kwiecień 2021 i brak terminu nawet.
Jedynie w styczniu było zapytanie czy kastracja z Cantona czy rezygnacja.
Zero informacji stanem na dziś.
Pytałem mojego dealera czy są u nich ludzie którzy czekają dłużej niż ja (sierpień 2021) - tak, rekordzista czeka od października 2020 - wiem tylko ze to superb sportline
Awatar użytkownika
caballero
Posty: 350
Rejestracja: 16 wrz 2016, o 16:48
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: caballero »

wipawel pisze: 7 maja 2022, o 12:08 Pytałem mojego dealera czy są u nich ludzie którzy czekają dłużej niż ja (sierpień 2021) - tak, rekordzista czeka od października 2020 - wiem tylko ze to superb sportline
O, jak odbierałem swojego (w Auto Wimar Wawa Jerozolimskie), to właśnie też dealer mi mówił, że mieli osobę, która nadal nie miała terminu, a zamawiała miesiąc wcześniej niż ja.
Ja zamawiałem w listopadzie 2020 i odbierałem rok później.

Podobno to auto, na które ktoś tak długo czeka, ma jeszcze jeden "problem", tj. kolor z czeskiej palety.
Nie wiem, czy mówimy o tym samym egzemplarzu, ale kto wie? :)
Kris RJS
Posty: 35
Rejestracja: 16 mar 2022, o 17:47
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kris RJS »

W ramach ciekawostki powiem, że w mojej firmie nadal na uzupełnienie czekają 3 Octavię RS diesel zam. z początku kwietnia 21.
Veyron
Posty: 186
Rejestracja: 29 sie 2021, o 10:34
Samochód: Superb III combi Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Kontakt:

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Veyron »

Hej, u mnie idzie ku lepszemu, przynajmniej w teorii.
Zamówienie z sierpnia i zamknął mi się 22 tydzień produkcyjny. Z Matrixow nie rezygnuje więc zobaczymy czy rzeczywiście się wyprodukuje. Mam też Pakiet Black który w teorii też powoduje opóźnienia więc jeszcze nie otwieram szampana 😁
Awatar użytkownika
Marcell
Posty: 60
Rejestracja: 25 kwie 2022, o 09:42
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Marcell »

Moje auto z matrixami miało się produkować w tym tygodniu, nie otrzymałem żadnej informacji o zmianach terminu więc trzymam się tego że faktycznie zjeżdża gdzieś akurat z taśmy :arrow:
lu_lucynka
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2022, o 20:16
Samochód: Superb III
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: lu_lucynka »

Marcell pisze: 10 maja 2022, o 10:44 Moje auto z matrixami miało się produkować w tym tygodniu, nie otrzymałem żadnej informacji o zmianach terminu więc trzymam się tego że faktycznie zjeżdża gdzieś akurat z taśmy :arrow:
Lepiej zadzwon do dealera, my o zmianie terminu dowiedzieliśmy się dopiero jak zadzwonilismy do naszego w trakcie ustalonego 3 miesiace wczesniej terminu produkcji;)
ODPOWIEDZ