Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
stanlej
Posty: 97
Rejestracja: 22 cze 2021, o 14:04
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0TDI 200KM
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa Targówek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: stanlej »

Ktoś tu kiedyś wspominał, że importer ma 4 dni robocze na dostarczenie do dealera.
Moje auto jest w Poznaniu od zeszłego tygodnia a dealer twierdzi, że importer nie jest obarczony żadnym czasem maksymalnym.

Możecie dać znać jakie informacje do Was docierają w tym teamacie?
Awatar użytkownika
rowerek
Posty: 714
Rejestracja: 13 cze 2010, o 09:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Poznań

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rowerek »

Wystarczy, że na cle się coś wysypało i robi się zator. Czasami trwa to dłużej niż normalnie i w żaden sposób nie jest zależne od importera, a tym bardziej dealera.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
caballero
Posty: 350
Rejestracja: 16 wrz 2016, o 16:48
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: caballero »

stanlej pisze: 4 lip 2022, o 12:38 Ktoś tu kiedyś wspominał, że importer ma 4 dni robocze na dostarczenie do dealera.
Moje auto jest w Poznaniu od zeszłego tygodnia a dealer twierdzi, że importer nie jest obarczony żadnym czasem maksymalnym.

Możecie dać znać jakie informacje do Was docierają w tym teamacie?
Mój poprzedni Superb (MY 2017) szedł z Poznania do dealera prawie 2 tyg., bo czekali na jakieś dokumenty, które nie dotarły na czas.
Awatar użytkownika
stanlej
Posty: 97
Rejestracja: 22 cze 2021, o 14:04
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0TDI 200KM
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa Targówek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: stanlej »

caballero pisze:
stanlej pisze: 4 lip 2022, o 12:38 Ktoś tu kiedyś wspominał, że importer ma 4 dni robocze na dostarczenie do dealera.
Moje auto jest w Poznaniu od zeszłego tygodnia a dealer twierdzi, że importer nie jest obarczony żadnym czasem maksymalnym.

Możecie dać znać jakie informacje do Was docierają w tym teamacie?
Mój poprzedni Superb (MY 2017) szedł z Poznania do dealera prawie 2 tyg., bo czekali na jakieś dokumenty, które nie dotarły na czas.
Ah.. :(

No niedobrze, niedobrze...

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

pawcio007
Posty: 19
Rejestracja: 28 cze 2022, o 12:54
Samochód: Superb III combi Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Tomek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pawcio007 »

A to spoko @stanley że już Ci idzie Superb. Ja zamawiałem 27.10 to może jest nadzieja, że kiedyś ja go dostanę. Nie rezygnowałeś z Matrix?
pawcio007
Posty: 19
Rejestracja: 28 cze 2022, o 12:54
Samochód: Superb III combi Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Tomek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pawcio007 »

I u jakiego dealera zamawiałeś, pytam z ciekawości, że tak "szybko" idzie
3pm_krk
Posty: 146
Rejestracja: 5 sie 2021, o 10:28
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Kontakt:

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: 3pm_krk »

U mnie właśnie minęło 11 miesięcy od zamówienia - wciąż brak terminu produkcji, chociaż jakiś wstępny jest ponoć na wrzesień 2022.
Pozdrawiam, Łukasz
Skoda Superb 2.0 TSI 280 KM 2022
https://vigipodia.pl/uslugi-podologiczne/
Awatar użytkownika
stanlej
Posty: 97
Rejestracja: 22 cze 2021, o 14:04
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0TDI 200KM
Imię: Piotr
Lokalizacja: Warszawa Targówek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: stanlej »

pawcio007 pisze: 4 lip 2022, o 14:41 A to spoko @stanley że już Ci idzie Superb. Ja zamawiałem 27.10 to może jest nadzieja, że kiedyś ja go dostanę. Nie rezygnowałeś z Matrix?
Nie, jedyna restrykcja to Canton.
zalezi
Posty: 407
Rejestracja: 20 sie 2020, o 16:06
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: zalezi »

ilmash pisze:dlatego ja zamawiałem Stingera jak się zrobił bajzel z matrixami i było ryzyko kastracji więcej niż Cantona. Audio mogę sobie zrobić, ale 360 czy TAH nie dodam sobie jako retrofit w sensowny sposób
Jak oceniasz Stingera? Masz polifta 3.3?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
puturas
Posty: 7
Rejestracja: 3 lip 2022, o 16:10
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: puturas »

Panowie, pytanko.
Piszecie, że Skody Superb przychodzą bez systemu nagłośnienia Canton(12 glosnikow)
Jeśli brałem Superba w Style i do tego pakiet comfort w którym jest : Canton, navi Amudsen, kamera cofania i climatronik, to nie będzie żadnej z tych wymienionych czy tylko okrojona o Camtona?
I drugie pytanko, czy duza różnica jest między tym podstawowym (8 glosnikow) A Cantonem?
ilmash
Posty: 26
Rejestracja: 2 gru 2021, o 09:06
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Katowice

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ilmash »

zalezi pisze: 4 lip 2022, o 15:24
ilmash pisze:dlatego ja zamawiałem Stingera jak się zrobił bajzel z matrixami i było ryzyko kastracji więcej niż Cantona. Audio mogę sobie zrobić, ale 360 czy TAH nie dodam sobie jako retrofit w sensowny sposób
Jak oceniasz Stingera? Masz polifta 3.3?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie mam jeszcze ;) zamawiałem na początku roku mniej więcej(3.3 MY22/23, High Chroma Red+Nappa Red, bez panoramy), nawet nie idzie się przejechać na Śląsku albo są tacy zlewający temat dealerzy. Mój plan obecnie to pojeździć Superbem parę miesięcy żeby minął pierwszy zachwyt, potem wypożyczyć na tydzień polifta jak znajdę i porównać. Stinger nie ma dostępnych kilku ważnych dla mnie rzeczy jak webasto czy hak(musiałbym osobno montować), więc sam silnik i zawieszenie mogą nie wygrać tej walki. Zobaczymy, na razie jestem podjarany swoją kurą i czekam aż z folii wróci, ale to generalnie nie ten wątek ;)
artho
Posty: 1124
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 17:55
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: artho »

ilmash pisze: 4 lip 2022, o 16:58 Nie mam jeszcze ;) zamawiałem na początku roku mniej więcej(3.3 MY22/23, High Chroma Red+Nappa Red, bez panoramy), nawet nie idzie się przejechać na Śląsku albo są tacy zlewający temat dealerzy.
Jedz do Lellka, bardzo spoko sprzedawcy
Awatar użytkownika
Kasper
Posty: 313
Rejestracja: 7 lis 2021, o 21:48
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kasper »

puturas pisze: 4 lip 2022, o 15:53 Panowie, pytanko.
Piszecie, że Skody Superb przychodzą bez systemu nagłośnienia Canton(12 glosnikow)
Jeśli brałem Superba w Style i do tego pakiet comfort w którym jest : Canton, navi Amudsen, kamera cofania i climatronik, to nie będzie żadnej z tych wymienionych czy tylko okrojona o Camtona?
I drugie pytanko, czy duza różnica jest między tym podstawowym (8 glosnikow) A Cantonem?
Jak na razie Canton wyleciał... wg mnie różnica jest, chociażby przez to że soobwofer jest w bagażniku.
sonic
Posty: 141
Rejestracja: 30 cze 2021, o 13:07
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 1337
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: sonic »

Kasper pisze: 4 lip 2022, o 20:25
puturas pisze: 4 lip 2022, o 15:53 I drugie pytanko, czy duza różnica jest między tym podstawowym (8 glosnikow) A Cantonem?
Jak na razie Canton wyleciał... wg mnie różnica jest, chociażby przez to że soobwofer jest w bagażniku.
Tak jest roznica, 8 calowy pukacz w plastikowym kartonie :) zawsze cos da ale praktycznie wszyscy beda zaraz szukac alternatywnych zestawow audio.
Co najsmieszniejsze zeby wyciagnac sygnal z radia trzeba bedzie grubo zaplacic, szyna MOST150 po swiatlowodzie.
Awatar użytkownika
Kasper
Posty: 313
Rejestracja: 7 lis 2021, o 21:48
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kasper »

Tak jest roznica, 8 calowy pukacz w plastikowym kartonie :) zawsze cos da ale praktycznie wszyscy beda zaraz szukac alternatywnych zestawow audio.
Co najsmieszniejsze zeby wyciagnac sygnal z radia trzeba bedzie grubo zaplacic, szyna MOST150 po swiatlowodzie.
[/quote]
:?:
ODPOWIEDZ