SIII - hak i bagażnik na rowery

tomekk1980
Posty: 137
Rejestracja: 23 wrz 2018, o 11:27
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Tomek
Lokalizacja: Szczyrk

Re: SIII - hak i bagażnik na rowery

Post autor: tomekk1980 »

Ja do tej pory używałem do przewozu rowerów Thule Proride 591. Obecnie Jestem po zakupie platformy na hak. Byłem nastawiony na Thule 922 ale po przymiarce rowerów zobaczyłem że to nie jest takie proste i jest bardzo ciasno. Zainteresowała mnie platforma Yakima Justclick 3, oglądałem, była przymiarka rowerów, opinie też swoje dorzucił kolega woj_tek i zakupiłem Yakime. Na razie nie wypowiem się nic więcej jeśli chodzi o użytkowanie bo dopiero zaczynam z nią jazdę, ale wygada solidnie a montaż na haku jest banalnie prosty.
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: SIII - hak i bagażnik na rowery

Post autor: orlik »

Potwierdzam, jakość Yakimy rewelacja.
Co prawda kupiłem FoldClick2, bo na więcej rowerów nie potrzebowałem, a bardziej podobał mi się jej kształt.
Jest prze wygodna, stabilna i bardzo dobrze zrobiona, a to tego po ściągnięciu rowera/rowerów wrzucam do bagażnika i nie ma co ukraść ;)
horcio
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2023, o 08:43
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2018
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: SIII - hak i bagażnik na rowery

Post autor: horcio »

Ja zakupiłem Aguri Acvite Bike 4
Fabryczny chowany hak, 3 szt rowerów 29' mieszczą się bez problemu i spokojnie można predkosciami autostradowymi śmigać.
Z tego co czytałem polska firma i chwalona.

Taniej od analogicznych Thule a jakoś naprawdę dobra. Z trzema rowerami można odchylić platformę i otworzyć bagażnik. mam kombi
ODPOWIEDZ