Dnua 272 km po stage 2
-
jackstrong
- Posty: 68
- Rejestracja: 27 lip 2020, o 20:25
- Samochód: Superb III 4x4
- Rocznik: 2020
- Silnik: 2.0TSI (272KM)
- Aktualnie: Seria
- Imię: Szymon
- Lokalizacja: Woj Lubuskie
Dnua 272 km po stage 2
Witam. Ostatnio zrobiłem w swoim aucie stage 2. W aucie został założony dp.od mar-tec i ic do88. Wyszło 396km. Czy po takim zabiegu powinno się wymieniać świece na inne? Obecnie mam zalany olej 5w30 czy lepiej zalać 5w40.
-
Maliniak
- Posty: 1156
- Rejestracja: 16 lis 2021, o 23:16
- Samochód: Superb III 4x4 Facelift
- Rocznik: 2021
- Silnik: 2.0TSI (280KM)
- Aktualnie: 411/525
- Imię: Jacek
- Lokalizacja: Warszawa
- Dał łapek: 137 razy
- Dostał łapek: 60 razy
Re: Dnua 272 km po stage 2
Nie trzeba, oryginalne dają radę. Olej zostaw, nie widzę sensu zmieniać. Ważna regularna wymiana co 10k/rok.
Mój Superb - https://www.superbclub.pl/viewtopic.php?t=13603
-
jackstrong
- Posty: 68
- Rejestracja: 27 lip 2020, o 20:25
- Samochód: Superb III 4x4
- Rocznik: 2020
- Silnik: 2.0TSI (272KM)
- Aktualnie: Seria
- Imię: Szymon
- Lokalizacja: Woj Lubuskie
Re: Dnua 272 km po stage 2
Dzięki za odpowiedź. Bo po oglądaniu jednego yutubera z Warszawy myślałem że to konieczne.
-
Maliniak
- Posty: 1156
- Rejestracja: 16 lis 2021, o 23:16
- Samochód: Superb III 4x4 Facelift
- Rocznik: 2021
- Silnik: 2.0TSI (280KM)
- Aktualnie: 411/525
- Imię: Jacek
- Lokalizacja: Warszawa
- Dał łapek: 137 razy
- Dostał łapek: 60 razy
Re: Dnua 272 km po stage 2
Napisz którego
Znowu Coobcio w akcji czy ktoś inny?
Mój Superb - https://www.superbclub.pl/viewtopic.php?t=13603
-
jackstrong
- Posty: 68
- Rejestracja: 27 lip 2020, o 20:25
- Samochód: Superb III 4x4
- Rocznik: 2020
- Silnik: 2.0TSI (272KM)
- Aktualnie: Seria
- Imię: Szymon
- Lokalizacja: Woj Lubuskie
Re: Dnua 272 km po stage 2
A jak, oczywiście że chodzi o cobico. Oglądając jego materiały boję się wciskać gaz w swoim samochodzie, bo strach że motor się rozleci!
-
jackstrong
- Posty: 68
- Rejestracja: 27 lip 2020, o 20:25
- Samochód: Superb III 4x4
- Rocznik: 2020
- Silnik: 2.0TSI (272KM)
- Aktualnie: Seria
- Imię: Szymon
- Lokalizacja: Woj Lubuskie
Re: Dnua 272 km po stage 2
A miał ktoś może taki przypadek? Po podłączeniu obd11 pokazało mi w silniku kod błędu P013700 rząd 1 sonda 2 jest to błąd sporadyczny( pasywny) nie zapala kontrolki silnika.
-
kris3city
- Posty: 315
- Rejestracja: 1 gru 2024, o 17:06
- Samochód: Superb III Facelift
- Rocznik: 2021
- Silnik: Inny
- Aktualnie: 2.0 TDI SCR 200KM
- Lokalizacja: 3City
- Dał łapek: 16 razy
- Dostał łapek: 11 razy
Re: Dnua 272 km po stage 2
Wiesz ile błędów potrafi zarejestrować system? Grunt, żeby nie były powtarzalne bądź skorelowane ze sobą. To co napisałeś nic nie wnosi... (fault frequency podaj - częściej=gorzej). jak 1 czy 2 to zapomnij, skasuj i ciesz się jazdą...
- orlik
- Doradca
- Posty: 3148
- Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
- Samochód: Superb III 4x4
- Silnik: 2.0TSI (272KM)
- Aktualnie: 450/550
- Lokalizacja: RZ
- Dał łapek: 8 razy
- Dostał łapek: 9 razy
Re: Dnua 272 km po stage 2
Tak mam, wyskakuje regularnie, już zrobiłem z tym jakieś 100 tys. km, i nic z tym nie robięjackstrong pisze: ↑20 maja 2026, o 18:20 A miał ktoś może taki przypadek? Po podłączeniu obd11 pokazało mi w silniku kod błędu P013700 rząd 1 sonda 2 jest to błąd sporadyczny( pasywny) nie zapala kontrolki silnika.
Świece można zostawić seryjne, ale tu też ważna regularna wymiana
-
jackstrong
- Posty: 68
- Rejestracja: 27 lip 2020, o 20:25
- Samochód: Superb III 4x4
- Rocznik: 2020
- Silnik: 2.0TSI (272KM)
- Aktualnie: Seria
- Imię: Szymon
- Lokalizacja: Woj Lubuskie
Re: Dnua 272 km po stage 2
Ja program robiłem w cs łódź. Ogólnie ten błąd się pokazuje jako błąd pasywny,auto zupełnie chodzi normalnie. nie zapala się check itp.Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pracy skrzyni i silnika.
- orlik
- Doradca
- Posty: 3148
- Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
- Samochód: Superb III 4x4
- Silnik: 2.0TSI (272KM)
- Aktualnie: 450/550
- Lokalizacja: RZ
- Dał łapek: 8 razy
- Dostał łapek: 9 razy
Re: Dnua 272 km po stage 2
Wiem, mam tak samo. Też mi to wyskakuje pasywnie, i widzę to tylko jak skanuje obd eleven.