[S2] Montaż podgrzewanej szyby przedniej FAQ
Regulamin forum
1) W tytule tematu umieszczamy w zależności od modelu umieszczamy odpowiednio [S1] lub [S2] lub [S3]
1) W tytule tematu umieszczamy w zależności od modelu umieszczamy odpowiednio [S1] lub [S2] lub [S3]
-
tomekk1980
- Posty: 168
- Rejestracja: 23 wrz 2018, o 11:27
- Samochód: Superb II Kombi
- Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
- Imię: Tomek
- Lokalizacja: Szczyrk
- Dostał łapek: 1 raz
Re: [S2] Montaż podgrzewanej szyby przedniej FAQ
Temat z szybą zakończony, ostatecznie wymiana na Saint Gobain Securite i nie ma żadnych zniekształceń, jest super!!!
-
Mikolaj_gl_skoda
- Posty: 1
- Rejestracja: 24 mar 2024, o 16:22
- Samochód: Superb II Kombi
- Rocznik: 2010
- Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Re: [S2] Montaż podgrzewanej szyby przedniej FAQ
Cześć, mam problem z z grzana szybą w superbie, ogólnie wszystko działało ale jakoś niedawno przestała grzać. Po kolei - mam sprawdzone wszystko oprócz przekaźnika, do pinów w podszybiu gdzie po włączeniu powinno być 12V i trafiać na szybę to mam 0V, bezpieczniki ok, ale nie potrafię znaleźć tego zakichanego przekaźnika. Instalacja fabryczna. Z tego co zdołałem odchylić podszybie (nie ściągałem go całkowicie) to dotarłem do pinów, widzę sterownik silnika ale w pobliżu nigdzie nie widzę przekaźnika (gdzieś znalazłem info że w oryginale jest ten przekaźnik przymocowany przy wtyczce sterownika silnika ale brak go, chyba że siedzi za sterownikiem i od przodu go nie widać).
Czy on jest gdzieś w kabinie? Gdzie go szukać?
SSII 2010r. kombi
Czy on jest gdzieś w kabinie? Gdzie go szukać?
SSII 2010r. kombi
-
SebeCK
- Posty: 29
- Rejestracja: 27 cze 2021, o 11:31
- Samochód: Superb II
- Rocznik: 2015
- Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
- Aktualnie: 200KM @ 435Nm
- Imię: Sebastian
- Dał łapek: 4 razy
- Dostał łapek: 1 raz
Re: [S2] Montaż podgrzewanej szyby przedniej FAQ
Może ktoś podpowiedzieć w których miejscach muszę wyprowadzić przewody do szyby, żeby przy wymianie mogli mi ją podłączyć, i tak by to było jak najbardziej zbliżone do oryginału?