Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
stanlej
Posty: 97
Rejestracja: 22 cze 2021, o 14:04
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0TDI 200KM
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa Targówek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: stanlej »

mój z matrixami ma termin zatwierdzony na połowę czerwca :D czeski film ;)
lu_lucynka
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2022, o 20:16
Samochód: Superb III
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: lu_lucynka »

A może zależy to też od wersji samochodu? Czyli priorytetem są L&k i one idą do produkcji szybciej i z matrixami a każdy niższa wersja wyposażenia musi z czegoś rezygnować żeby wskoczyć w kolejke i dostać zamknięty termin?
Klimekpl
Posty: 115
Rejestracja: 17 mar 2022, o 07:35
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Klimekpl »

Ale te dwa co wskoczyły niby teraz na czerwiec z Matrixami to Style. Diler wspomniał coś, że mogły być już wyprodukowane i czekały na papiery. Czeski film - dobre Ano Ano :)
Klimekpl
Posty: 115
Rejestracja: 17 mar 2022, o 07:35
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Klimekpl »

Chyba nie od wersji zależy bo Superb jako flagowiec bez Ful-Ledów w porównaniu z Fabią ta ma nawet dynamiczny kierunkowskaz z przodu to raczej wpadka producenta tych ledów a nie wartościowania wersji :)
sssuperb
Posty: 22
Rejestracja: 8 lut 2022, o 16:16
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: sssuperb »

otrzymałem informację że dla RM23 nie zostanie utrzymana cena, czy ktoś z Was też dostał taką wiadomość? Cena zostanie przeliczona dla konfiguracji RM23, nowy rok modelowy będzie się wiązał pewnie z wyższą ceną.
lu_lucynka
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2022, o 20:16
Samochód: Superb III
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: lu_lucynka »

sssuperb pisze: 12 maja 2022, o 11:16 otrzymałem informację że dla RM23 nie zostanie utrzymana cena, czy ktoś z Was też dostał taką wiadomość? Cena zostanie przeliczona dla konfiguracji RM23, nowy rok modelowy będzie się wiązał pewnie z wyższą ceną.
A nowy rok modelowy nie mial wchodzić na produkcję od 26 tyg już?
Veyron
Posty: 186
Rejestracja: 29 sie 2021, o 10:34
Samochód: Superb III combi Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Kontakt:

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Veyron »

Klimekpl pisze: 12 maja 2022, o 08:37
stanlej pisze: 11 maja 2022, o 17:47 To chyba naprawde idzie tez limitami poszczegolnych dilerow i z jakiego cennika zamowienie poszło.
...Natomiast dalej podtrzymuje informację, że do końca połowy roku czyli do końca czerwca auta z Matrixami nie będą produkowane.

Czekam....
Zobaczymy, mam conajmniej 3 auta z matrixami, z zamkniętymi terminami na czerwiec, więc niedługo się przekonamy
marswi
Posty: 10
Rejestracja: 21 lis 2021, o 18:01
Samochód: Superb III combi Facelift
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: marswi »

Ja już im w te terminy nie wierzę (choć podobno zamknięty termin jest pewny). Sprzedawca poinformował mnie, że jeszcze może się wyprodukować niekompletny i będzie stał ale podobno z superbami się to teraz nie zdarza. Ja zdążyłem już raz swoje używane auto sprzedać i musiałem kupić następne (w sumie to udało mi się superba) a teraz znów będę sprzedawał. Także czekam do informacji, że auto jest w drodze do salonu żeby później znów używki nie kupować.
sssuperb
Posty: 22
Rejestracja: 8 lut 2022, o 16:16
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: sssuperb »

lu_lucynka pisze: 12 maja 2022, o 11:18
sssuperb pisze: 12 maja 2022, o 11:16 otrzymałem informację że dla RM23 nie zostanie utrzymana cena, czy ktoś z Was też dostał taką wiadomość? Cena zostanie przeliczona dla konfiguracji RM23, nowy rok modelowy będzie się wiązał pewnie z wyższą ceną.
A nowy rok modelowy nie mial wchodzić na produkcję od 26 tyg już?
chyba tak. Mi zmienili termin na 33 tydzień, stąd pewnie informacja o braku utrzymaniu ceny.
ciusiek101
Posty: 167
Rejestracja: 17 maja 2021, o 20:50
Samochód: Superb III
Silnik: Inny
Imię: Maciej

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ciusiek101 »

sssuperb pisze: 12 maja 2022, o 11:26
lu_lucynka pisze: 12 maja 2022, o 11:18
sssuperb pisze: 12 maja 2022, o 11:16 otrzymałem informację że dla RM23 nie zostanie utrzymana cena, czy ktoś z Was też dostał taką wiadomość? Cena zostanie przeliczona dla konfiguracji RM23, nowy rok modelowy będzie się wiązał pewnie z wyższą ceną.
A nowy rok modelowy nie mial wchodzić na produkcję od 26 tyg już?
chyba tak. Mi zmienili termin na 33 tydzień, stąd pewnie informacja o braku utrzymaniu ceny.
Ja pomimo braku terminu produkcji otrzymalem informacje "slowna" o 100 % utrzymaniu ceny - tylko zmiana silnika na miec wpływ proporcjolany na jej wysokość.
Awatar użytkownika
stanlej
Posty: 97
Rejestracja: 22 cze 2021, o 14:04
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0TDI 200KM
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa Targówek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: stanlej »

eh, gwarancje ceny gwarancją ceny, ale jak w październiku kalkulowałem leasing niskich rat to było 104%, teraz wychodzi 114%...
lu_lucynka
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2022, o 20:16
Samochód: Superb III
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: lu_lucynka »

A propos, jaki leasing polecacie?;)
Dave90
Posty: 17
Rejestracja: 20 sty 2022, o 01:39
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)
Lokalizacja: Szczecin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Dave90 »

marswi pisze: 12 maja 2022, o 11:21 Ja już im w te terminy nie wierzę (choć podobno zamknięty termin jest pewny). Sprzedawca poinformował mnie, że jeszcze może się wyprodukować niekompletny i będzie stał ale podobno z superbami się to teraz nie zdarza. Ja zdążyłem już raz swoje używane auto sprzedać i musiałem kupić następne (w sumie to udało mi się superba) a teraz znów będę sprzedawał. Także czekam do informacji, że auto jest w drodze do salonu żeby później znów używki nie kupować.
No jak się nie zdarza jak przed majówką pisałem, że mój się już wyprodukował ale bez faktury, czyli stoi i czeka na części? 🤔
Wersja style, z matrixów nie rezygnowałem…
marswi
Posty: 10
Rejestracja: 21 lis 2021, o 18:01
Samochód: Superb III combi Facelift
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: marswi »

Dave90 pisze: 12 maja 2022, o 13:13
marswi pisze: 12 maja 2022, o 11:21 Ja już im w te terminy nie wierzę (choć podobno zamknięty termin jest pewny). Sprzedawca poinformował mnie, że jeszcze może się wyprodukować niekompletny i będzie stał ale podobno z superbami się to teraz nie zdarza. Ja zdążyłem już raz swoje używane auto sprzedać i musiałem kupić następne (w sumie to udało mi się superba) a teraz znów będę sprzedawał. Także czekam do informacji, że auto jest w drodze do salonu żeby później znów używki nie kupować.
No jak się nie zdarza jak przed majówką pisałem, że mój się już wyprodukował ale bez faktury, czyli stoi i czeka na części? 🤔
Wersja style, z matrixów nie rezygnowałem…
Cytuję słowa handlowca
Dave90
Posty: 17
Rejestracja: 20 sty 2022, o 01:39
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)
Lokalizacja: Szczecin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Dave90 »

Jeszcze się nie nauczyłeś, że handlowiec wszystko Ci powie byle tylko coś sprzedać albo mieć święty spokój? ;)
ODPOWIEDZ