Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Klimekpl
Posty: 115
Rejestracja: 17 mar 2022, o 07:35
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Klimekpl »

No adamzory idzie na rekord... ja pytałem mojego dilera to przed moim są jeszcze dwa wcześniejsze co niedostarczone do klientów a potem mój trzeci. Chyba dwóch czy trzech zrezygnowało z Matrixów to im wskoczyły tez terminy. To może wrzesień lub październik coś wskoczy. Obawiam się, że jak Chiny zaatakują Tajwan to czas oczekiwania na nowe auto wydłuży się do 5 lat.
artho
Posty: 1185
Rejestracja: 26 wrz 2021, o 17:55
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: artho »

Ale patrząc po wyposażeniu to chyba nie narzekasz, bo miałeś niemałe pole zabaw konfiguratorem 😁😁
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

dobre pytanie co dobrane ze tyle cha go proukować @adamzory uzupełnij tabelke bo w wyposazeniu pusto.

widac ze inni przed tobą to albo nie aktywni albo odebrali ale nie dali znać, trzeba będzie ustalić chyba komisyjnie , że jak ty odbierzesz auto to ich usuwamy z tablki bo brak aktualizacji co sie z nimi dzieje :)
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
pejot
Posty: 218
Rejestracja: 3 maja 2021, o 11:47
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pejot »

siemi1 pisze: 18 sie 2022, o 17:03 dobre pytanie co dobrane ze tyle cha go proukować @adamzory uzupełnij tabelke bo w wyposazeniu pusto.

widac ze inni przed tobą to albo nie aktywni albo odebrali ale nie dali znać, trzeba będzie ustalić chyba komisyjnie , że jak ty odbierzesz auto to ich usuwamy z tablki bo brak aktualizacji co sie z nimi dzieje :)
Jakieś wieści u Ciebie?
Skoda Superb III Sportline | MY22 | Steel Grey | 2.0 TSI 190KM
Obrazek
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

Nic od 2 dni próbuję sie z dealerem po moim i jego urlopie skontaktować, jutro napisze SMS jak tam sytuacja bo koniec 33tygodnia.

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka

Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
adamzory
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2021, o 06:53
Samochód: Inny
Rocznik: 2017
Silnik: Inny
Imię: Adam

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: adamzory »

siemi1 pisze: 18 sie 2022, o 17:03 dobre pytanie co dobrane ze tyle cha go proukować @adamzory uzupełnij tabelke bo w wyposazeniu pusto.

widac ze inni przed tobą to albo nie aktywni albo odebrali ale nie dali znać, trzeba będzie ustalić chyba komisyjnie , że jak ty odbierzesz auto to ich usuwamy z tablki bo brak aktualizacji co sie z nimi dzieje :)
podeślijcie raz jeszcze link do tabeli zobacze czego brakuje, wydaje mi się, ze uzupełniałem wszystko.
pejot
Posty: 218
Rejestracja: 3 maja 2021, o 11:47
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pejot »

adamzory pisze: 19 sie 2022, o 07:40
siemi1 pisze: 18 sie 2022, o 17:03 dobre pytanie co dobrane ze tyle cha go proukować @adamzory uzupełnij tabelke bo w wyposazeniu pusto.

widac ze inni przed tobą to albo nie aktywni albo odebrali ale nie dali znać, trzeba będzie ustalić chyba komisyjnie , że jak ty odbierzesz auto to ich usuwamy z tablki bo brak aktualizacji co sie z nimi dzieje :)
podeślijcie raz jeszcze link do tabeli zobacze czego brakuje, wydaje mi się, ze uzupełniałem wszystko.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
Skoda Superb III Sportline | MY22 | Steel Grey | 2.0 TSI 190KM
Obrazek
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

No to ja dostałem dobre info, 18.08 zakonczono montaz wszytkich komponentów, teraz czekamy w przyszły tyg na to aby pojawił sie kod ZP8 bo to oznacza że juz jest wyprodukowany. jak nie bedzie tego kodu to może tak stać kilka miesięcy nawet (delar ma takie octavie wyproukowane kilka mies temu). Czekam na update w przyszłym tygdniu ale idzie to w dobrą strone.Jka sie wyprodukuje bez jakiś zmian które fabryka sama wprowadzi to bedzie wyjątek bo na razie nie było żadnych restrykcji w systemie aby cos sie mialo nie wyprodukować.
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
pejot
Posty: 218
Rejestracja: 3 maja 2021, o 11:47
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pejot »

No to fajnie, ja nie wytrzymałem i też napisałem do dilera i czekam na info, mam nadzieje, że również podobną informacje uzyskam :)
Skoda Superb III Sportline | MY22 | Steel Grey | 2.0 TSI 190KM
Obrazek
Rojeś
Posty: 8
Rejestracja: 19 sie 2022, o 10:05
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Rojeś »

Cześć,
Od jakiegoś czasu przeglądam forum, ale dopiero teraz zdecydowałem się tutaj odezwać. Dodałem się do tabeli. We wrześniu minie rok i do tej pory żadnego terminu, gdzie diler mówi że w sumie nie wie dlaczego się nie produkuje bo nie ma już restrykcji wyposażenia
pejot
Posty: 218
Rejestracja: 3 maja 2021, o 11:47
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pejot »

siemi1 pisze: 19 sie 2022, o 08:26 No to ja dostałem dobre info, 18.08 zakonczono montaz wszytkich komponentów, teraz czekamy w przyszły tyg na to aby pojawił sie kod ZP8 bo to oznacza że juz jest wyprodukowany. jak nie bedzie tego kodu to może tak stać kilka miesięcy nawet (delar ma takie octavie wyproukowane kilka mies temu). Czekam na update w przyszłym tygdniu ale idzie to w dobrą strone.Jka sie wyprodukuje bez jakiś zmian które fabryka sama wprowadzi to bedzie wyjątek bo na razie nie było żadnych restrykcji w systemie aby cos sie mialo nie wyprodukować.
Wygląda na to, że jest nas dwóch w takiej samej sytuacji. Moja sztuka wczoraj też się wyprodukowała i czeka na kontrolę jakości. Mam nadzieje, że teraz już totalnie z górki :)
Skoda Superb III Sportline | MY22 | Steel Grey | 2.0 TSI 190KM
Obrazek
Klimekpl
Posty: 115
Rejestracja: 17 mar 2022, o 07:35
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Klimekpl »

Witaj w klubie - wrześniowych :) Mam tak samo.. czyli dalej nic
Produkcja superba trwa jak ciąża u wielbłąda.....
knol napisał, że wykastrowali mu kamerę 360` ciekawe czy to ogólna przypadłość bo ja mam też zamówioną możne to mnie blokuje?
Ktoś teraz miał styla z tym i dostał?
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

pejot pisze:
Wygląda na to, że jest nas dwóch w takiej samej sytuacji. Moja sztuka wczoraj też się wyprodukowała i czeka na kontrolę jakości. Mam nadzieje, że teraz już totalnie z górki :)
Zaptaj delaera czy masz kod ZP8 bo to mowi, że auto ject chyba skonczone z tego co me dealer mówił potem kwestia pewnie juz logistyki fabryka-importer-dealer.

Widze twoje za z 16.06 ten sam kolor , podobne wyposazenie dodatkowe, tez masz Cantona :) ciekawe czy się napewno wyprodukuja bez żadnych zmian zgodnie ze specyfkacją.
Klimekpl pisze: knol napisał, że wykastrowali mu kamerę 360` ciekawe czy to ogólna przypadłość bo ja mam też zamówioną możne to mnie blokuje?
Tezż mam Kamere 360, Cantona, i TAH (z SA i RTA) zobaczymy bo w restrykcjach zeby odblokwac w grudniu czy styczni auto pojwilo sie ze musze tylko wywalić skladanie oparcia fotelu pasazera :)

Rojeś pisze: ... diler mówi że w sumie nie wie dlaczego się nie produkuje bo nie ma już restrykcji wyposażenia
nie wiem skąd takie info ma delar czy to oficjalne info od Skody, ale bylo by to na naszą korzyść.
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
rowerek
Posty: 750
Rejestracja: 13 cze 2010, o 09:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Poznań

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rowerek »

Jak będziecie odbierać samochody, to weźcie je dokładnie obejrzyjcie. Byłem dzisiaj w aso Skody, to sobie przy okazji pooglądałem to i owo i tak krzywo poskładanych aut, to dawno nie widziałem. W Superbie właściwie każdym jest coś nie tak na linii styku reflektora przedniego ze zderzakiem i boczne nakładki dolne na drzwi jakoś dziwnie odstają.
Ale to i tak małe piwo w porównaniu z tym, co się dzieje w Karoqu. Tam zderzaki są tak krzywo poosadzane, że z jednej strony leży krzywo, a z drugiej strony można mały palec włożyć między światło 'przeciwmgielne' a zderzak (światło jest jakby wepchnięte wgłąb). D R A M A T.
sonic
Posty: 141
Rejestracja: 30 cze 2021, o 13:07
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 1337
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: sonic »

rowerek pisze: 19 sie 2022, o 17:07 Jak będziecie odbierać samochody, to weźcie je dokładnie obejrzyjcie. Byłem dzisiaj w aso Skody, to sobie przy okazji pooglądałem to i owo i tak krzywo poskładanych aut, to dawno nie widziałem. W Superbie właściwie każdym jest coś nie tak na linii styku reflektora przedniego ze zderzakiem i boczne nakładki dolne na drzwi jakoś dziwnie odstają.
Ale to i tak małe piwo w porównaniu z tym, co się dzieje w Karoqu. Tam zderzaki są tak krzywo poosadzane, że z jednej strony leży krzywo, a z drugiej strony można mały palec włożyć między światło 'przeciwmgielne' a zderzak (światło jest jakby wepchnięte wgłąb). D R A M A T.
A co mozesz w tej sprawie zrobic, powiedziec ze nie odbierasz tego ? Pytam serio
ODPOWIEDZ