Cubic telecom
-
arecki1338
- Posty: 289
- Rejestracja: 30 paź 2016, o 18:34
- Samochód: Superb IV
- Rocznik: 2025
- Silnik: 2.0TSI (200KM)
- Dał łapek: 3 razy
- Dostał łapek: 2 razy
Cubic telecom
Ktos korzysta z tego? Jakie realne roznice porownujac do podlaczonego telefonu kablem, bezprzewodowo lub Android auto