Android Auto Rozłącza

kacluk
Posty: 509
Rejestracja: 28 lip 2019, o 14:50
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Corby - UK

Re: Android Auto Rozłącza

Post autor: kacluk »

czyli problem to chińskie xiaomi... a miało być "lepsze" pomyślałem że może będzie lepsze od appla i kupiłem
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 3148
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ
Dał łapek: 8 razy
Dostał łapek: 9 razy

Re: Android Auto Rozłącza

Post autor: orlik »

Mogę sprawdzić u siebie, bo też ma xiaomi. Ogólnie jestem z telefonu mega zadowolony, bo wszystko bardzo fajnie współpracuje, ale Waze nie testowałem.
kacluk
Posty: 509
Rejestracja: 28 lip 2019, o 14:50
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Corby - UK

Re: Android Auto Rozłącza

Post autor: kacluk »

Gdybyś mógł to byłby wdzięczny.. u mnie nie ma opcji nie działa i tyle:) na iphonie żony działa idealnie.. ja już mam po mału dosyć xiaomi.. za dużo problemów jest
Awatar użytkownika
Kuster
Posty: 1224
Rejestracja: 10 paź 2020, o 08:22
Samochód: Superb III Kombi
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: 216KM/455NM
Imię: Łukasz
Dał łapek: 4 razy
Dostał łapek: 7 razy

Re: Android Auto Rozłącza

Post autor: Kuster »

Może to głupie ale spróbuj przeinstalować aplikację
U mnie na Mi A1 działa waze ale jakoś tak strasznie zamula...
Zanim coś na tym ogarnę to na z GMaps już dawno jadę...

Z dobrych informacji to już oficjalnie ogłoszono że AA wyjdzie w kolejnych 36 krajach w tym w PL i ma mieć już opcje korzystania z navi firm trzecich
Tak że Yanosik wróci do łask :P
Jak dbasz tak masz
kris3city
Posty: 315
Rejestracja: 1 gru 2024, o 17:06
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDI SCR 200KM
Lokalizacja: 3City
Dał łapek: 16 razy
Dostał łapek: 11 razy

Re: Android Auto Rozłącza

Post autor: kris3city »

Kto wie, czemu w jednym konkretnym miejscu, zawsze rozłącza mi AA? Mam taki przejazd wiaduktem nad s-ką w 99% przejazdów (co ciekawe, głównie w jedną stronę) zrywa mi połączenie z telefonem. Wojskowi? Ufoki? Bo nie wiem gdzie to zgłosić i jak wysoka nagroda/karaz za to :mrgreen:
Spotkał się ktoś z czymś podobnym?
HanSolo
Posty: 1494
Rejestracja: 18 paź 2020, o 14:22
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2020
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: DNFE
Imię: Wojciech
Lokalizacja: Poznań
Dał łapek: 142 razy
Dostał łapek: 161 razy

Re: Android Auto Rozłącza

Post autor: HanSolo »

TTTM - u mnie mam dwa miejsca gdzie wiem, że 100% rozłączy mi AA - jedno jest przy myjni bezobsługowej i z tego co widzę, jest na niej antena kierunkowa - pewnie do wifi albo netu i ja "przecinam" jej wiązkę - i wtedy 99,99% zrywa połączenie, czasami jak jest deszczowa pogoda to nie zrywa. Co ciekawe - pod samą myjnią (bo z niej korzystam), wszystko bangla :), myjnia jest przy skrzyżowaniu i dojeżdżając drugą drogą gdzie nie "przecinam" wiązki - też nie zrywa... Niestety nic się na to nie poradzi, chyba, że chcesz jeździć po kablu.
kris3city
Posty: 315
Rejestracja: 1 gru 2024, o 17:06
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDI SCR 200KM
Lokalizacja: 3City
Dał łapek: 16 razy
Dostał łapek: 11 razy

Re: Android Auto Rozłącza

Post autor: kris3city »

Ooo, dzięki za info. Wystalkuję zakłócacza i go zgłoszę.
P.s. nie, nie chcę jeździć po kablu 😉
Maliniak
Posty: 1156
Rejestracja: 16 lis 2021, o 23:16
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 411/525
Imię: Jacek
Lokalizacja: Warszawa
Dał łapek: 137 razy
Dostał łapek: 60 razy

Re: Android Auto Rozłącza

Post autor: Maliniak »

Zdarza się niestety. W Warszawie dzieje się tak na skrzyżowaniu Jerozolimskie z Łopuszańską i od dawna zachodzimy co tam zakłóca sygnał ;)
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 3148
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ
Dał łapek: 8 razy
Dostał łapek: 9 razy

Re: Android Auto Rozłącza

Post autor: orlik »

Hahaha mi tam zakłócało obok lotniska w Jasionce pomiary na Dragy :D
ODPOWIEDZ