Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
yogibabu
Posty: 356
Rejestracja: 11 sie 2022, o 18:54
Samochód: Inny
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: yogibabu »

qrczak0 pisze: 22 paź 2022, o 17:38 Badziew, żenada i takie tam ;)
:D :lol: :lol: :lol:
Już nie kurak....
zalezi
Posty: 407
Rejestracja: 20 sie 2020, o 16:06
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: zalezi »

Najlepie dojazdówki załóżcie. Będzie jeszcze gorzej. Ładne auta szpecicie w imię kilku złotych oszczędności.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Kasper
Posty: 313
Rejestracja: 7 lis 2021, o 21:48
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kasper »

zalezi pisze: 23 paź 2022, o 12:14 Najlepie dojazdówki załóżcie. Będzie jeszcze gorzej. Ładne auta szpecicie w imię kilku złotych oszczędności.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak Ci pasuje dojazdowka to zakładaj mi stalówka odpowiada. Do tego fajny kapsel i w drogę
yogibabu
Posty: 356
Rejestracja: 11 sie 2022, o 18:54
Samochód: Inny
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: yogibabu »

zalezi pisze: 23 paź 2022, o 12:14 Ładne auta szpecicie
Ale żeś teraz pojechał.... :roll:
Już nie kurak....
zalezi
Posty: 407
Rejestracja: 20 sie 2020, o 16:06
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: zalezi »

Dla mnie Superby są ładne. A pisze to gość posiadający Giulie Veloce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
yogibabu
Posty: 356
Rejestracja: 11 sie 2022, o 18:54
Samochód: Inny
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: yogibabu »

O gustach się nie dyskutuje,ale jak dla mnie to SB nie ma nic co by mnie zachwycało. Dla mnie to tylko wół roboczy. ;).
Fakt, to stylistykę włoską i francuską lubię bardzo i to mi się naprawdę podoba.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Już nie kurak....
Maliniak
Posty: 606
Rejestracja: 16 lis 2021, o 23:16
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 411/525
Imię: Jacek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Maliniak »

Jak patrzysz na najtańszą wersję na 16" kołach to może i tak wygląda. Jeżeli jednak patrzysz na Sportline'a na 19" to prezentuje się bardzo dobrze ;)
ciusiek101
Posty: 167
Rejestracja: 17 maja 2021, o 20:50
Samochód: Superb III
Silnik: Inny
Imię: Maciej

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ciusiek101 »

yogibabu pisze: 23 paź 2022, o 13:38 O gustach się nie dyskutuje,ale jak dla mnie to SB nie ma nic co by mnie zachwycało. Dla mnie to tylko wół roboczy. ;).
Fakt, to stylistykę włoską i francuską lubię bardzo i to mi się naprawdę podoba.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Jezeli dla Ciebie to tylko wol roboczy to mysle ze w ogole nie powinienes zajmowac stanowiska … szczegolnie, co chodzi o temat alufelg …
yogibabu
Posty: 356
Rejestracja: 11 sie 2022, o 18:54
Samochód: Inny
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: yogibabu »

ciusiek101 pisze:
yogibabu pisze: 23 paź 2022, o 13:38 O gustach się nie dyskutuje,ale jak dla mnie to SB nie ma nic co by mnie zachwycało. Dla mnie to tylko wół roboczy. ;).
Fakt, to stylistykę włoską i francuską lubię bardzo i to mi się naprawdę podoba.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Jezeli dla Ciebie to tylko wol roboczy to mysle ze w ogole nie powinienes zajmowac stanowiska … szczegolnie, co chodzi o temat alufelg …
Weź mnie nie rozśmieszaj bo zajad dostanę.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Już nie kurak....
Awatar użytkownika
rowerek
Posty: 714
Rejestracja: 13 cze 2010, o 09:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Poznań

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rowerek »

Ale się rozpruliście, i to jeszcze na temat zimówek. Jak jest zima, to niech sobie fura wygląda jak kasztan. I tak cały czas zabłocona albo siwa od soli. Zimą kompletnie na to nie zwracam uwagi, a czasami nawet żałuję, że nie mam mniejszych felg (a nawet stali), bo jak się władujesz w jakąś przyczajoną wyrwę w jezdni, której dzień wcześniej nie było, to aż zimny pot po plecach leci.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Kasper
Posty: 313
Rejestracja: 7 lis 2021, o 21:48
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kasper »

rowerek pisze: 23 paź 2022, o 22:42 Ale się rozpruliście, i to jeszcze na temat zimówek. Jak jest zima, to niech sobie fura wygląda jak kasztan. I tak cały czas zabłocona albo siwa od soli. Zimą kompletnie na to nie zwracam uwagi, a czasami nawet żałuję, że nie mam mniejszych felg (a nawet stali), bo jak się władujesz w jakąś przyczajoną wyrwę w jezdni, której dzień wcześniej nie było, to aż zimny pot po plecach leci.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka
Głos rozsądku :)
Awatar użytkownika
Marcell
Posty: 60
Rejestracja: 25 kwie 2022, o 09:42
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Marcell »

yogibabu pisze: 23 paź 2022, o 13:38 O gustach się nie dyskutuje,ale jak dla mnie to SB nie ma nic co by mnie zachwycało. Dla mnie to tylko wół roboczy. ;).
Fakt, to stylistykę włoską i francuską lubię bardzo i to mi się naprawdę podoba.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Może dla niektórych to wół roboczy, zwłaszcza w wersji kombi często pełni ta rolę, nie sądzę jednak aby właściciele sedanów w wersji L&K czy doposażonych Sportline z mocnymi silnikami w taki sposób myśleli o S3.
W kwestii estetyki, wiadomo że felga robi robotę, więc nawet najładniejszy samochód z 16" stalówkami nie będzie wyglądał ładnie, a nie jest też przecież tak że od Listopada do Marca w Polsce na drodze leży tylko błoto, sól i śnieg. Dziwi mnie więc trochę podejście gdy ktoś najpierw wybrzydza na auto z placu, konfiguruje samochód pod siebie, potem czeka na nie rok a na końcu wrzuca do niego stalowe koła na pół roku prawie mówiąc że wygląd nie ma znaczenia bo to w sumie wół roboczy.
yogibabu
Posty: 356
Rejestracja: 11 sie 2022, o 18:54
Samochód: Inny
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: yogibabu »

Może i tak,ale dla mnie samochód to kawał blachy bez względu na markę. Ma służyć do przemieszczania się z punktu a do punktu b. Nie przywiązuje się do aut ani nie mam sentymentów do nich.
Po za tym skąd pomysł że te stalówki to 16 :).
Ps. A mnie dziwi jak można czekać na auto 1,5 roku... Odrazu bym z tego zrezygnował i szukał czegoś innego.
To tak kończąc moje OT w tym wątku.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Już nie kurak....
Awatar użytkownika
Marcell
Posty: 60
Rejestracja: 25 kwie 2022, o 09:42
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Marcell »

yogibabu pisze: 24 paź 2022, o 09:59
Po za tym skąd pomysł że te stalówki to 16 :).
Ano stąd że ktoś kilka postów wcześniej napisał że żałuje że nie ma mniejszych kół więc sądzę że dla niego 16" są jak znalazł :)
Awatar użytkownika
rowerek
Posty: 714
Rejestracja: 13 cze 2010, o 09:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Poznań

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rowerek »


Marcell pisze:
yogibabu pisze: 23 paź 2022, o 13:38 O gustach się nie dyskutuje,ale jak dla mnie to SB nie ma nic co by mnie zachwycało. Dla mnie to tylko wół roboczy. ;).
Fakt, to stylistykę włoską i francuską lubię bardzo i to mi się naprawdę podoba.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Może dla niektórych to wół roboczy, zwłaszcza w wersji kombi często pełni ta rolę, nie sądzę jednak aby właściciele sedanów w wersji L&K czy doposażonych Sportline z mocnymi silnikami w taki sposób myśleli o S3.
W kwestii estetyki, wiadomo że felga robi robotę, więc nawet najładniejszy samochód z 16" stalówkami nie będzie wyglądał ładnie, a nie jest też przecież tak że od Listopada do Marca w Polsce na drodze leży tylko błoto, sól i śnieg. Dziwi mnie więc trochę podejście gdy ktoś najpierw wybrzydza na auto z placu, konfiguruje samochód pod siebie, potem czeka na nie rok a na końcu wrzuca do niego stalowe koła na pół roku prawie mówiąc że wygląd nie ma znaczenia bo to w sumie wół roboczy.
Nie wiem co ma tutaj jakaś konkretna wersja za znaczenie, ale mam sedana l&k, zimą na 18" i niekoniecznie uważam to za najlepszy pomysł. Zupełnie mnie nie razi jak ktoś zakłada na zimę 'kapsle' 16", nawet do l&k, a widuję taki przypadek.
Co mi po tym wyglądzie, jak musisz za każdym razem uważać, czy opony nie potniesz, czy felgi nie rozwalisz jak zimową porą co rusz masz nowe kratery na jedniach (a tu temperatura ma znaczenie, nie opad).
Kiedyś miałem SII na wypasie i zimą jeździłem na 16" stalówkach. Bardzo było mi z tym dobrze, bo 'balon' dawał spokój, podobnie jak stalówki i kołpaki. Łańcuchy zimą zakładasz bez stresu, że felgę porysujesz itp. Gdybyś na lodzie zatańczył w mieście i Cię zniosło na krawężnik, bo solarka nie przyjechała, to też 'wylane'.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ