Cubic telecom

arecki1338
Posty: 289
Rejestracja: 30 paź 2016, o 18:34
Samochód: Superb IV
Rocznik: 2025
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Dał łapek: 3 razy
Dostał łapek: 2 razy

Cubic telecom

Post autor: arecki1338 »

Ktos korzysta z tego? Jakie realne roznice porownujac do podlaczonego telefonu kablem, bezprzewodowo lub Android auto
ODPOWIEDZ