Autovision DVD na podsufitkę
-
Superbraf
- Posty: 5
- Rejestracja: 1 lut 2025, o 16:42
- Samochód: Superb I
- Rocznik: 2004
- Silnik: 2.5TDI V6 BDG (163KM)
- Imię: Rafał
Autovision DVD na podsufitkę
Witam wszystkich mam możliwość kupienia DVD na podsufitkę autovision problem w tym że chłop ucioł kabel więc mamy DVD z wtyczką i kablami i teraz pytanie co dalej jak to spiąć do kupy skoda superb 2004 pozdrawiam
-
JackP
- Posty: 298
- Rejestracja: 1 sie 2023, o 06:14
- Samochód: Superb IV
- Rocznik: 2025
- Silnik: 2.0TSI (204KM)
- Dostał łapek: 70 razy
Re: Autovision DVD na podsufitkę
Jest sens tak starą technologie i mizerny ekranik w ogóle spinać do kupy?
Nie lepiej kupić jakiś większy chiński tablet i na nim cokolwiek oglądać niż na tej dvd prehistorii?
Nie lepiej kupić jakiś większy chiński tablet i na nim cokolwiek oglądać niż na tej dvd prehistorii?
Superb 4 Liftback / 2025 / Sportline / 2.0 TSI 204KM / DCC / 19"
Użytkowników z nazwami profili zaczynającymi się na "art" ignoruję.
Użytkowników z nazwami profili zaczynającymi się na "art" ignoruję.